Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Węgierski listopadowy weekend - Budapeszt i ....

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
21monika
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) 21monika » 16.03.2015 16:27

Fajnie tak z Kimś podróżować.
Zwłaszcza jeśli są zdjęcia i ciekawe opisy.
piotrf
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 16.03.2015 22:20

Aniu , narobiłaś nam "smaczków" na Budapeszt i . . . 8)
Stolica Bratanków się zmienia , a my spacerowaliśmy po niej już dość dawno , więc . . .

Teraz czekam na "coś nowego" :mrgreen:

Pozdrawiam
Piotr
krakusowa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 17.03.2015 15:28

GOLDEN napisał(a):Budapeszt zawsze sie ogląda z przyjemnością...trzymałem się grzecznie grupy i doczekałem zakończenia... :wink:
Dzięki. :hut:

lubię takich zdyscyplinowanych uczestników wycieczki :wink:
dzięki za wspólne wędrowanie :D
krakusowa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 17.03.2015 15:39

piekara114 napisał(a):We Wrocławiu właśnie mnogości gatunków ryb (kolorowych) mi brakowało i roślinności. Akwaria dość ubogie w świat roślin, skałki porośnięte glonami, a one tworzą przecież piękne tło do rybek i innych żyjątek. Ale płaszczka płynąca nad głową była wspaniała

zaprezentowane przez nas zdjęcia i film niestety nie oddają tej różnorodności kolorów :lol:
kiepski fotograf, a kamera niestety coś szwankuje :lool:

piekara114 napisał(a):Wasza zdjęcia z wieczornych knajpek przypomniały mi naszą firmową wycieczkę do Budapesztu i te kolacje z winkiem, muzyką tańcami i zabawami :D

najmilej wspominam wieczór z winkiem, muzyką i tańcami w restauracji w Macedonii w Ohrydzie :D
Kolacja w Szentendre w sumie była dość uboga i zbyt krótka :| ( i nie mam tu na myśli słabego menu) :wink:
krakusowa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 17.03.2015 15:44

Sara76 napisał(a):Dziękuję bardzo Januszu za suplement! Rybki rewelacje, jeszcze tylko wśród nich zabrakło naszej forumowej nurkującej koleżanki Roxi...

:D
Sara76 napisał(a):Ps. Aniu czekam te zdjęcia co zostały "oddane" do cenzury :papa:

Z wyjazdu węgierskiego nic do cenzury nie oddałam :oczko_usmiech:
pisząc o innych zdjęciach myślałam o fotorelacji np. z Austrii, albo z Zagrzebia albo.....coś by się jeszcze znalazło :wink:
krakusowa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 17.03.2015 15:44

21monika napisał(a):Fajnie tak z Kimś podróżować.
Zwłaszcza jeśli są zdjęcia i ciekawe opisy.

fajnie, oj fajnie :D
krakusowa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 17.03.2015 15:48

piotrf napisał(a):Aniu , narobiłaś nam "smaczków" na Budapeszt i . . . 8)
Stolica Bratanków się zmienia , a my spacerowaliśmy po niej już dość dawno , więc . . .

Piotrze, trzeba się wybrać na spacer :D
piotrf napisał(a):Teraz czekam na "coś nowego" :mrgreen:

Całkiem nowe to dopiero w czerwcu :D :wink:
ale może znajdę coś "nowego" starego :?:
pozdrawiam Was serdecznie
linapau
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) linapau » 03.04.2015 20:49

Dziękuję za relację i zdjęcia...
Jeszcze bardziej nakręciłam się na Budapeszt...
więc
w drodze do domku zatrzymamy się na 1(tylko) noc... :wink:
krakusowa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 04.04.2015 08:59

linapau napisał(a):Dziękuję za relację i zdjęcia...

a ja dziekuję za wspólne zwiedzanie :D

linapau napisał(a): Jeszcze bardziej nakręciłam się na Budapeszt...

warto, warto 8O

linapau napisał(a):więc
w drodze do domku zatrzymamy się na 1(tylko) noc... :wink:

trochę mało, ale ..... to co najważniejsze ogarniecie :lol:
andeo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 17.05.2015 16:48

Bardzo fajna relacja .Pocieszylaś mnie trochę Aniu,bo my też niestety chyba tylko jeden dzień ,w drodze do domu będziemy w Budapeszcie.
renatalato
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 26.05.2015 14:08

Aniu, bardzo ładnie przedstawiłaś Budapeszt, ciekawe miejsca, fajne zdjęcia :smo:
Mamy nocleg w Budapeszcie 15.08.2015 w drodze do Czarnogóry, mam nadzieję że coś tam zobaczymy popołudniem i wieczorkiem.
Pozdrawiam serdecznie
Sara76
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 30.05.2015 20:17

Mam nadzieję, że niebawem ruszy relacja Hiszpania/Portugalia? Już się nie mogę doczekać...
krakusowa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 01.06.2015 16:37

andeo napisał(a):Bardzo fajna relacja .Pocieszylaś mnie trochę Aniu,bo my też niestety chyba tylko jeden dzień ,w drodze do domu będziemy w Budapeszcie.

