Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Szukam apartamentu w Izola (Słowenia)

W Słowenii rośnie najstarsza winorośl na świecie, mająca ponad 400 lat. Jaskinia Postojna jest najczęściej odwiedzaną jaskinią w Europie. Jaskinia Vrtoglavica w Alpach Julijskich posiada najgłębszą studnię jaskiniową na świecie. Liczy 603 metry. Dopuszczalna zawartość alkoholu we krwi osoby prowadzącej samochód wynosi 0,5 promila. 135 osób na 1000 posiada broń palną. W Słowenii znajduje się druga największa na świecie skocznia narciarska – Letalnica bratov Gorišek.
fala69
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 05.07.2008
Szukam apartamentu w Izola (Słowenia)

Nieprzeczytany postnapisał(a) fala69 » 11.06.2011 02:41

Witam,

szukam apartamentu w Izola dla 3+2+mały pies, w połowie sierpnia. Czy ma ktoś jakieś sprawdzone apartamenty albo, czy może coś polecić. Wysłałem już z 10 maili z zapytaniem o pobyt na adresy znalezione na stronie izola.eu, ale nikt nie odpowiada :(

proszę o pomoc
pozdrawiam
fala69
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 05.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) fala69 » 13.06.2011 01:41

Na prawdę nikt nie jest w stanie pomóc? :(
Hej, Cromaniacy, ja rozumiem, że dla Was liczy się TYLKO Croatia, ale może ktoś coś słyszał :?
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 13.06.2011 03:11

Ja coś tam kiedyś słyszałem. ZacznijTU
Pozdro
kulka53
Weteran
Posty: 13338
Dołączył(a): 31.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kulka53 » 13.06.2011 07:49

Też kiedyś chciałem znaleźć miejsce na kilka noclegów na słoweńskim wybrzeżu tyle że we wrześniu. Wszystko albo było pozamykane, albo ceny były z księżyca (dla mnie rzecz jasna), dlatego w końcu udałem się do informacji turystycznej w Koperze. Tam polecono mi apartamenty na Starówce w przyzwoitej cenie 30 euro za 2 osoby.
To było tak dawno że nie pamiętam namiarów ani lokalizacji, ale może spróbuj po prostu poszukać czegoś na miejscu.

Powrót do Słowenia - Slovenija



cron
Szukam apartamentu w Izola (Słowenia)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone