Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Spotkanie W CzarnogÓrze

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Zbyszek_mat
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 03.08.2004
Spotkanie W CzarnogÓrze

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbyszek_mat » 31.07.2005 21:16

Proponuje spotkanie 20.08.2005r (sobota) o godz. 20.00 w Boasici (Czarnogóra) przy Stocznii, w celu wypicia wspólnego piwka
jacol8
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 541
Dołączył(a): 08.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacol8 » 31.07.2005 21:29

Zbyszku , chętnie bym się spotkał , ale ...własnie wróciłem :-(((
Polecam jednak piwo Niksicko....... Dobre.... Niewiele odbiega od polskiego !
Zbyszek_mat
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbyszek_mat » 31.07.2005 22:04

Szkoda, znam to piwko :))
pklimas
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 41
Dołączył(a): 27.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) pklimas » 01.08.2005 10:39

Prosze, nie bierz tego osobiscie do siebie, ale Polacy bardzo lubia narzekac na "tlumy Polakow za granica", na to ze lepiej na wyjazdach unikac spotkan z Polakami bo albo sie upija albo jeszcze kogos okradna.
Tutaj na forum mnostwo jest watkow o tym ze kazdy to wolalby miec za sasiada Czecha, Slowaka czy Araba ale nie rodaka. Tak wiec mysle ze Twoj pomysl nie wypali. Jak sie do tego doda jeszcze regionalne niecheci typu Warszafka, Krakus, Slazak czy Gorol ......
Lepiej chyba miec udane wakacje o z rodakami pogadac po powrocie.

PiotR
Northstar
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 92
Dołączył(a): 06.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Northstar » 07.08.2005 12:33

Ja również nie wypiję wspólnego piwka, bo wczasy w Czarnogórze mam już za sobą. Niksic w 2 litrowych platikowych butelkach kupowałem najtaniej po 1.2 euro. Więc smacznego
Marco Polo
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 81
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marco Polo » 08.08.2005 15:24

Niestety ja również jestem po urlopie ale potwierdzam Niksicko naprawdę dobre, -inne jakoś nam nie smakowały-.. szczególnie dobrze schłodzone. Wypij za zdrowie wszystkich CG-maniaków. POzdrowienia. A spotkanie może za rok???.

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone