Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

vodice srima gorąca prosba

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
walidom
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 30.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) walidom » 06.05.2007 09:26

dara napisał(a):
walidom napisał(a):byłem pare razy w croati !ale najbardziej podobało mi sie w vodice srima!
teraz mam problem byk problem !!!!!!! :cry: Chce jechac w tym roku do croati do vodice srima ale nie mam zdnych namiarków moze ktoś ma tam ciekawe oferty apartamentów dla 7 osób!
za jakąkolwiek info gorące dzieki! :)


Planujemy w tym roku spedzic urlop po raz drugi w cro. Chcielismy zobaczyc inne regiony. W srimie bylismy w zeszlym roku. Czy mozesz cos polecic.[/quote
to wszystko zalezy co wam sie podoba?Moze Omiś -Stanici !
dara
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 26.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dara » 06.05.2007 23:48

Nie bede oryginalny gdyz interesuje mnie niewielka miejscowosc niedaleko wiekszego kurortu. Ladne widoki i urocze plaze. Apartament 2+1 w przystepnej cenie niedaleko plazy.
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1539
Dołączył(a): 08.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 07.05.2007 09:07

walidom napisał(a):byłem pare razy w croati !ale najbardziej podobało mi sie w vodice srima!
teraz mam problem byk problem !!!!!!! :cry: Chce jechac w tym roku do croati do vodice srima ale nie mam zdnych namiarków moze ktoś ma tam ciekawe oferty apartamentów dla 7 osób!
za jakąkolwiek info gorące dzieki! :)


Z tym (zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link) apartamentem sąsiadował nasz. Jak dla mnie rewelacja. Pełne wyposażenie, no i przede wszystkim odległość od wody - jak dobrze spluniesz do doleci :lol:
walidom
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 30.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) walidom » 07.05.2007 10:41

dara napisał(a):Nie bede oryginalny gdyz interesuje mnie niewielka miejscowosc niedaleko wiekszego kurortu. Ladne widoki i urocze plaze. Apartament 2+1 w przystepnej cenie niedaleko plazy.


okolice omisia stanici są fajne ale wybrzeze jest skaliste !
jezeli znajde wizytówke do gospodarzy w omisiu to podam ci namiarki na e-mail!
apartament jest super z klimą i za 3 osoby chcą 37 Euro
ale mozna z nimi sie potargować coś napewno spuszczą !
a jak było u mario i gdzie to jest dokładnie !?
ja zarezerwowałem u niego apartament 4 osobowy i a-studio 3 osobowy
jak jest u niego z łazienkami i kiblem i czy daleko do morza!?
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 08.05.2007 14:12

Omiś-Stanici---też byłem, 2 lata temu. Piękny widok z tarasu, schody, wiele schodów na plażę i do np. sklepu, konoby. Brak miejsc spacerowych.
walidom
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 30.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) walidom » 10.05.2007 22:13

maciek1956 napisał(a):Omiś-Stanici---też byłem, 2 lata temu. Piękny widok z tarasu, schody, wiele schodów na plażę i do np. sklepu, konoby. Brak miejsc spacerowych.

wszystko sie zgadza dlatego juz tam nie jade!
pięknie jest tylko co wieczorkiem robić spacerować się nad morzem nie da ani babrabara :)
ocik
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 07.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ocik » 13.06.2009 21:02

dara napisał(a):
maciek1956 napisał(a):http://www.srima.friko.pl/
Byłem kilka lat temu w tym domu, jeszcze nie był wykończony, ale OK.
Dosyć blisko do morza, niedaleko piekarnia, inne sklepy, knajpy, do Vodic super spacer.


Hej. Ja bylem u Mario w zeszlym roku. Kwatery sa ok.

Hej a masz może jeszcze telefon do Maria. Ja miałem ale przy zmianie telefonu sie zapodział. A chcemy znowu jechać do Srimy. Pozdro.
mint71
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 06.04.2008
srima - jestem w Srimie

Nieprzeczytany postnapisał(a) mint71 » 16.06.2009 22:50

Jestem w Srimie w jednym z apartamentów tuż nad morzem.
Apartamenty są dwupokojowe większe i mniejsze w niezłym standardzie.
Może mógłbym pośredniczyć w nawiązaniu kontaktu z właścicielem, ale nie wiem czy jest to reklama...
pozdrawiam,
Krzysztof
Andrzej3777
Croentuzjasta
Posty: 216
Dołączył(a): 02.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej3777 » 07.02.2015 18:37

witam poszukuje sparwdzonych apartamentów w vodice sirma na przełomie lipca i sierpnia dla 4 do 5 os plus dziecko z góry dziękuje adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
lechocz
Cromaniak
Posty: 606
Dołączył(a): 17.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lechocz » 07.02.2015 19:37

Poszło na PW.

Może Wam jakieś przypasują. :papa:
tomek_k
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 01.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomek_k » 07.02.2015 22:14

Wysłałem dwa namiary na apartamenty w Vodicach rejon ul. Blata
AdamKce
Odkrywca
Posty: 98
Dołączył(a): 27.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamKce » 08.02.2015 20:48

Hej jeśli można ? Prosiłbym też o jakieś namiary szukam dla 2 osób pozdrawiam !! w VODICE !
lechocz
Cromaniak
Posty: 606
Dołączył(a): 17.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lechocz » 08.02.2015 20:54

AdamKce napisał(a):Hej jeśli można ? Prosiłbym też o jakieś namiary szukam dla 2 osób pozdrawiam !! w VODICE !


Poszło na PW. :papa:
AdamKce
Odkrywca
Posty: 98
Dołączył(a): 27.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamKce » 08.02.2015 21:13

lechocz napisał(a):
AdamKce napisał(a):Hej jeśli można ? Prosiłbym też o jakieś namiary szukam dla 2 osób pozdrawiam !! w VODICE !


Poszło na PW. :papa:



No chyba śnieżyca za duża bo nic nie doszło :D
tomek_k
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 01.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomek_k » 08.02.2015 21:34

AdamKce podaj mi na PW maila do siebie to wyślę namiary - nie mam możliwości wysyłania PW.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
vodice srima gorąca prosba - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone