Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Villa Perkusic - Lokva Rogoznica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2524
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 04.02.2014 09:15

Przecież Ci piszą ludzie powyżej.
Ja bym po takich tekstach jak powyżej nie pojechał tam na 1000000000%
Alusia8989
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 04.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alusia8989 » 04.02.2014 09:44

Niby tak ale tylko "obecna" napisała o nich opinie. Gdzieś w internecie znalazłam dobre opinie :) zależy jak głośno robili o tej 22 tego grilla... nie będę się sugerować jedną opinią także szukam innych :) więc jeśli ktoś był to proszę o opinie :)
Dick45
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 176
Dołączył(a): 29.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dick45 » 09.02.2014 21:22

Ciekawe dośwuadczenia z Lokvy.Byłem tam dwa razy i na takich gospodarzy na szczęście nie trafiłem . Zawsze jadą w ciemno i szukam kwatery na miejscu.W Lokvie nie ma problemu ze znalezieniem wolnego apartamentu nawet w sezonie.Wtedy moze on być wyżej.Problemem w Lokvie jest to że wszystkie apartamenty są nie po tej stronie Jadranki trzeba przez nią przechodzić górą albo tunelem.Po odpowiedniej stronie jest jedynie kemping. Teraz staram się raczej szukać kwatery z ktorej nie trzeba przechodzić przez ruchliwą ulicę nawet tunelem. Ciekawym miejscem jest Zivogosce Blato w ktorym byłem ostatnio w apartamencie Mijo. Ciekawe miejsce blisko wody, gospodarz(na wózku inwalidzkim) dość elastyczny w negocjacjach cenowych. Apartamenty stosunkowo nowe, czyste z wifi, zadaszony parking z pobytu byłem zadowolony.Nikomu nie przeszkadzało życie nocne.
cisa2
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 16.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) cisa2 » 13.01.2017 12:13

Odświeżam temat. Zarezerwowałem tam w tym roku pobyt. Był ktoś?
cisa2
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 16.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) cisa2 » 09.05.2017 09:53

Naprawdę nikt tam z forumowiczów nie był????
aniaitomek
Croentuzjasta
Posty: 168
Dołączył(a): 04.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniaitomek » 31.10.2017 16:45

Ponawiam pytanie o apartamenty Perkusic
cisa2
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 16.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) cisa2 » 30.11.2017 08:33

Byliśmy w tym roku i jesteśmy zadowoleni.
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Villa Perkusic - Lokva Rogoznica - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone