Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Włochy/Węgry 2013

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.01.2014 20:38

To jest bardzo skomplikowane z parkowaniem we Wiedniu 8)

Tam gdzie w dni robocze jest parkowanie płatne, tam w soboty i niedziele parkuje się za darmo :!:
Ale w praktyce trudno znaleźć wolne miejsce :!:
W ścisłym centrum bardzo trudno :?

Tu jest ściąga o parkowaniu we Wiedniu:
http://www.wien.info/pl/travel-info/to- ... nd/parking

Natomiast wszelkie domy parkingowe ( parkhaus ) oczywiście słono kasują przez cały tydzień.
Wyjątkiem są parkingi P+R na peryferiach, gdzie płaci się 3 euro za cały dzień


Bardzo ciekawa relacja
Z przyjemnością pooglądałem znane miejsca :lol:
golibroda
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 575
Dołączył(a): 14.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) golibroda » 06.01.2014 21:16

Cenne informacje, dziękuje bardzo.
jacekww
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 166
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacekww » 06.01.2014 21:57

napisał(a) te kiero
czy możesz przybliżyć koszty oraz jak tam z sanitariatami: czystość, odległość

Vacansoleil ma bardzo dobrze dobrze rozbudowaną stronę, można tam sprawdzić wszystkie ceny, a także zamówić darmowy katalog do domu. Jak dla mnie ceny akceptowalne są tylko do ok. 10 lipca i po 20 sierpnia, w szczycie sezonu są mniej więcej x2. Ale zdarzają się promocję w tym roku były to wybrane kempingi za 50% ceny.

Chyba wszystkie kempingi są z zakresu 3-5 gwiazdek, zważywszy że sieć pokrywa głównie kraje europy zachodniej myślę że osoby lubiący tą formę wypoczynku nie będą mieli zastrzeżeń. Osobiście byłem na 5 kempingach i nie mam zastrzeżeń do czystości. Odległość jest pojęciem względnym tak jak odległość do morza w Chorwacji. Zakładami iż jeżeli ktoś decyduje się na kemping to lubi się ruszać, a nie leżeć z drinkiem przy basenie hotelowym. Ja miałem od 10 do jakieś 50m, zależnie od kempingu.

jak dalece można podejść pod niego, czy raczej tylko oglądanie z daleka :?:

Tego nie wiem bo tylko przejeżdżaliśmy i oglądaliśmy z drogi. Ale na pewno jest tam rozwinięta sieć szlaków bo widziałem dużo osób w ubraniu do turystyki górskiej

być może pojadę w tym roku podobną trasą

Słowenia jest piękna i chętnie zatrzymał bym się tam na dłużej.

napisał(a) Vjetar
Co to takie kolorowe na wodzie jest?

Nie potrafię powiedzieć, zdjęcie robione na dużym zoomie, nie przechodziłem koło tego i nie mogłem się przyjrzeć.

napisał(a) golibroda
W Wiedniu parkingi są w niedziele darmowe ? Dobrze zrozumiałem ?

Tak jak napisał Lednice parkowanie w niedzielę jest bezpłatne poza jedną strefą.
Wiedząc także o małej ilości wolnych miejsc już przed wyjazdem przejrzałem na google mapę Wiednia i wybrałem miejsce gdzie zaparkuję. Nie jest to ścisłe centrum, ale prawdopodobieństwo wolnego miejsca bardzo duże. Czerwoną linią zaznaczone gdzie miałem zaparkować, udało się nawet ciut bliżej-czerwona kropka. Punkt A to środek Innere Stadt przy katedrze Szczepana.
Obrazek
golibroda
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 575
Dołączył(a): 14.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) golibroda » 07.01.2014 10:04

Dziękuję jacekww :)
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone