Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

vodice srima gorąca prosba

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
walidom
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) walidom » 16.04.2007 22:38

byłem pare razy w croati !ale najbardziej podobało mi sie w vodice srima!
teraz mam problem byk problem !!!!!!! :cry: Chce jechac w tym roku do croati do vodice srima ale nie mam zdnych namiarków moze ktoś ma tam ciekawe oferty apartamentów dla 7 osób!
za jakąkolwiek info gorące dzieki! :)
Irecki
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Irecki » 17.04.2007 07:29

tu jest chyba kopalnia prywatnych apartamentow z bezposrednim kontaktem do wlascicieli, wiec bez posrednikow, a po adresie poznasz czy to Srima czy same Vodice

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

pozdrawiam
walidom
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) walidom » 17.04.2007 08:09

wielkie dzieki !
ale fajniej by było jak by coś pewnego było ! ktoś był sprawdził?
ale wielkie dzieki za tak szybką reakcje!
Dziadek Maciek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 17.04.2007 09:40

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Byłem kilka lat temu w tym domu, jeszcze nie był wykończony, ale OK.
Dosyć blisko do morza, niedaleko piekarnia, inne sklepy, knajpy, do Vodic super spacer.
walidom
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) walidom » 17.04.2007 11:46

no stray super o coś takiego mi właśnie chodziło!!!!!!!
Wielkie dzieki!!!!!!!!!!!!!!!!!!

oby tylko mieli wolne apartamenty i przystepne ceny !
Srima najbardziej mi sie podobała ze wszystkich miejscowosci w jakich byłem w croati! W brodaricy czy w omismiu to kicha była nie było gdzie połazic wieczorkiem -jedna knajpa ,nie mozna wieczorem chodzić nad morzem bo ostre skały
jeszcze raz wielkie dzieki!
:wink:
Dziadek Maciek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 17.04.2007 12:05

walidom napisał(a):no stray super o coś takiego mi właśnie chodziło!!!!!!!
Wielkie dzieki!!!!!!!!!!!!!!!!!!

oby tylko mieli wolne apartamenty i przystepne ceny !
Srima najbardziej mi sie podobała ze wszystkich miejscowosci w jakich byłem w croati! W brodaricy czy w omismiu to kicha była nie było gdzie połazic wieczorkiem -jedna knajpa ,nie mozna wieczorem chodzić nad morzem bo ostre skały
jeszcze raz wielkie dzieki!
:wink:

Tak, w okolicach Srimy jest gdzie chodzić. W jedną i druga stronę robiliśmy spacery i wypady rowerowe. Bardzo sympatyczne były wieczorne wyjścia do Vodic.
A w Omisiu, a dokładnie kilka km za Omisiem, to faktycznie kicha, całkowity brak miejsc spacerowych.
W Srimie najmniej pdobała nam się plaża, małe kamienie i beton,, my wolimy głazy, zatoczki... Ale tutaj wypożyczyłem łódkę i zwiedzałem morze, widzialem przepiękne wybrzeze od strony wody, opłynęliśmy okoliczne wysepki.
Ceny--wtedy były bardzo przystępne, nie wiem jak to wyglada po zakończeniu budowy, ale znajomy (poznany w Srimie) z Krakowa, był tam juz kilka razy.
walidom
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) walidom » 17.04.2007 14:04

ty sie nie wygłupiaj !
ja jestem z krakowa kiedy byłeś w vodice w srimie!
Dziadek Maciek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 17.04.2007 14:10

walidom napisał(a):ty sie nie wygłupiaj !
ja jestem z krakowa kiedy byłeś w vodice w srimie!

w 2003 lub 2004, ten czas tak szybko leci
wtedy srebrne Vito
walidom
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) walidom » 17.04.2007 14:22

ja byłem fiatem siena i kumpel renaul alpina 25 lat miała!
ale chyba byłem wczesniej!
własnie dzwoniłem do goscia do chorwacji i chyba pojade do niego!
tylko mówi ze ma jakis apartament studio wiesz coś blizej na ten temat!?
mówi ze to samo podwórko z tym domem co jest w necie!
proponuje mi apartament 3+1 i za niego chce 40 Euro a za apartament studio 30 euro!
nawet ceny w miare ma !
Dziadek Maciek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 17.04.2007 14:35

Wtedy kiedy ja byłem u niego było tak--apartament wyposażony w łazienkę i kuchnię, a studio to pokój z łazienką, ldówki w korytarzu, kuchnia wspólna na zewnątrz budynku (robiliśmy tu często wieczorne degustacje wina i rakji stawianych przez Mario).
Dziadek Maciek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 17.04.2007 14:43

Wynająłem ten apratemnt dosyć ciekawie---dojechałem wąską drogą nad plażę, podszedł do nas sympatyczny pan, zapytał czy szukamy pokoju, zaprowadzil, zaproponował cenę (16 euro), poczęstował winem, wszystko załatwił zanim coś postanowiliśmy. Okazał się Macedończykiem ożenionym z Polką, poznaną w Bułgarii, mieszkającym w Krakowie, córka w Chorwacji zaręczona z Włochem, nie był ani naganiaczem, ani włascicielem domu, był tam stałym gościem.
walidom
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) walidom » 17.04.2007 15:12

mozliwe ze to z nim rozmawiałem!
tylko mnie toche zmartwiłeś ze ten A studio ma lodówke na korytarzu a kuchnie ale zobaczymy pogadam to moze sie dogadam na inny apartament!
jeszcz raz wielkie dzieki !
a ty wybierasz sie do chorwacji w tym roku!
a mam jeszcze jedno pytanko powiedz jaka lokalizacja w srime blisko czego zebym mógł sie zorientować gdzie mniej wiecej to jest!?
Dziadek Maciek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 17.04.2007 15:24

Jak Ci to wytlumaczyć ? Jedziesz drogą z Vodic, po prawej camping, jakiś sklep, była też piekarnia i tu trzeba skręcić w prawo, wąska, na jeden samochód uliczka z wysokimi krawężnikami, dojedziesz do Mario (po prawej stronie). Tą uliczką dochodzisz do morza. Tak to wtedy było.
dara
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) dara » 04.05.2007 20:41

maciek1956 napisał(a):http://www.srima.friko.pl/
Byłem kilka lat temu w tym domu, jeszcze nie był wykończony, ale OK.
Dosyć blisko do morza, niedaleko piekarnia, inne sklepy, knajpy, do Vodic super spacer.

Hej. Ja bylem u Mario w zeszlym roku. Kwatery sa ok.
dara
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) dara » 04.05.2007 20:49

walidom napisał(a):byłem pare razy w croati !ale najbardziej podobało mi sie w vodice srima!
teraz mam problem byk problem !!!!!!! :cry: Chce jechac w tym roku do croati do vodice srima ale nie mam zdnych namiarków moze ktoś ma tam ciekawe oferty apartamentów dla 7 osób!
za jakąkolwiek info gorące dzieki! :)

Planujemy w tym roku spedzic urlop po raz drugi w cro. Chcielismy zobaczyc inne regiony. W srimie bylismy w zeszlym roku. Czy mozesz cos polecic.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019