Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tani nocleg w Makarskiej

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
moreamore
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 30.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) moreamore » 06.04.2012 11:29

gdzie ogólnie znajduje sie centrum miasta w Makarskiej jakie to ulice? centrum mam na mysli promenade z barami i pubami ?
moreamore
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 30.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) moreamore » 06.04.2012 11:34

molizanskih hrvata czy to by była dobra lokalizacja orientuje sie kto kto był?
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 06.04.2012 11:58

Centrum turystyczne Makarskiej jest dość długie - rozciąga się od hotelu Dalmacija promenadą przy plaży przez duży targ marinę aż do hotelu Osejava. Wszędzie tam rozmaitych barów zatrzęsienie.

Ulica, o którą pytasz, znajduje się nad dworcem autobusowym. Na główny targ jest stamtąd ok. 500 m, an plażę podobnie. Blisko - tyle, że pod górę, ale to w Makarskiej standard.
moreamore
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 30.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) moreamore » 06.04.2012 14:19

a wiec jaką ulice polecacie ? niedaleko od morza max 400 m
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 06.04.2012 17:24

Boże, patrzysz i nie grzmisz. a jak grzmisz, to nie trafiasz....


Temat chyba do zamknięcia?
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 06.04.2012 17:36

Raul73 napisał(a):W Makarskiej się nie szuka noclegów - tam noclegi szukają ciebie.

Dokładnie to co napisał kuzyn Rafał.
W Makarskiej się nie szuka noclegów.

Widząc tablicę "MAKARSKA" dajesz hamulec w podłogę i Chorwaci już do ciebie biegną.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.04.2012 23:09

moreamore napisał(a):z tego tematu nic nie wynika juz sprawdzalam a namiarow nadal nie mam :)


Tematy połączone :idea: polecam przeczytać regulamin forum :!:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 07.04.2012 09:06

Janusz Bajcer napisał(a):
moreamore napisał(a):z tego tematu nic nie wynika juz sprawdzalam a namiarow nadal nie mam :)


Tematy połączone :idea: polecam przeczytać regulamin forum :!:



Kolega jakiś taki służbista. Mógłby kolega pofolgować w przededniu świat. :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.04.2012 13:53

darek1 napisał(a):Kolega jakiś taki służbista. Mógłby kolega pofolgować w przededniu świat. :D


Dla recydywistki :wink: nie ma taryfy ulgowej :idea:
moreamore
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 30.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) moreamore » 16.04.2012 20:25

DO RAUL73 mam pytanie bo właśnie mam propozycje noclegu w dzielnicy ZELENKA ,,villa luce,, ale wspominałeś coś że to jest daleko , ile to gdzieś będzie w metrach ? bo zalezy mi na tym żeby było blisko dość do fajnej plazy ale zeby nie było ze 2 km do centrum albo do dyskoteki jakiejs , możesz mi cos pomoc? była bym wdzięczna [/u]
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 24.04.2012 20:58

moreamore napisał(a):DO RAUL73 mam pytanie bo właśnie mam propozycje noclegu w dzielnicy ZELENKA ,,villa luce,, ale wspominałeś coś że to jest daleko , ile to gdzieś będzie w metrach ? bo zalezy mi na tym żeby było blisko dość do fajnej plazy ale zeby nie było ze 2 km do centrum albo do dyskoteki jakiejs , możesz mi cos pomoc? była bym wdzięczna [/u]


Z Zelenki do centrum i do dyskotek to 2 km spokojnie będzie, jak nie więcej!

Ale jeszcze raz powtarzam: w Makarskiej nie warto rezerwować noclegów, bo na miejscu jest tego jak w Zakopanem!

A tak na marginesie: mogłabyś zadać sobie trochę wysiłku i poczytać forum, zamiast co drugi dzień zakładać nowe tematy i pytać o te same rzeczy.
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2519
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 25.04.2012 07:36

Zelenka to spokojna dzielnica - do plaży nie jest zbyt daleko ale do centrum kawałek jest ;)

Jeżlei chcesz być blisko dyskotek to szukaj raczej w okolicach rynku.
Tak myśle ....
Ulice Trakace itp.
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 26.04.2012 06:36

pawelli napisał(a):Zelenka to spokojna dzielnica - do plaży nie jest zbyt daleko ale do centrum kawałek jest ;)

Jeżlei chcesz być blisko dyskotek to szukaj raczej w okolicach rynku.
Tak myśle ....
Ulice Trakace itp.


Trakace jak najbardziej - to była moja lokalizacja rok temu :D :D

Do plaży głównej był kawałek, ale bardzo przyjemny spacer. Do centrum blisko. No i bardzo spokojna dzielnica.
blanka123
Croentuzjasta
Posty: 136
Dołączył(a): 15.07.2013
makarska tucepi okolice tani nocleg ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) blanka123 » 17.06.2015 08:03

poszukuje taniego noclegu dla 2+1( dziecko 6 lat ) , i 2+2 ( w tym dziecko 2 latka ) w Makarskiej lub na jej obrzeżu albo tucepi , ewentualnie okolice , nie mam specjalnych wymagan klima nie konieczna ale dobrze by bylo aby byl malutki aneks kuchenny , cena najlepiej 35-50 E w terminie 11.07 do 25.07 oczywiscie cena podana dla kazdej rodziny osobno w tym przedziale
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2519
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 17.06.2015 13:53

poszło na PW
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Tani nocleg w Makarskiej - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone