Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ubezpieczenie podróżne

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
biokd
Croentuzjasta
Posty: 181
Dołączył(a): 18.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) biokd » 09.08.2013 23:44

ja dzis wykupilem w A. ubezpieczenie dla 2 osob od 16.08 do 30.08 i ze zniżką (jesli kupujesz przez tel lub net) 119 zł, normalnie 140zl. Wszystko zalatwiane jest bezgotówkowo i pakiet w sobie ma wszystko co trzeba na wyjazd wypoczynkowy:)
A komunikacyjnego na szczescie nie musialem wykupywac bo u tych co daja 70% zniżki mam pelen pakiet assistance plus czy jakos tak o czym nawet nie wiedzialem przy zakupie ze jest taki full wypas :)
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 09.08.2013 23:49

a w takim na G - 15dni dla 4sztuk - 133zł za wszystko co mi potrzeba :)
Mam swoją panią Olę, dzwonię, podaję daty i sztuki - dobiera mi wszystko idealnie od paru ładnych lat, papiery do domu, przelewem płacone i już :)
samochód - cena podobna.
biokd
Croentuzjasta
Posty: 181
Dołączył(a): 18.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) biokd » 09.08.2013 23:55

Gdybym miał również "swoją panią Olę" ;) to pewnie miałbym jeszcze korzystniejsze warunki:)
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 09.08.2013 23:56

Tym razem ubezpieczenie w firmie na A rodem z Niemiec nie było konieczne :)

Ale wiadomo - licho nie śpi :)
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 10.08.2013 00:01

biokd napisał(a):Gdybym miał również "swoją panią Olę" ;) to pewnie miałbym jeszcze korzystniejsze warunki:)

możliwe ;)
ale może wystarczy sprawdzić również w tym na G :)
biokd
Croentuzjasta
Posty: 181
Dołączył(a): 18.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) biokd » 10.08.2013 11:30

Sprawdziłem w G i wychodzi mi 3 zł taniej ale biorąc pod uwagę ze nie musze wykupywać dodatkowego samochodowego bo juz je mam w moim ogólnym to i tak jest duza oszczednosc:)
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 10.08.2013 11:40

Znam jednego, co miał wszystko; tzn. AC, AS, etc.
Miał dzwon w A (ktoś w niego wjechał i kilka innych aut).
Od kilku tygodni cisza z wyceną (szkoda całkowita), uszkodzony bagaż (niektóre rzeczy drogie; woda w usta), przebąkiwania o częściowej likwidacji z AC aby przyspieszyć, brak auta zastępczego, becalen za lawetę od granicy, bo holowanie tylko 1k€.
Tanio znaczy do doopy.

Ja przeciągnąłem ostatnio 3 firmy za pakiet OC/AC.
Nawet one są bardzo skore do dużych upustów bez rezygnowania z mojej strony z jakichkolwiek świadczeń.
BTW obym nigdy nie musiał ich sprawdzać w praktyce.

Reasumując. Chcecie kupić sobie tanio iluzoryczny święty spokój, to kupujcie.

Na forum roi się od potrzeb w zakresie dostarczenia ludzi/części, etc.

To mieli „kupiony" ten święty spokój czy nie?

Raczej kupili złudzenia....
biokd
Croentuzjasta
Posty: 181
Dołączył(a): 18.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) biokd » 10.08.2013 12:44

Ja nie mam komunikacyjnego (OC/AC/NW/Assistance) w A tylko u tych co daja 70% znizki, na szczescie nie musialem sie jeszcze przekonywac jak to jest, kiedy cos sie stanie, a o A slyszalem wiele opinii na temat ubezpieczen podroznych zwlaszcza poza Europa i byly to same opinie pozytywne, stąd wykupilem podrozne wlasnie tam.
Wazne ze ubezpieczenie w podrózy jest, zreszta jest to Europa, i problemow nie ma, a chodzilo mi o bezgotówkowe swiadczenia niż placenie z wlasnej kieszeni za leczenie i ubieganie się potem o zwrot. A co do komunikacyjnego, no cóż nic za darmo się nie dostanie, jezdze od kilkunastu lat, stad mam 70% i poki co jestem zadowolony wiec po co gdybać, jeśli przekonam się w praktyce to będe mógł się wypowiedzieć i ewentualnie ponarzekać:)
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 10.08.2013 14:43

Ja nie oszczędzam na ubezpieczeniu, tylko pani która od lat robi mi wszelkie wyjazdowe sprawy - wybiera najlepszą opcję...
Wiem, że nie sprzedaje mi dziada i nie nigdy też nie wciskała niepotrzebnych wodotrysków. Za długo i za dobrze się znamy.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 10.08.2013 15:51

Bea.ta napisał(a):Ja nie oszczędzam na ubezpieczeniu, tylko pani która od lat robi mi wszelkie wyjazdowe sprawy - wybiera najlepszą opcję...
Wiem, że nie sprzedaje mi dziada i nie nigdy też nie wciskała niepotrzebnych wodotrysków. Za długo i za dobrze się znamy.

