Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Stari Grad

Ludzie pytają jak coś wygląda. Plaża, miasteczko, otoczenie... Tu można zakładać tematy z nazwą miejscowości i zdjęciami okolicy. Można wklejać też linki do zdjęć z innych portali by dać jak największy przegląd fotograficzny miejcowości. Proszę nie umieszczać zdjęć pobranych z innych serwisów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 09.07.2007 14:22

igg napisał(a):Witaj Kasiu!

29.06. odwiedziłem z zona obie Rudiny. Rozglądałem sie za Tobą, ale było południe i pewnie sjesta...


Witaj,
szkoda, że się nie spotkaliśmy! Cóż, w sezonie raczej częściej mnie w domu nie ma niż jestem...Poza tym mieszkam w nowej częsci osiedla, gdzie akurat nie ma czego oglądać...

Ale dla wszystkich CROMANIAKÓW i pozostałych rodaków podaję do wiadomości, że całymi dniami (w godzinach 8.00- 12.00 i 17.00- 21.00) można mnie spotkać w centrum Starego Gradu!
Ta (przeważnie uśmiechnięta) panienka w kolorowej budce na początku rivy to ja!!! Przeoczyć raczej nie sposób (mam na myśli budkę).
Będzie mi bardzo miło, jeśli choć w "przelocie" mi pomachacie!
. Odwdzięczę się uśmiechem a i informacją w razie potrzeby!

igg napisał(a):Chcieliśmy podbić Kabal na skuterku, szuter, daliśmy luz.
Kąpaliśmy się na małej plaży w zatoce Zukova; pod wodą stara łódź i duże ryby. Jakiś pan czytał z chorwackiej gazety na głos swojej żonie artykuł o planach turystycznego zagospodarowania tych miejsc (Rudiny, Zukova).
Szkoda byłoby zagospodarowywać, macie tam piękny i "nieruszony" turystycznie obszar. Z drugiej strony to zagospodarowanie mogłoby poprawić standardy lokalnej ludności. Sam nie wiem...

Kabal najlepiej jednak "podbijać" autkiem (optymalne rozwiązanie autko 4x4)..., ale cóż, skoro tym razem zobaczyć się nie udało, to zawsze powód, by tu wrócić! :D
Co do Žukovej i pomysłów zagospodarowania tego zakątka, to raczej jestem przeciwna. Moim zdaniem i tak zbyt wielu turystów tu "nadciąga"; a im więcej turystów tym więcej śmieci i hałasu niestety....

igg napisał(a):A do wybierających się tam;
jedźcie, Hvar jest na liście 10-ciu najpiękniejszych wysp na Świecie. Turyści z całego Świata już to wiedzą i, cóż jest ich co raz więcej, popyt nakręca ceny. Uważam, że za chwilę (rok,dwa) może nas nie stać na Hvar w sezonie.
Pozdrawiam Igor


To popieram w całej rozciągłości! Nie jest tanio, to fakt, ale !!!pięknie!!!. Zawsze można przyjechać poza sezonem. Gorąco polecam wrzesień!

Pozdrowienia z "ciepłych krajów" :D
jamrys
Odkrywca
Posty: 99
Dołączył(a): 14.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jamrys » 10.07.2007 21:52

małżenstwo po 40 z corką 15 letnią.wyjeżdzamy z Nysy do chorwacji docelowo do jelsy moze ktos jedzie 22 lipca chetnie sie dolączymy do przejazdu droga daleka a na jeden samochód troszke zle. W grupie zawsze milej na trasie icon_smile.gif adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl (służę pomocą,tak samo jade z Nysy do chorwacji,to już trzeci raz z kolei i to na wyspe Hvar,oczekuje na kontakt).
Poprzednia strona

Powrót do Chorwacja w naszym obiektywie


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone