Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 17.04.2015 08:13

Jeśli Rogoznica, to mimo wszystko ja osobiście polecałbym rejon Lozica. Tam masz i plaże żwirkowe, i kamieniste i betonowe, do wyboru. No chyba, że wszyscy jesteście zwolennikami leżenia plackiem na żwirze. Chociaż i z rejonu Lozicy do Put Sepurine jest raptem kilka minut spacerkiem.
Dwa lata temu znalazłem świetny apartament dla 10 osób w II polowie sierpnia za 105 euro za dobę. 4 sypialnie,w tym jedna z balkonem i łazienką, salon, kuchnia, taras i druga łazienka. W dużym ogrodzie z tarasem i grillem, 3 minuty piechotą do zatoczki przy Lozica I.
mac30
Odkrywca
Posty: 107
Dołączył(a): 23.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mac30 » 17.04.2015 08:56

Slavko1974 napisał(a):Dwa lata temu znalazłem świetny apartament dla 10 osób w II polowie sierpnia za 105 euro za dobę. 4 sypialnie,w tym jedna z balkonem i łazienką, salon, kuchnia, taras i druga łazienka. W dużym ogrodzie z tarasem i grillem, 3 minuty piechotą do zatoczki przy Lozica I.



Mogę prosić jakiś namiar na ten apartament?
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dziękuję
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 17.04.2015 10:54

Slavko1974 napisał(a):Jeśli Rogoznica, to mimo wszystko ja osobiście polecałbym rejon Lozica. Tam masz i plaże żwirkowe, i kamieniste i betonowe, do wyboru. No chyba, że wszyscy jesteście zwolennikami leżenia plackiem na żwirze. Chociaż i z rejonu Lozicy do Put Sepurine jest raptem kilka minut spacerkiem.

Zgadzam się. Jak dla mnie Lozica 2 i 3 zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link Šepurina ma duży minus - w wodzie powyżej kolan duże, śliskie kamienie i równie dużo jeżowców.
Fotki i mój opis plaż > gdzie-z-roczniakiem-i-dwojka-20-latkow-t41374.html
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 17.04.2015 11:38

weldon napisał(a):
agatka9082 napisał(a):... mam dwie ofery w Breli i Rogoźnicy nie wiem co wybrać na pierwszy raz :(

To zależy, czy bardziej lubisz spacery w poziomie czy pionie ;)

Rogoznica nie jest zła - sporo płaskiego terenu do spacerów > miejscowosc-z-deptakiem-t41780.html#p1201610 ale i w Breli ścieżek nie brakuje. Na korzyść Breli przemawia magia Biokova.
Najlepsze są miejscowości "dla alpinistów" :idea:
agatka9082
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 05.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) agatka9082 » 18.04.2015 01:11

U mnie wybór padł juz na Rogoznicę raz ze znalazłam lepszy (bardziej wypasiony) apartament,
dwa to ze dostawałam szybsze zwrotne info co i jak - a tez mi na tym zależało trzy to ze taniej (a warunki lepsze) . Na następnym rok będę szukała wcześniej jeżeli chodzi o Makarską najpóźniej chyba w lutym :) Fakt jest taki ze bardziej mi sie tam podoba no ale nie jestem sama i decyzje podejmujemy razem. Werówki górskie mi nie straszne i jestem za pan brat z Polskimi górami wiec chyba dlatego ciągnie mnie w dół Chorwacji. Staram się pozytywnie myśleć o Rogoźnicy i się nie zrażać, przekonam sie w lipcu.

robert22313 napisał(a):To będzie jedna z lepszych lokalizacji jeśli chodzi o bliskość plaży żwirowej sepurine, nie daleką odległość od centrum oraz wypady poza Rogoznice... jest szansa wyrwać tam kwaterę dla 6 osób (w tym 2 dzieci) za max. 60-70EUR pod koniec czerwca (20-06 <->26-06) jadąc w ciemno? ewentualnie lozica, bo tam widać jest sporo kwater....


Chcesz to podam ci namiar na apartament który ja wynajęłam
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 18.04.2015 06:35

agatka9082 napisał(a):U mnie wybór padł juz na Rogoznicę raz ze znalazłam lepszy (bardziej wypasiony) apartament,
dwa to ze dostawałam szybsze zwrotne info co i jak - a tez mi na tym zależało trzy to ze taniej (a warunki lepsze) . Na następnym rok będę szukała wcześniej jeżeli chodzi o Makarską najpóźniej chyba w lutym :) Fakt jest taki ze bardziej mi sie tam podoba no ale nie jestem sama i decyzje podejmujemy razem. Werówki górskie mi nie straszne i jestem za pan brat z Polskimi górami wiec chyba dlatego ciągnie mnie w dół Chorwacji. Staram się pozytywnie myśleć o Rogoźnicy i się nie zrażać, przekonam sie w lipcu.

robert22313 napisał(a):To będzie jedna z lepszych lokalizacji jeśli chodzi o bliskość plaży żwirowej sepurine, nie daleką odległość od centrum oraz wypady poza Rogoznice... jest szansa wyrwać tam kwaterę dla 6 osób (w tym 2 dzieci) za max. 60-70EUR pod koniec czerwca (20-06 <->26-06) jadąc w ciemno? ewentualnie lozica, bo tam widać jest sporo kwater....