A korzystałaś już z tego? :mrgreen:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 10.08.2013 16:01

Bocian napisał(a):A korzystałaś już z tego? :mrgreen:

niestety tak :)
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 17.08.2013 00:17

Tak sobie myslę po 2 tygodniach pobytu w Cro po cholere kupowałem te wszystkie ubezpieczenia? Na każdym rogu w każdej mieścinie jest mechanior. Z pocałowaniem w rękę naprawia Ci auto. Za grosze. Cylinderek w VC ( prawe tylne koło )wymienił mi w Postira za 50 kun. ( tarło jak cholera ) Nie wspomnę już o tym że od Czech do Cro jechałem na trybie awaryjnym i max/h to 160km/h no z z górki 170h/h a przyspieszenie było gorsze odautobusu turystycznego. Dopieropo resecie szedł jak burza :mrgreen: też 50 kun. Po co laweta? Po co te telefony i proszenie się o pomoc? Wiem , wiem teraz cwaniakuje bo jestem na miejscu a pamiętam że w PLteż cykorek był ze mnie :mrgreen:
Kornelia
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 02.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kornelia » 17.08.2013 07:37

noooo... już drugi raz tego błędu nie popełnisz, prawda?
ita
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1974
Dołączył(a): 22.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 03.09.2013 21:38

Tak jak planowałam wykupiłam ubezpieczenie na niezbyt wysoką kwotę, bez żadnego OC itd, tylko koszty leczenia w razie choroby dzieci. Przydało się, córkę zaczęło bolec ucho, pojechaliśmy do Orebica do lekarza, ok południa dotarliśmy, idziemy za strzałkami coś w stylu "turysticka pomoc", drzwi własnie zamyka lekarz który mówi, ze kończy, jutro bedzie chyba lekarz z Korculi ale on nie wie o której, bye 8O . To zadzwoniliśmy do PZU, miła Pani powiedziała, że czegos poszuka i zadzwoni do nas a jak nie znajdzie to lekarz przyjedzie do hotelu. Nic to, że mieszkaliśmy na kempingu małym przydomowym nieopisanym w zasadzie, adresu nie znaliśmy bo i po co :roll: Na szczęście po jakimś czasie zadzwonił lekarz, że wyśle nam SMSem adres w Orebicu gdzie mamy podjechać. Wszystko ładnie, pięknie, bezgotówkowo, wiec chyba nadal będę wykupować to ubezpieczenie licząc, że się nie przyda :evil:
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 04.09.2013 08:59

ita napisał(a):Tak jak planowałam wykupiłam ubezpieczenie na niezbyt wysoką kwotę, bez żadnego OC itd, tylko koszty leczenia w razie choroby dzieci. Przydało się, córkę zaczęło bolec ucho, pojechaliśmy do Orebica do lekarza, ok południa dotarliśmy, idziemy za strzałkami coś w stylu "turysticka pomoc", drzwi własnie zamyka lekarz który mówi, ze kończy, jutro bedzie chyba lekarz z Korculi ale on nie wie o której, bye 8O . To zadzwoniliśmy do PZU, miła Pani powiedziała, że czegos poszuka i zadzwoni do nas a jak nie znajdzie to lekarz przyjedzie do hotelu. Nic to, że mieszkaliśmy na kempingu małym przydomowym nieopisanym w zasadzie, adresu nie znaliśmy bo i po co :roll: Na szczęście po jakimś czasie zadzwonił lekarz, że wyśle nam SMSem adres w Orebicu gdzie mamy podjechać. Wszystko ładnie, pięknie, bezgotówkowo, wiec chyba nadal będę wykupować to ubezpieczenie licząc, że się nie przyda :evil:



I ja za rok zrobie to samo. Szkoda kasy na głupoty :roll:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Ubezpieczenie podróżne - strona 19
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone