Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Trasa 86 (Węgry) - obiad

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 07.04.2019 07:16

Miło to słyszeć. Mam tam rezerwację.
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 07.04.2019 10:37

dids76 napisał(a):...
Ps. Zrobiłem rezerwację Fonix Fogadó więc jednak będzie trasa przez Węgry :oczko_usmiech: :mrgreen:


Mariusz, też podjąłem decyzję o zmianie trasy i w drodze powrotnej zarezerwowałem już nocleg w Lenti :hut:
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7948
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 07.04.2019 10:47

Habanero napisał(a):
dids76 napisał(a):...
Ps. Zrobiłem rezerwację Fonix Fogadó więc jednak będzie trasa przez Węgry :oczko_usmiech: :mrgreen:


Mariusz, też podjąłem decyzję o zmianie trasy i w drodze powrotnej zarezerwowałem już nocleg w Lenti :hut:

Widać że nocleg i cena ciekawa, ja nie mogę bo nie akceptują zwierząt a my z piesełem :wink: :papa:
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 10.05.2019 08:50

My też może z piesełem więc FonixFogado jest idealny.
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 19.05.2019 11:55

Gdzie by tu zjeść dobry obiad na trasie 86. Nie chcę już w Sarkany Etteren w Csorna. Może ktoś z Was zna inną lokalizację. W Sarkany porcje duże nawet smaczne tylko jest brudnawo chyba, że się zmieniło na plus.
AdamLodz
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 07.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamLodz » 23.05.2019 11:26

Ural napisał(a):Gdzie by tu zjeść dobry obiad na trasie 86. Nie chcę już w Sarkany Etteren w Csorna. Może ktoś z Was zna inną lokalizację. W Sarkany porcje duże nawet smaczne tylko jest brudnawo chyba, że się zmieniło na plus.


Podpinam się do Twojego zapytania. Też chcę sprawdzić inne miejsce. Myślałem o knajpie na granicy Wegry - Słowenia w Dolga Vas. Počivališče na meji D.o.o.
Glavna ulica 173, Dolga vas, 9220 Lendava - Lendva, Słowenia
+386 2 576 15 33
https://maps.app.goo.gl/p5HGVG1UtMTwNQTn7
kadetdudi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 01.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kadetdudi » 19.07.2019 14:20

Pytanie, czy dojezdzajac tam 86 od strony Węgier trzeba winiete na Slowenie.
Yanush
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 878
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yanush » 19.07.2019 14:45

kadetdudi napisał(a):Pytanie, czy dojezdzajac tam 86 od strony Węgier trzeba winiete na Slowenie.

Na obiad chcesz tą winietę?!
kadetdudi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 01.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kadetdudi » 19.07.2019 17:10

Yanush napisał(a):
kadetdudi napisał(a):Pytanie, czy dojezdzajac tam 86 od strony Węgier trzeba winiete na Slowenie.

Na obiad chcesz tą winietę?!

Chcę tam pojechać na obiad, a nie wiem czy droga prowadząca do tej knajpy nie jest płatna od strony Słowenii. Na Węgry będę mieć winietę.
Yanush, odebrałem to jako złośliwość.
Alek70
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 438
Dołączył(a): 18.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alek70 » 19.07.2019 19:46

kadetdudi napisał(a):
Yanush napisał(a):
kadetdudi napisał(a):Pytanie, czy dojezdzajac tam 86 od strony Węgier trzeba winiete na Slowenie.

Na obiad chcesz tą winietę?!

Chcę tam pojechać na obiad, a nie wiem czy droga prowadząca do tej knajpy nie jest płatna od strony Słowenii. Na Węgry będę mieć winietę.
Yanush, odebrałem to jako złośliwość.


Możesz tak pojechać przez Słowenię, że drogami płatnymi nie musisz jechać.
truedomel
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 29.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) truedomel » 19.07.2019 20:55

Ural napisał(a):Gdzie by tu zjeść dobry obiad na trasie 86. Nie chcę już w Sarkany Etteren w Csorna. Może ktoś z Was zna inną lokalizację. W Sarkany porcje duże nawet smaczne tylko jest brudnawo chyba, że się zmieniło na plus.


Gorąco polecam restaurację Berki Hotel w Körmend. A w szczególności serwowaną tam dziczyzne. W zeszłym roku za 3 dania, wiener schnitzel, kaczka, dzik, dwa desery, do tego napoje, zapłaciłem coś ok 150pln, wszystko, dosłownie wszystko co było na talerzu, doskonałe, ogródek na zewnątrz, uprzejmi kelnerzy w garniturkach. Po prostu tanio, wręcz elegancko i pysznie. Przy stolikach mnóstwo miejscowych.
kropi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 213
Dołączył(a): 05.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kropi » 17.07.2021 19:09

Hej, czy oprócz znanej smoczej knajpy w Csornej możecie coś polecić w tych okolicach, tzn. bliżej granicy słowackiej?
stachmat
Odkrywca
Posty: 118
Dołączył(a): 09.11.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachmat » 17.07.2021 21:04

Skorzystałem dziś z
Józsi Bácsi Vendéglője és Szállodája
Gulasz bardzo dobry z kluskami, zupa gulaszowa także, frytki świeże.
Ceny średnie, czystość średnia, obsługa z językiem angielskim - chyba tylko jeden kelner.
Jednak jedzenie bardzo na plus.
krzyswerm
Croentuzjasta
Posty: 164
Dołączył(a): 03.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) krzyswerm » 22.07.2021 22:47

Jest równoległy wątek o jedzeniu na Węgrzech, tam również polecałem : https://g.page/DonQuijoteRestaurantPanzion?share
Może da się połączyć te wątki?
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Trasa 86 (Węgry) - obiad - strona 20
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone