Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Turcja w Trojce.

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Monte Christo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 793
Dołączył(a): 04.01.2004
Turcja w Trojce.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monte Christo » 16.06.2010 07:54

Jak ktos nie wie a sie wybiera to moze sie komus przydac:

http://www.polskieradio.pl/trojka/turcj ... hiwum.aspx

Bradzo fajne relacje w radio wiele ciekawych rzeczy mowia/pisza.
kurush
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kurush » 06.07.2010 11:45

Co kto lubi... Ja byłem zniesmaczony powierzchownością tych relacji, właściwie można było powiedzieć to samo nie wychodząc z domu...

A do tego relacja z Araratu i komentarze reporterów (niezamieszczone na podanej przez Ciebie stronie) na temat przyczyn konfliktu turecko-ormiańskiego o Ararat były żenujące: reporter z przekonaniem twierdził, że Ormianie roszczą sobie prawo do Araratu, ponieważ górę tę widać z Erewania (nie wiem, nie sprawdzałem), a że jest bardzo ładna, to po prostu każdy by ją chciał u siebie mieć... Zero świadomości historycznej... Jeśli ktoś jeździ nowiutkim Peugeotem 5008 za nie swoje pieniądze po cmentarzysku, jakim jest turecka część Armenii i jedyne co tam widzi to fajne knajpki, to żaden z niego reporter... Tym bardziej przykro, że Trójka to moja ulubona stacja i zwykle trzyma poziom, a Ernest Zozuń też nie jest studentem na stażu...

Ech, wysłać by tam Jacka Hugo-Badera...
Monte Christo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 793
Dołączył(a): 04.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monte Christo » 06.07.2010 14:42

zgadzam sie z Toba w 100%.
Podsumowalbym na slaba 3je ta relacje. Ale niemniej jednak mogła ona conieco przeyblizyc sam kraj. Reszta to po prostu komercja.
I raczej nie byla to prawdziwa reporterska sztuka, ale milo sie sluchalo :)
kurush
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 103
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kurush » 06.07.2010 15:09

Fakt, o Turcji poza wybrzeżem i Kapadocją w ogóle mało się mówi, więc może już samo poruszenie tematu miało swoją wartość :)

A co do tego, że to komercja - oczywiście, ale nie miałbym nic przeciwko, gdyby to szło na Zetce czy RMF-ie, Trójka powinna mierzyć trochę wyżej :)

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone