Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica czy Primosten

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Melanie
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 26.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Melanie » 04.03.2013 23:41

krispinus napisał(a):Jak już wybór padnie na Rogoznicę, to się do Ciebie pewnie zgłoszę po jakieś kolejne cenne rady... no i namiary na Mariana bezapelacyjnie :wink:

Aha.
Z tym przechodzeniem za słonkiem to mi się z Brelą kojarzy , a konkretnie z plażą Podrace.
Od ranka do obiadku tutaj,

Obrazek

Obrazek

a po południu tutaj ( tyle, że nie 5 min. spacerkiem, a 5 metrów :D )

Obrazek




Witam,
Skąd te zdj? To znaczy w jakim apartamencie byłeś?

Pozdrawiam,
M.
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 05.03.2013 08:18

Byłem w Villa Vanja- 100m na północ od tej skały i plaży Podrace.
Widoki z balkonu nie gorsze.

A zdjęcia (od strony południowej) są robione z drogi prowadzącej z Podraca do plaży Punta Rata i do centrum.
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 633
Dołączył(a): 28.04.2008
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 12.03.2013 23:41

peter_pieper napisał(a):
Lothrain napisał(a):Uff, czyli jednak można tam znaleźć coś normalnego. Dzięki. Masz jakieś namiary na sympatyczną kwaterę w okolicy?


Plaza jest bardzo fajna i miejsce spokojne..zostaw e-mail to ci wysle cos wiecej wieczorem wlacznie z apartamentem..placilem za dobe E30 z klima i cala reszta osobna sypialnia see view etc..osobiscie wszystkim polecam..
Pzdr


Niestety nie ma możliwości wysłania PW więc może tutaj się uda...proszę o namiary na taką kwaterę jeśli to możliwe na maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Dziękuje
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 03.04.2013 10:08

Witam forumowiczów.
Czy możecie na jakims lotniczym kawałku mapy wskazać gdzie znajduje się plaża Sepurine w Rogoznicy?
Jeśli ktoś posiada prosiłbym rownież o namiary na sprawdzone apartamenty w tej okolicy.
Pozdrawiam
wikusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 190
Dołączył(a): 28.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikusia » 06.04.2013 22:04

W Rogoznicy bardziej kameralnie, dalej od "szosy" :wink:. Primosten zdecydowanie bardziej zatłoczony. Wybrałabym Rogoznice po raz drugi, choć w tym roku biorę brać na Brac :D
edwardbarba
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 21
Dołączył(a): 02.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) edwardbarba » 27.07.2013 21:25

:) Witam wszystkich!Wybieramy sie pierwszy raz do Rogoznicy,mam pewne obawy,czy będziemy zadowoleni/2 nastolatków,więc wiecie!!!/.Był ktoś może w apartamencie Diana na ul.Viska?Słyszałam,że w marinie jakieś atrakcje bywają?Proszę o odpowiedź bywalców Rogoznicy. :wink: Pozdrawiam!
voite
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 20.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) voite » 28.07.2013 08:59

Slavko1974 napisał(a):Witam forumowiczów.
Czy możecie na jakims lotniczym kawałku mapy wskazać gdzie znajduje się plaża Sepurine w Rogoznicy?
Jeśli ktoś posiada prosiłbym rownież o namiary na sprawdzone apartamenty w tej okolicy.
Pozdrawiam


Wprawdzie nigdy nie byłem, ale w tym roku się wybieram i stawiam że to w tym miejscu co zaznaczyłem. Jak się mylę, to poprawcie.

Obrazek

Przy okazji mam pytanie do bywalców tej miejscowości, wybieram się w ciemno pod koniec sierpnia (21-28) wstępnie założyłem że uda mi się znaleźć apartament dwuosobowy (2 dorosłe+małe dziecko) za 40-45E - bez wygórowanych wymagań, łóżko, łazienka, mały aneks kuchenny. Ale tak sobie pomyślałem że jakby coś się udało taniej znaleźć 30-35E zostałoby się te 2,3 dni dłużej. Czy z własnego doświadczenia możecie powiedzieć, czy możliwe znalezienie apartamentu w takiej cenie?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.07.2013 16:33

Jest możliwe...
liliannna
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 30.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) liliannna » 30.07.2013 23:23

Witam Was serdecznie :)
Naczytałam się. Sporo cennych informacji za co dziękuję. Czy zna ktoś z Was apartamenty u Viktora na ul. Zecawarskiej w Rogoznicy ? Mamy już wprawdzie zrobioną rezerwację i przesłany zadatek ale nie mogę nigdzie znalezć opinii. Jedziemy z dwójka małych dzieci. Może ktoś będzie wiedział jak nazywa się plaża na zdjęciu.. ? Obrazek
Obrazek
morgana
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 519
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) morgana » 30.07.2013 23:38

Plaża to Sepurine, przygotuj się na jej znacznie większe oblężenie niż na załączonych obrazkach :) .
Kobal66
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 384
Dołączył(a): 12.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kobal66 » 21.04.2015 14:55

Czytałem tu gdzieś o targu/stoisku rybnym w Rogoźnicy, może ktoś wskazać gdzie to jest dokładnie i czy można tam kupić owoce morza czy tylko ryby no i jak z cenami ??
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 21.04.2015 15:26

Kobal66 napisał(a):Czytałem tu gdzieś o targu/stoisku rybnym w Rogoźnicy, może ktoś wskazać gdzie to jest dokładnie i czy można tam kupić owoce morza czy tylko ryby no i jak z cenami ??

Bazarek masz przy rondzie jak idziesz w stronę starej Rogoznicy kolo kiosku a z cenami to rożnie od 60-120kun/kg jak to w sezonie ale ryby i owoce morza tez sprzedają wieczorkiem z kutrów już za mostkiem ceny takie jak na bazarku. :wink:
Kobal66
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 384
Dołączył(a): 12.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kobal66 » 21.04.2015 16:17

a były mule :) ??
sloneczko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 299
Dołączył(a): 25.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sloneczko » 21.04.2015 16:40

Kobal66 napisał(a):a były mule :) ??

Mule , ośmiornice , skampi , langusty,kalmary, školjke :) a i możesz tez świeże kupić jadąc w stronę Trogiru za Polijcą mają tam hodowle i sprzedają, widać bardzo dobrze bo przejeżdża się koło tego :papa:
Paweł1989
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 04.08.2017
Blue Cave - Rogoznica/Primosten

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paweł1989 » 04.08.2017 12:34

Witam,

Jestem z trójką znajomych w Rogoznicy i chcielibyśmy wybrać się na wycieczkę do Blue Cave.

Byliśmy się dowiedzieć o taką możliwość w biurze turystycznym tu na miejscu i agent przedstawił nam ofertę wycieczki za 110 euro od osoby do Blue Cave i jeszcze kilku innych miejscówek (między innymi Green Cave). Jednak cena ta wydaje nam się dość zawyżona.

Pomyśleliśmy żeby zorganizować sobie na 'własną rękę' wyprawę tylko do Blue Cave co powinno być trochę tańszą opcją. Ma ktoś może podobne doświadczenie? Myślicie, że możemy się dogadać z kimś przy marinie żeby nas tam podrzucił? A może kojarzcie jakiegoś organizatora w Rogoznicy albo Primistenie, który byłby w stanie nam to zorganizować.

Pozdrawiam
Paweł
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Rogoznica czy Primosten - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone