Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Smartfon czy kompakt.

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
qra69
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 223
Dołączył(a): 08.09.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) qra69 » 19.11.2019 21:55

dokładnie :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.11.2019 22:16

qra69 napisał(a):dokładnie :)

No i ma Amoleda :wink:
Tylko trzeba budżet zwiększyć, jeśli wybór padnie na Mi 9 T
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 19.11.2019 22:46

Janusz a Ty dalej te telefony i epopeja ? :D
Snapdragon dużo lepszy, stabilniejszy nie ma co debatować. Bierz 9T i kończymy temat :D
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5246
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 19.11.2019 23:13

yzedef napisał(a):Janusz a Ty dalej te telefony i epopeja ? :D
Snapdragon dużo lepszy, stabilniejszy nie ma co debatować. Bierz 9T i kończymy temat :D


Potwierdzam, bierz dziewiątkę.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.11.2019 23:27

Hm - 3 x 9 T ... więc trzeba w Czarny Piątek upolować dobrą cenę. :wink:
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 20.11.2019 00:55

Janusz Bajcer napisał(a):Hm - 3 x 9 T ... więc trzeba w Czarny Piątek upolować dobrą cenę. :wink:

Jak wiesz, mam ten sam dylemat :lol: Nawet identyczny, bo biorę pod uwagę te same telefony, choć wymagania mam trochę inne.
Jako, że dużo słucham muzyki to dla mnie Xiaomi są na tych niższych stopniach podium :oczko_usmiech:
Mediatek ma podobno jakiś problem z obsługą Spotify no i ogólnie, muzycznie wypadają słabiej. Fotograficznie podobny poziom ale One Vision ma podobno rewelacyjny tryb nocny - na poziomie flagowców. Minusem dla mnie te dziwne proporcje i najsłabsza chyba bateria z całej trójki. Z kolei niewątpliwym plusem Mi 9T jest amoled i czytnik odcisków palca z przodu, w ekranie. Na minus MIUI w obu Xiaomi.
Jak na razie, czekam na WYJĄTKOWĄ promocję. Jeśli takiej nie będzie, pozostanę przy G6 :D

Janusz Bajcer napisał(a):Dlatego pytam, może ktoś ma jeden z tych wymienionych i coś o nim napisze.

Motorolę One Vision ma moja synowa. Chwali sobie. Wcześniej miała Nokię 7 Plus (też miała dobre opinie). Twierdzi, że Motka jest minimalnie szybsza ale ma słabszą baterię.
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2208
Dołączył(a): 25.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 20.11.2019 09:52

greenrs napisał(a):pozostanę przy G6


Motka G6 ? ;)

pozdrawiam, Michał
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 20.11.2019 10:01

greenrs napisał(a):Na minus MIUI w obu Xiaomi.

To jest Twoje zdanie, ja mam akurat przeciwne a używałem różnych systemów, dla mnie np. czysty android to masakra, za dużo tych wszystkich opcji, jeden wielki mętlik. MIUI dla mnie jest bardzo intuicyjne i przejrzyste, używam od kilku lat i jakoś nie mam ochoty przestawiać się na inny system. Pamiętam dawno temu jak miałem przez chwilę Meizu to ich system Flyme OS też zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie - prosty i intuicyjny. To tylko moje zdanie, jeden lubi blondynki, drugi brunetki a trzeci chłopców :D.
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 20.11.2019 10:02

majkik75 napisał(a):
greenrs napisał(a):pozostanę przy G6


Motka G6 ? ;)

Tak. Bardzo udany model. Następne G już mniej.
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2208
Dołączył(a): 25.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 20.11.2019 10:12

greenrs napisał(a):
majkik75 napisał(a):
greenrs napisał(a):pozostanę przy G6


Motka G6 ? ;)

Tak. Bardzo udany model. Następne G już mniej.


Witam w klubie :) Jestem związany z Motorolą już od lat, teraz też G6 plus - fantastyczny telefon przy tej cenie (obecnie !).
Choć G7 power ostatnio kupiłem Żonie. 5000 mAh baterii, sprawia, że skończył się problem ładowania telefonu codziennie. Przy jej używaniu, raz na 3 dni wystarczy 8O
Właśnie gdyby nie ten na razie bardzo dobry G6, to OneVision byłby na pewno.

pozdrawiam, Michał
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 20.11.2019 10:15

yzedef napisał(a):
greenrs napisał(a):Na minus MIUI w obu Xiaomi.

To jest Twoje zdanie, ja mam akurat przeciwne a używałem różnych systemów, dla mnie np. czysty android to masakra, za dużo tych wszystkich opcji, jeden wielki mętlik. MIUI dla mnie jest bardzo intuicyjne i przejrzyste, używam od kilku lat i jakoś nie mam ochoty przestawiać się na inny system. Pamiętam dawno temu jak miałem przez chwilę Meizu to ich system Flyme OS też zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie - prosty i intuicyjny. To tylko moje zdanie, jeden lubi blondynki, drugi brunetki a trzeci chłopców :D.

W kwestii wyglądu interfejsu masz rację - każdy lubi coś innego, ale pozostaje jeszcze sprawa bezpieczeństwa. W wielu firmach, które przywiązuję wagę do tej kwestii, takie telefony jak Xiaomi, Huawei czy OnePlus nie są po prostu dopuszczone do użytku.
qra69
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 223
Dołączył(a): 08.09.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) qra69 » 20.11.2019 17:09

greenrs napisał(a):Na minus MIUI w obu Xiaomi.


a co konkretnie Ci przeszkadza? sam wygląd MIUI może nie każdemu się podoba ale od czego jest POCO Launcher 2.0 od Xiaomi :P Dodatkowo aktualizacje w Xiaomi :D dostają je nawet kilkuletnie telefony a nie jak zazwyczaj w innych firmach tylko flagowce
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 20.11.2019 23:24

greenrs napisał(a):W kwestii wyglądu interfejsu masz rację - każdy lubi coś innego, ale pozostaje jeszcze sprawa bezpieczeństwa. W wielu firmach, które przywiązuję wagę do tej kwestii, takie telefony jak Xiaomi, Huawei czy OnePlus nie są po prostu dopuszczone do użytku.

Tak jest u mnie. Do zdalnego zarządzania urządzeniami przenośnymi, używamy rozwiązania EMM, czyli AirWatch Enterprise Mobility Management.
Prawdę mówiąc, nie testowaliśmy jeszcze Xiaomi i OnePlus, ale telefony Huawei zostały zdyskwalifikowane, ponieważ przy odrobinie umiejętności,
można na nich odinstalować agenta AirWatch'a. Nie udało się natomiast tego zrobić na smartfonach Samsunga.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.11.2019 11:08

W Tmobile jest teraz oferta za 89/mies za A50, co po odliczeniu kosztu aparatu daje przyzwoity abonament za 39 zł.
Trzeba tylko sprawdzić ile netu w UE dają.
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 21.11.2019 11:37

walp napisał(a):
greenrs napisał(a):W kwestii wyglądu interfejsu masz rację - każdy lubi coś innego, ale pozostaje jeszcze sprawa bezpieczeństwa. W wielu firmach, które przywiązuję wagę do tej kwestii, takie telefony jak Xiaomi, Huawei czy OnePlus nie są po prostu dopuszczone do użytku.

Tak jest u mnie. Do zdalnego zarządzania urządzeniami przenośnymi, używamy rozwiązania EMM, czyli AirWatch Enterprise Mobility Management.
Prawdę mówiąc, nie testowaliśmy jeszcze Xiaomi i OnePlus, ale telefony Huawei zostały zdyskwalifikowane, ponieważ przy odrobinie umiejętności,
można na nich odinstalować agenta AirWatch'a. Nie udało się natomiast tego zrobić na smartfonach Samsunga.

Taka ciekawostka...

Lista telefonów rekomendowanych przez Google i uznanych jako bezpieczne. Nie ma na niej żadnego telefonu od Huawei, Xiaomi czy nawet Samsunga. Dla większości nie ma to raczej znaczenia, tym niemniej znane są przypadki wykrycia w niektórych modelach różnych producentów (np. ZTE) oprogramowania szpiegującego. Ja tam nie mam nic do ukrycia :mrgreen: mimo to, nie chciałbym, żeby jakiś Chińczyk czy ktokolwiek podsłuchiwał moje rozmowy czy oglądał moje zdjęcia :oczko_usmiech:

Poszczególne firmy mają oczywiście swoje, zindywidualizowane wymagania (jak w Twoim przykładzie) ale często te rekomendacje się pokrywają.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FotoCroClub - dyskusja

cron
Smartfon czy kompakt. - strona 17
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone