Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Smak i zapach Hvaru

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
RODZYN
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 125
Dołączył(a): 13.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) RODZYN » 21.09.2010 21:34

Ankietę wypełniłem.
Mam nadzieję, że pomoże w pisaniu pracy licencjackiej.
Powodzenia!

Pozdrav
Akasza
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 114
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Akasza » 21.09.2010 21:43

RODZYN napisał(a):Ankietę wypełniłem.
Mam nadzieję, że pomoże w pisaniu pracy licencjackiej.
Powodzenia!Pozdrav


Dzięki serdeczne - na pewno pomoże :)
Akasza
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 114
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Akasza » 21.09.2010 21:45

Aldonka napisał(a):Hvar nigdy mnie jakoś nie pociągał. W sumie nie wiem dlaczego. Tak jakoś. Ale widzę, że piękny jest. Także zapisuję się na dalszą część wycieczki bardzo chętnie.


Mam nadzieje że chociaż trochę się przekonasz bo naprawdę warto. Hvar jest piękny na 100 różnych sposobów :) Może i ty swoje znajdziesz :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.09.2010 21:45

Jadąc nową drogą z Hvaru do St.Gradu,tuz przed tunelem Dubovica ,po prawej stronie są dwa niepozorne zjazdy w szutrowe drogi.
Pierwszym dojedziemy po 6 km wzdłuz (albo w poprzek;))klifu do Sw.Niedzieli ,drugim na Swiętego Mikołaja.

PS
Na ile was skasowali w tej knajpce?
Bo kosza tam równo ;)
Akasza
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 114
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Akasza » 21.09.2010 23:06

Tak - już dzień po wycieczce wiedzieliśmy, że to tam należało pojechać, ale nasz samochód sam by się chyba rzucił ze skarpy :)

A co do knajpy... Kalmary kosztowały coś koło 70 kun... a hobotnica już nie pamiętam... Tanio nie jest - fakt - ale za to pięknie i smacznie a na wakacjach staramy się nie liczyć każdej kuny...
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 22.09.2010 07:39

Widoki ze szczytu superowe :)
Takie kalmary to bym teraz z chęcią zjadła, tym bardziej, że jestem przed śniadaniem ;)
Bardzo fajne zdjęcia, podnoszą na duchu, chociaż za oknem też jest cudnie- właśnie trwa moja ulubiona pora roku :) Nic tylko wziąż aparat i do lasu :)
sroczka66
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2566
Dołączył(a): 25.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sroczka66 » 22.09.2010 09:13

Lekcje odrobione - ankieta wysłana.

Pozdrawiam :papa:
Dudek2222
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5318
Dołączył(a): 02.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dudek2222 » 22.09.2010 09:26

Ja również wypełniłem, przeczytałem, a następnie wysłałem :D
Akasza
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 114
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Akasza » 22.09.2010 09:44

Dzięki za pomoc z tymi ankietami :) W zamian obiecuję, że jeszcze dzisiaj będzie kolejny odcinek. Zapraszam na spacer po wieczornym Hvarze, a jak się uda to może nawet zajrzymy do Starego Gradu :)
lutka
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 27.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) lutka » 22.09.2010 13:30

Akasza, swoją relacją obudziłaś moje wspomnienia z pobytów na wyspie Hvar, wyspie, od której zaczęła się moja miłość do Chorwacji. :hearts:
Pobyt na Hvarze był moim pierwszym wyjazdem do Cro i później każdy inny zakątek Cro wydawał mi się juz mniej urzekający niż właśnie Hvar.

Cieszę się, że dotarłaś do Uvali Zorace, chyba mało popularnej na tym forum. Spędziłam tam piękne chwile; przypominają mi sie przejażdżki motorówką ,prując po granatowej tafli Jadranu do miasta Hvar.
Polecam restoran 'Zorace' w tej zatoce. Cudowne usytuowanie i pyszne jedzenie u Stipe. :wink: Piękne zdjęcia w relacji, ale na Hvarze inne nie wychodzą :)
bobemce
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 233
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) bobemce » 22.09.2010 14:19

Chciałem tylko zapytać o tę ankietową opcję - pokoje gościnne :P to to samo co apartamenty? Co autorka miała na myśli?

Zdjęcia z okolic Sv. Nedjelji idealnie oddają klimat tego miejsca, nie wiem jak szanownej koleżance Ines mogło się tam nie spodobać :roll: 8)

masz więcej fotek z okolic tej szutrowej drogi?

pozdrowienia!
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 22.09.2010 14:28

wojan napisał(a):Wypełniłem ... forumowy obowiązek :D
:papa:


ja też :D
Akasza
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 114
Dołączył(a): 05.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Akasza » 22.09.2010 15:56

bobemce napisał(a):Chciałem tylko zapytać o tę ankietową opcję - pokoje gościnne :P to to samo co apartamenty? Co autorka miała na myśli?
pozdrowienia!


Tak jak już wcześniej pisałam - niestety musiałam nazwać to tak a nie inaczej - w związku z nazewnictwem w ustawie o usługach turystycznych :(
Ale ogólnie chodzi oczywiście o to samo - Sobe czy Apartmani...

Może dopiszę tam taką informację dla przyszłych wypełniających...

A tak w ogóle to dzięki za wypełnienie ankiety :D

Co do zdjęć z szutru to jeszcze jakieś by się znalazły - może wrzucę pod koniec relacji jeszcze kilka :)
Vesna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 180
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vesna » 22.09.2010 16:00

longtom napisał(a):To tylko fruczak gołąbek!
Występuje też w Polsce.


Podziwiam że udało Wam się upolować to stworzenie aparatem... nam się niestety nie udało, za szybkie dla nas było ;) W Polsce się na takowe nie natknęłam... byłam pod wrażeniem :)

Fajna relacja, zdaje się że byliśmy na Hvarze w tym samym czasie :)
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 22.09.2010 17:36

odbiłem karte i czytam...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Smak i zapach Hvaru - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone