Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

testuje nowy dzial

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
admin2
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 19.11.2005
testuje nowy dzial

Nieprzeczytany postnapisał(a) admin2 » 29.11.2005 12:57

To na razie test ewentualnego dzialu spełniajacego rolę FAQ.

W zasadzie mozna tu juz pisac.
Jak dzial sie przyjmie to zostanie.


Tylko czy "starzy" forumowicze beda pomagali "pierwszakom" ? ;)

Admin2
niezawodny
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2307
Dołączył(a): 12.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) niezawodny » 29.11.2005 14:37

Wg mnie ten dział jest bez sensu :oops:
Bo przecież wszystko co poniżej (dojazd, regiony itd) to właśnie chorwackie ABC.
A były postulaty innych działów, których brakuje, np Historia i Polityka, Kultura i oczywiście Hyde Park - czyli miejsce gdzie "można walić po mordzie" tudzież mówić "o wszystkim i o niczym"

Sorry za szczerość ale tak już mam :roll:
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 29.11.2005 14:46

Choć nie jestem "stary" forumowicz :lol: i byłam w tym roku w Cro - tak na serio - pierwszy raz, to jeśli to co wiem i czego mnie życie nauczyło :lol: :lol: :lol: - będzie mogło się przydać, to bardzo chętnie się podzielę z "pierwszakami" - zwłaszcza z tymi, którzy planują wybrzeże Chorwacji i Czarnogóry z plecakiem na grzbiecie, noclegi na kampingach, podróż stopem lub tzw. publiczną komunikacją :) .

Są tu 100000000000-krotnie lepsi Crospecjaliści ode mnie i NA PEWNO pomogą, tym, którzy "pierwszy raz" :lol: , ale jeśli jest zapotrzebowanie - i ja melduję gotowość!

Pozdrawiam!
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 29.11.2005 14:54

niezawodny napisał(a):Wg mnie ten dział jest bez sensu :oops:
Bo przecież wszystko co poniżej (dojazd, regiony itd) to właśnie chorwackie ABC.
A były postulaty innych działów, których brakuje, np Historia i Polityka, Kultura i oczywiście Hyde Park - czyli miejsce gdzie "można walić po mordzie" tudzież mówić "o wszystkim i o niczym"

Sorry za szczerość ale tak już mam :roll:


Ciao Niezawodny :) !
To ja jeszcze tyle: nie wątpię w inteligencję "pierwszaków", ale może faktycznie jest potrzeba tego ABC w tym miejscu - forum już się tak rozrosło, że czasem trzeba się nieźle naszukać, żeby znaleźć owo ABC. A ktoś, kto zagląda pierwszy raz, może zrobić 8O

No ale jeśli to faktycznie mnożenie bytów ponad potrzebę...

W każdym razie - jeśli potrzeba jest i będzie to wszystko porządkowane i będzie faktycznie konkretnym ABC dla początkujących - w miarę możliwości i wiedzy - chętnie się włączę.

Paa!
AndAn
Odkrywca
Posty: 106
Dołączył(a): 26.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndAn » 29.11.2005 15:22

>Wg mnie ten dział jest bez sensu Bo przecież wszystko co poniżej
>(dojazd, regiony itd) to właśnie chorwackie ABC.

I to właśnie znajduje się na stronie Cro.pl ... tylko jest jeden kłopot ... nad treścią tego co jest za umieszczonymi tam odnośnikami trzeba trochę a własciwie to sporo popracować i od lat nie ma komu tego zrobić.

Propozycja zgromadzenia tego typu informacji w dziale forum to nic innego jak niepotrzebne mnożenie bytów.

>A były postulaty innych działów, których brakuje, np Historia i Polityka, >Kultura

Na stronie tytułowej jest link "o połozeniu, historii i ludności" - problem - jak wyżej.

AndAn
hudy
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 08.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) hudy » 29.11.2005 22:34

Witam i uważam że to dobry pomysł i tyle.
Pozdrawiam
Dante

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dante » 04.12.2005 00:00

raczej tytuł trzeba by zmienić :wink:
testuję gościa :D

Powrót do Chorwackie ABC



cron
testuje nowy dzial
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone