Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

wycieczka objazdowa, z jakim biurem?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rolek
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 17.05.2007
wycieczka objazdowa, z jakim biurem?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rolek » 29.04.2009 16:00

Moi drodzy,

czy ktoś z Was miał okazję skorzystać z wycieczki objazdowej do Cro? Chodzi o klasyczną wycieczkę ze zwiedzaniem fajnych miejsc. Może jest ktoś w stanie polecić jakieś dobre biuro?
pawelsko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 24.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelsko » 29.04.2009 22:01

Dwa razy byłem z Almaturem i raz z Rainbow Tours. W obydwu przypadkach blisko oceny bardzo dobrej. Polecam - pełen profesjonalizm
Rolek
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 17.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rolek » 30.04.2009 10:38

Almatur przeglądałem. Oferta jest jak najbardziej OK. Zawsze jednak jak ktoś poprze doświadczeniem dany wybór to łatwiej o pozytywną decyzję. Dzięki :)
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 30.04.2009 11:19

A może skup się na tym, co chcesz zobaczyć (jaką trasą objazd Cię interesuje). W końcu nie aż tak dużo biur organizuje objazdówki po Hr (czy w ogóle po Bałkanach)
Jeśli dasz nam coś do wyboru, to łatwiej będzie nam pomóc.
Pozdrawiam
Rolek
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 17.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rolek » 30.04.2009 14:13

Powiem szczerze, że wybrałem ofertę Rainbow'a. Ogólnie to będzie to po prostu prezent dla rodziców. Tak więc Cro to dla nich zupełna nowość, większość rzeczy będzie się podobać.
W programie:
# Malownicza Słowenia
# Split i Dubrovnik
# Plitvickie Jeziora
# Park Narodowy Krka
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 30.04.2009 15:10

Ooo to się spóźniłam :) Dwieście lat temu, kiedy nie miałam z kim jechać do Chorwacji i wydawało mi się, że sama sobie nie poradzę (serio tak kiedyś myślałam :lol: ), pojechałam na objazdówkę z Itaką.

Byłam baaardzo zadowolna - jak na grupowy wyjazd - bezstresowo (najbardziej się bałam poganiania: "do autobusu", "z autobusu", "koniec focenia"), pilot stawał na głowie żeby nam pokazać sto razy tyle ile gwarantował program. Długo by opowiadać :lol:

Zjechaliścmy Chorwację z góry na dół (choć bez Istrii - teraz chyba już maja w tej ofercie). Była też Postojna w drodze tam, a wracalim przez Plitvice i Zagrzeb. Tak na przyszłość - warto polecić tym, którzy lubią takie formy wypoczynku.
Rolek
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 17.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rolek » 30.06.2009 16:12

Jedyne co mogę dopisać po przerwie i już po wycieczce to tylko: Polecam śmiało Rainbow Tours na wycieczki objazdowe. Trochę powiewa reklamą ale to po prostu opinia po skorzystaniu z ich usług.
Marlee
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 11.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marlee » 14.02.2014 22:10

Ja również polecam biuro podróży Rainbow Tours. Co prawda nie byłam na objazdówce po Cro ale z Norwegii i Włoch byłam bardzo zadowolona :)
artur77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 601
Dołączył(a): 15.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) artur77 » 14.02.2014 22:25

Ja polecam biuro Heinz Reisen ze Śląska- niedrogo, autokarowo, objazdowo)
Byłem w Makarskiej z wycieczkami do BiH (Mostar i Medjugorie), Dubrovnik, Plitvickie Jezora.Polecam

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
wycieczka objazdowa, z jakim biurem?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone