Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

vodice srima gorąca prosba

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
walidom
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) walidom » 06.05.2007 08:26

dara napisał(a):
walidom napisał(a):byłem pare razy w croati !ale najbardziej podobało mi sie w vodice srima!
teraz mam problem byk problem !!!!!!! :cry: Chce jechac w tym roku do croati do vodice srima ale nie mam zdnych namiarków moze ktoś ma tam ciekawe oferty apartamentów dla 7 osób!
za jakąkolwiek info gorące dzieki! :)

Planujemy w tym roku spedzic urlop po raz drugi w cro. Chcielismy zobaczyc inne regiony. W srimie bylismy w zeszlym roku. Czy mozesz cos polecic.[/quote
to wszystko zalezy co wam sie podoba?Moze Omiś -Stanici !
dara
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) dara » 06.05.2007 22:48

Nie bede oryginalny gdyz interesuje mnie niewielka miejscowosc niedaleko wiekszego kurortu. Ladne widoki i urocze plaze. Apartament 2+1 w przystepnej cenie niedaleko plazy.
el_guapo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 07.05.2007 08:07

walidom napisał(a):byłem pare razy w croati !ale najbardziej podobało mi sie w vodice srima!
teraz mam problem byk problem !!!!!!! :cry: Chce jechac w tym roku do croati do vodice srima ale nie mam zdnych namiarków moze ktoś ma tam ciekawe oferty apartamentów dla 7 osób!
za jakąkolwiek info gorące dzieki! :)

Z tym (zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link) apartamentem sąsiadował nasz. Jak dla mnie rewelacja. Pełne wyposażenie, no i przede wszystkim odległość od wody - jak dobrze spluniesz do doleci :lol:
walidom
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) walidom » 07.05.2007 09:41

dara napisał(a):Nie bede oryginalny gdyz interesuje mnie niewielka miejscowosc niedaleko wiekszego kurortu. Ladne widoki i urocze plaze. Apartament 2+1 w przystepnej cenie niedaleko plazy.

okolice omisia stanici są fajne ale wybrzeze jest skaliste !
jezeli znajde wizytówke do gospodarzy w omisiu to podam ci namiarki na e-mail!
apartament jest super z klimą i za 3 osoby chcą 37 Euro
ale mozna z nimi sie potargować coś napewno spuszczą !
a jak było u mario i gdzie to jest dokładnie !?
ja zarezerwowałem u niego apartament 4 osobowy i a-studio 3 osobowy
jak jest u niego z łazienkami i kiblem i czy daleko do morza!?
Dziadek Maciek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 08.05.2007 13:12

Omiś-Stanici---też byłem, 2 lata temu. Piękny widok z tarasu, schody, wiele schodów na plażę i do np. sklepu, konoby. Brak miejsc spacerowych.
walidom
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) walidom » 10.05.2007 21:13

maciek1956 napisał(a):Omiś-Stanici---też byłem, 2 lata temu. Piękny widok z tarasu, schody, wiele schodów na plażę i do np. sklepu, konoby. Brak miejsc spacerowych.

wszystko sie zgadza dlatego juz tam nie jade!
pięknie jest tylko co wieczorkiem robić spacerować się nad morzem nie da ani babrabara :)
ocik
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) ocik » 13.06.2009 20:02

dara napisał(a):
maciek1956 napisał(a):http://www.srima.friko.pl/
Byłem kilka lat temu w tym domu, jeszcze nie był wykończony, ale OK.
Dosyć blisko do morza, niedaleko piekarnia, inne sklepy, knajpy, do Vodic super spacer.

Hej. Ja bylem u Mario w zeszlym roku. Kwatery sa ok.

Hej a masz może jeszcze telefon do Maria. Ja miałem ale przy zmianie telefonu sie zapodział. A chcemy znowu jechać do Srimy. Pozdro.
mint71
Podróżnik
srima - jestem w Srimie

Nieprzeczytany postnapisał(a) mint71 » 16.06.2009 21:50

Jestem w Srimie w jednym z apartamentów tuż nad morzem.
Apartamenty są dwupokojowe większe i mniejsze w niezłym standardzie.
Może mógłbym pośredniczyć w nawiązaniu kontaktu z właścicielem, ale nie wiem czy jest to reklama...
pozdrawiam,
Krzysztof
Andrzej3777
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej3777 » 07.02.2015 17:37

witam poszukuje sparwdzonych apartamentów w vodice sirma na przełomie lipca i sierpnia dla 4 do 5 os plus dziecko z góry dziękuje adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
lechocz
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) lechocz » 07.02.2015 18:37

Poszło na PW.

Może Wam jakieś przypasują. :papa:
tomek_k
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomek_k » 07.02.2015 21:14

Wysłałem dwa namiary na apartamenty w Vodicach rejon ul. Blata
AdamKce
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamKce » 08.02.2015 19:48

Hej jeśli można ? Prosiłbym też o jakieś namiary szukam dla 2 osób pozdrawiam !! w VODICE !
lechocz
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) lechocz » 08.02.2015 19:54

AdamKce napisał(a):Hej jeśli można ? Prosiłbym też o jakieś namiary szukam dla 2 osób pozdrawiam !! w VODICE !

Poszło na PW. :papa:
AdamKce
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamKce » 08.02.2015 20:13

lechocz napisał(a):
AdamKce napisał(a):Hej jeśli można ? Prosiłbym też o jakieś namiary szukam dla 2 osób pozdrawiam !! w VODICE !

Poszło na PW. :papa:

No chyba śnieżyca za duża bo nic nie doszło :D
tomek_k
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomek_k » 08.02.2015 20:34

AdamKce podaj mi na PW maila do siebie to wyślę namiary - nie mam możliwości wysyłania PW.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

vodice srima gorąca prosba - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019