Rozmowy na tematy nie związane z Chorwacją i turystyką. Tu można dyskutować rozrywkach, muzyce, sporcie itp. Można też prowadzić rozmowy "ogólnotowarzyskie". Zabronione są dyskusje o współczesnej, polskiej polityce. Ale uwaga! Również tu obowiązuje przestrzeganie regulaminu forum i kulturalne zachowanie! [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
W związku ze zmianą regulaminu oraz cen wprowadzaną przez tv n można zrezygnować z umowy bez okresu wypowiedzenia lub... wynegocjować lepsze warunki (np. dostępny tylko dla nowych klientów multiroom).
Termin zakończenia - 21 marzec
Pozdr
Miałem ostatnio to samo z erą, nie wypowiadałem tylko poczta przyszła jakas zmiana regulaminu, było napisane ze moge wypowiedzieć ale firma moze obciazyć mnie kosztami i nałożyc karę, nie widziałem takiego stwierdzenia w regulaminie n który ostatnio przyszedł stąd wnioskuje że mozna
No i mamy pewność, dziś się dowiedziałem że w cyfrze też podnoszą abonament i też bez konsekwencji można rozwiązać umowę tyle że jest na to 14dni od momentu powiadomienia klienta o planowanych zmianach
Ja napisałem rezygnację z umowy i wysłałem pocztą po dwóch dniach dostałem SMS że w najbliższym czasie ktoś do mnie zadzwoni z nową propozycją tylko żebym nie rezygnował z tv N. I tak się stało wynegocjowałem obniżenie abonamentu na 48zł do końca umowy czyli 12 miesięcy abonament stały i pakiet taki jaki miałem do tej pory.