Chcesz to podam ci namiar na apartament który ja wynajęłam

Na pewno nie będziesz żałować! Rogoźnica jest urocza i kapitalna do zwiedzania okolic. Coś o tym wiem - w sierpniu jedziemy tam po raz drugi... A apartament w Villi Klisovic rezerwowałem wyjeżdżając rok temu.
Ciekawe gdzie znalazłaś swoją kwaterkę?
robert22313
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 22.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) robert22313 » 18.04.2015 11:12

agatka9082 napisał(a):Chcesz to podam ci namiar na apartament który ja wynajęłam


poproszę o namiar... jesli ktoś jeszcze ma sprawdzone namiary dla 6 osób przy Lozicy lub sepurine to też poproszę na priv lub e-maila : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
jagulka77
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 12.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) jagulka77 » 18.04.2015 14:59

agatka9082 napisał(a):No własnie mam dwie ofery w Breli (Apartamenty Beroullia - STOMARICA) i Rogoźnicy nie wiem co wybrać na pierwszy raz :( Jedziemy z synkiem 5 letnim i 5 osób dorosłych. 07.07 - 17.07


Cześć agatka a czy możesz podesłać mi namiary na swój apartament szukamy czegoś dla dwóch rodzin 2+2 i nic..... mamy zamiar wyjechać z Polski ok 16.07.... muszę próbować może coś znajdę....
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
agatka9082
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 05.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) agatka9082 » 19.04.2015 14:37

Ja to sama nie wiedziałam gdzie jechać ... na początku miało nas jechac 10os potem wykruszyło sie do 5+1.
Ogólnie większość co mnie interesowało zajęte :? . Szukałam wszędzie wysłałam ponad 50 mejli i nic. kKoniecznie potrzebowałam termin od okolic 4 lipca było trudno w koncu udało się, miałam 3 do wyboru 2 z Maklarskiej Podgora i Brela oraz Rogoźnica :arrow: Apartament Roje, z reszta wcześniej pisałam bo na Google maps nie mogłam znaleźć : :oops: D
W porównaniu do ceny jaka miałam tam zapłacić czyli dla takiej liczy osób było to od 100 do 140 e a tutaj płace 90e + taxa. I mam nadzieje ze jeśli chodzi o warunki się nie zawiodę ia sa w połowie takie jak na zdjęciu to będzie dobrze. Ciesze sie na to ze lubię zwiedzać i wodospady Kraka oraz jeziora zaliczę na 100% :hut:
agatax1982
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 19.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) agatax1982 » 19.04.2015 15:07

Witam!Szukam noclegów w Rogoznicy badz najbliższej okolicy dla 2+1 i 2+2. w okresie od 5 lipca do 15 lipca. Z góry dzięki za kazdy namiar.Email:apawlowska3@poczta.onet.pl
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 19.04.2015 21:25

Witam
Posiadam namiary na wolny termin od 12-20.07 w Rogoznicy dla 4 osób jeśli był by ktoś zainteresowany takim terminem to prześle na prive . :papa:
lu5asz
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 03.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) lu5asz » 20.04.2015 10:56

Poproszę o namiar na apartamenty 2+2 blisko morza w Rogoznicy i okolicy.Termin wyjazdu 20czerwiec.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
kasiaszpankowska
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 20.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiaszpankowska » 20.05.2015 11:47

Witam ,
Wybieramy się pierwszy raz do Chorwacji do Rogoznicy.Planujemy pobyt 20-30.06 2+1 (6lat).Proszę namiary na kwatery .Z góry dziękuję :D adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
magos
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 16.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) magos » 21.05.2015 10:24

Poproszę o namiary na apartament - 2 plus 1 raczej blizej Put Sepurine.. :) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
PanMiodek
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 22.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) PanMiodek » 22.05.2015 10:51

Witam serdecznie,
wybieram się do chorwacji w terminie 20.07.2015 - 27.07.2015. Czy ma ktoś może namiar na miejscówkę i może ma informację że jest w wolna w tym terminie dla 5 dorosłych osób ? :) Okolice lozicy, cena za pobyt ~70 euro za dzień ?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rogoznica - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone