Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ubezpieczenie podróżne

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 24.07.2013 21:39

Napisz nieco więcej jaki jest mój styl bycia w kwestii wypowiadania się na temat firm ubezpieczeniowych? Czytając moje wypowiedzi czujesz się jakoś przymuszana do skorzystania z usług firmy, o której mam coś do napisania? Wierzę głęboko, że nie. Czy też niepokoi cię fakt, że moje wypowiedzi w tym temacie krążą tylko wokół Allianz? Dlaczego tak jest - wyjaśniłem w poprzedniej wypowiedzi.
:mrgreen:
Kwestia zacytowanej wypowiedzi: chcesz powiedzieć, że fakt zacytowania dostępnego na wielu stronach internetowych jednej z kilku wersji kodeksu naturysty jest przejawem narzucania przeze mnie komukolwiek mojego stylu bycia??? Jaki mój styl bycia jest Twoim zdaniem w cytowanej wypowiedzi "narzucany" ?

:oczko_usmiech:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 24.07.2013 21:40

Jara, jedź do Salzburga :mrgreen: :mrgreen:
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 24.07.2013 21:42

Bocian napisał(a):Jara, jedź do Salzburga :mrgreen: :mrgreen:


jara - posłuchaj Bociana :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:

Tym razem warto ! :mrgreen:
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 24.07.2013 21:47

cronaturki napisał(a):Napisz nieco więcej jaki jest mój styl bycia w kwestii wypowiadania się na temat firm ubezpieczeniowych? Czytając moje wypowiedzi czujesz się jakoś przymuszana do skorzystania z usług firmy, o której mam coś do napisania? Wierzę głęboko, że nie. Czy też niepokoi cię fakt, że moje wypowiedzi w tym temacie krążą tylko wokół Allianz? Dlaczego tak jest - wyjaśniłem w poprzedniej wypowiedzi.
:mrgreen:
Kwestia zacytowanej wypowiedzi: chcesz powiedzieć, że fakt zacytowania dostępnego na wielu stronach internetowych jednej z kilku wersji kodeksu naturysty jest przejawem narzucania przeze mnie komukolwiek mojego stylu bycia??? Jaki mój styl bycia jest Twoim zdaniem w cytowanej wypowiedzi "narzucany" ?

:oczko_usmiech:


ja nie cytuję na forum publicznym kodeksu kapiącego się w kąpielówkach. A Allianz uważam za firmę z nieuczciwym podejściem do klienta. Założyli mi sprawę o 550 zł, na które miałem kwity, że zapłaciłem. Oczywiście wygrałem, ale przed pozwem przez rok straszyli mnie windykacją, uważając chyba, że zapłacę ponownie.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 24.07.2013 21:48

jara napisał(a):
ja nie cytuję na forum publicznym kodeksu kapiącego się w kąpielówkach. A Allianz uważam za firmę z nieuczciwym podejściem do klienta. Założyli mi sprawę o 550 zł, na które miałem kwity, że zapłaciłem. Oczywiście wygrałem, ale przed pozwem przez rok straszyli mnie windykacją, uważając chyba, że zapłacę ponownie.

Jakbyś jeździł przez Salzburg to nie mieliby odwagi nic Ci przysyłać :lol: :lol:
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 24.07.2013 21:50

EOT
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 25.07.2013 11:36

Luzik arbuzik stary:) ja tylko pytalem. Zadne tam zlosliwosci:)
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 25.07.2013 14:17

jara napisał(a): A Allianz uważam za firmę z nieuczciwym podejściem do klienta. Założyli mi sprawę o 550 zł, na które miałem kwity, że zapłaciłem. Oczywiście wygrałem, ale przed pozwem przez rok straszyli mnie windykacją, uważając chyba, że zapłacę ponownie.

Jak mówią, że A jest dobre to jest dobre. :mrgreen:
Ty się po prostu jara nie znasz. :roll:
A kwity pewnie sfarbykowałeś. :mrgreen:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.07.2013 17:56

cronaturki napisał(a):
Bocian napisał(a):Jara, jedź do Salzburga :mrgreen: :mrgreen:


jara - posłuchaj Bociana :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:

Tym razem warto ! :mrgreen:

A na ile osób ta kwota 174 zł ?
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 25.07.2013 18:10

SENIOR napisał(a):
cronaturki napisał(a):
Bocian napisał(a):Jara, jedź do Salzburga :mrgreen: :mrgreen:


jara - posłuchaj Bociana :oczko_usmiech: :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:

Tym razem warto ! :mrgreen:

A na ile osób ta kwota 174 zł ?