Dzieki za miłe słowa :oops:
życzę miłego jednodniowego :wink: pobytu w Budapeszcie :D
renatalato napisał(a):Aniu, bardzo ładnie przedstawiłaś Budapeszt, ciekawe miejsca, fajne zdjęcia :smo:
Mamy nocleg w Budapeszcie 15.08.2015 w drodze do Czarnogóry, mam nadzieję że coś tam zobaczymy popołudniem i wieczorkiem.
Pozdrawiam serdecznie

Takie uznanie mistrzyni fotografii...... :roll: :oops:
urosłam kilka centymetrów :D

Myślę, że coś tam zobaczycie :wink:
A Budapeszt wieczorem ....palce lizać :oczko_usmiech:
pozdrawiam też serdecznie :hearts:

Sara76 napisał(a):Mam nadzieję, że niebawem ruszy relacja Hiszpania/Portugalia? Już się nie mogę doczekać...

Ruszy, ruszy tylko odkopię się w pracy :twisted: i w domu :twisted:
i zrobię porządek w zdjęciach, bo mi sie trochę morze Śródziemne wylewa :wink:
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 01.12.2015 00:09

Zajrzałam do Twojej relacji, bo może wiosną w końcu syna do bratanków zabierzemy i tak czytam i oglądam...
Twoją relację czytałam na bieżąco, ale kila faktów mi uciekło.... więc teraz komentuję....
krakusowa napisał(a):
CROberto napisał(a):Cześć Aniu :papa:
W 1990 r. podczas podróży poślubnej nad Balaton,dwa dni spędziliśmy w tej stolicy - chętnie sobie przypomnę niektóre miejsca... :)

Cześć Roberto :D miło Cię tu widzieć :lol:
Trochę zazdraszczam Wam tej podróży poślubnej :x
My na naszą pojechaliśmy do...... Zawoi :oczko_usmiech: :lool:

To trafiłaś chyba na najlepsza lata świetności Zawoi...

krakusowa napisał(a):mój tata niestety nie znał żadnej Węgierki ani Węgra :wink: , i wakacje najczęściej spędzaliśmy w Makowie Podhalańskim :x 8)
Niestety teraz Maków to nie miejsce na wakacje, jakbyś teraz zobaczyła miasteczko mogłabyś być zdziwiona (choć wiadomo, że okres dzieciństwa mamy w większości przypadków w pamięci podrasowany) szarzyzna wgląda z każdego kąta... Ale powolutku, powolutku idą jakieś zmiany....

Musisz wpaść na kawkę to odwiedzisz dawne kąty :D
krakusowa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 02.12.2015 15:51

piekara114 napisał(a):Zajrzałam do Twojej relacji, bo może wiosną w końcu syna do bratanków zabierzemy i tak czytam i oglądam...
Twoją relację czytałam na bieżąco, ale kila faktów mi uciekło.... więc teraz komentuję....
krakusowa napisał(a):
My na naszą pojechaliśmy do...... Zawoi :oczko_usmiech: :lool:

To trafiłaś chyba na najlepsza lata świetności Zawoi...

krakusowa napisał(a):mój tata niestety nie znał żadnej Węgierki ani Węgra :wink: , i wakacje najczęściej spędzaliśmy w Makowie Podhalańskim :x 8)
Niestety teraz Maków to nie miejsce na wakacje, jakbyś teraz zobaczyła miasteczko mogłabyś być zdziwiona (choć wiadomo, że okres dzieciństwa mamy w większości przypadków w pamięci podrasowany) szarzyzna wgląda z każdego kąta... Ale powolutku, powolutku idą jakieś zmiany....

Zawoję traktowaliśmy jako noclegownię, intensywnie zwiedzaliśmy okolice bliższe i dalsze, kilka razy byliśmy na Słowacji
A Maków Podhalański............ to było tak dawno, pamiętam tylko długie spacery do rynku na lody i moją przygodę ze Skawą ( wpadłam pod materac i o mały włos nie przypłaciłam tej "zabawy" życiem :evil: )
mieszkaliśmy w domu tuż przy Skawie w domu rodziny p.Uznańskich
piekara114 napisał(a):Musisz wpaść na kawkę to odwiedzisz dawne kąty :D

o dziękuję za zaproszenie :hearts: , jak będziemy się wybierać w Twoją stronę to dam znać :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???