2 i to lipa bo jak coś się stanie ( nie daj Boże ) później przepychasz się z dziadami.
tacim
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 167
Dołączył(a): 04.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tacim » 31.07.2013 20:16

A mi komornik za 80 zł zassał z wypłaty 600 dzięki Allianz :) nigdy więcej . Przez 3 lata szukali w RP pracującego uczciwie człeka hehe. Mieli mój nr tel. ale po co zadzwonić.
Niedzwiad
zbanowany
Posty: 1419
Dołączył(a): 07.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Niedzwiad » 01.08.2013 11:26

tacim napisał(a):A mi komornik za 80 zł zassał z wypłaty 600 dzięki Allianz :) nigdy więcej . Przez 3 lata szukali w RP pracującego uczciwie człeka hehe. Mieli mój nr tel. ale po co zadzwonić.

Po 3 latach mogli ci skoczyc na kant... Dlug taki byl przeterminowany. Bylo w sadzie walczyc jak lew a komornika skarzyc :mrgreen:
mrarek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 159
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mrarek » 09.08.2013 16:49

mrarek napisał(a):spakowałem wszystko: wniosek, rachunek z Balnicy, rachunek z Lekarni, opis choroby, rachunek za kartę telefoniczną i samą kartę SIM z ktorej wykonałem zgłoszenie.
pan, który odbierał zgłoszenie kazał rachunek i kartę SIM zapakować :lol:

dziś (kapkę się spóźnili) dostałem zwrot za rachunki z Balnicy i Lekarni. karty nie liczyli :twisted:
roverek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 37
Dołączył(a): 31.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) roverek » 09.08.2013 18:42

A ja mam takie:


Szczególy ubezpieczenia:
Ubezpieczenie kosztów leczenia - 50 000 EUR
Natychmiastowa pomoc Assistance - 50 000 EUR
Ubezpieczenie OC - 18 000 EUR
Ubezpieczenie bagazu - 1 200 EUR
Ubezpieczenie opóznienia bagazu oraz opóznienia lotu - 1 200 EUR

Wariant: Wariant 3 - Suma ubezpieczenia 50 000 Euro
Jadę do: Europa i Kraje Basenu Morza Śródziemnego
Polisa ważna od: 01/09/2013
Polisa ważna do: 14/09/2013
Liczba dni ubezpieczenia: 14
Liczba osób do ubezpieczenia: 2

Składka opłacona: PLN 101.93

To ubezpieczenie bagażu i lotu, było "w pakiecie" i nie dało się go wyłączyć.

Sami oceńcie czy dobre czy złe. Tak naprawdę nigdy nie wiemy wcześniej czy wystarczające.

Natomiast ja wiem tylko jedno: podobnie jak w przypadku Assistance od auta - kupiłem sobie spokój sumienia i zamknąłem buzię mojej połówce :P .
Choć szczerze życzę sobie i Wam wszystkim, aby nie mieć powodu z niego korzystać.

Celowo nie podałem ubezpieczyciela, by nie być oskarżonym o czerpanie korzyści z pośrednictwa czy reklamy. Jeśli ktoś jest zainteresowany - może poprosić na PW.
biokd
Croentuzjasta
Posty: 181
Dołączył(a): 18.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) biokd » 09.08.2013 23:44

ja dzis wykupilem w A. ubezpieczenie dla 2 osob od 16.08 do 30.08 i ze zniżką (jesli kupujesz przez tel lub net) 119 zł, normalnie 140zl. Wszystko zalatwiane jest bezgotówkowo i pakiet w sobie ma wszystko co trzeba na wyjazd wypoczynkowy:)
A komunikacyjnego na szczescie nie musialem wykupywac bo u tych co daja 70% zniżki mam pelen pakiet assistance plus czy jakos tak o czym nawet nie wiedzialem przy zakupie ze jest taki full wypas :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Ubezpieczenie podróżne - strona 18
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone