Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica czy Primosten

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
zimny
Globtroter
Posty: 58
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) zimny » 11.07.2012 08:47

Jak teraz wyglądają oba miasteczka pod względem liczby turystów, czy są duże tłumy ? Wybieram się od soboty i też mam dylemat do której z tych miejscowości jechać. Miało być Pakostane , ale jedena osoba leci z powrotem ze Splitu i z tych okolic będzie bliżej do lotniska. Jedziemy w ciemno - po poczytaniu forum 60:40 dla Rogoznicy. Tylko w której części szukać apartamentów ? żeby było w miarę blisko plaż i promenady czy centrum ...Czy będąc w sobotę wczesnym rankiem czy w piątek wieczorem mam większą szansę na znalezienie lokum ? Pozdrawiam.
justdorota
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 12.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) justdorota » 01.08.2012 19:39

Witam,
Chciałam zapytać jak wrażenia z wakacji? Ja jeszcze przed i też mam dylemat. Do wybory Razanj, Rogoznica, Primosten. Apartamenty podobne. Tak jak poprzednikom zależy mi na spokoju ale nie zad... tzn, żeby nie trzeba było jeździć choćby po pieczywo 10km i więcej. Plaża może być skałkowa. W Rogoznicy i Promosten obawiam się trochę ruchliwego centrum i (w przypadku wyboru apartamentu przy marinie) dalszych wycieczek na plażę. Będę zobowiązana za wszelkie sugestie. Czy dalej szukać Grabastica, Brodarica, Sevid?
Dżejan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 24.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 12.01.2013 16:53

Szkoda, że autorka wątku nie napisała co wybrała.
Mam ten sam dylemat na ten rok. Po Podgorze w poprzednie wakacje wybiorę chyba ten półwysep z Primosten i Rogoznicą. Rodzinka namawia na Podgorę po raz drugi ale ja chcę poznawać inne miejsca Chorwacji.
Spodobał mi się ten cypel z hotelem Zora ale oczywiście na niego to mnie nie stać. Mam pytanie, czy można na te plaże wokół tego cypelka chodzić, czy są tam skałki do skakania i bardziej odludne miejsca? I gdzie w pobliżu szukać zakwaterowania? A może jednak Rogoznica?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.01.2013 17:06

Dżejan napisał(a): A może jednak Rogoznica?

Zdecydowanie...nie ma takiego tłoku na plażach a wybór restauracji równie bogaty co w Primosten !
Dżejan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 24.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 12.01.2013 17:48

właśnie oglądam fotki plaż i jednak w Primosten są chyba ładniejsze ze skałkami
mirasowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 537
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirasowski » 12.01.2013 21:15

Witam. Poszukuję apartament dla 2 osob w Rogoznicy może w Primosten też byc (najlepiej blisko plaży) i cena do 35EUR. Jak toś posiada namiar to proszę wysłać adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Mogę dac namiar na sprawdzony osobiscie apartament w Lokva Rogoznica - Ruskamen w sr. Dalmacji
Pozdro.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.01.2013 23:42

Dżejan napisał(a):właśnie oglądam fotki plaż i jednak w Primosten są chyba ładniejsze ze skałkami

Ładniejsze ale ludź przy ludziu...
iwc1
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 18.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwc1 » 13.01.2013 00:08

mirasowski napisał(a):Witam. Poszukuję apartament dla 2 osob w Rogoznicy może w Primosten też byc (najlepiej blisko plaży) i cena do 35EUR. Jak toś posiada namiar to proszę wysłać adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Mogę dac namiar na sprawdzony osobiscie apartament w Lokva Rogoznica - Ruskamen w sr. Dalmacji
Pozdro.


Dzień Dobry.
Szukam i sam nie wiem gdzie jechać w tym roku.
Jak macie sprawdzone kwaterki na dwie osoby , mogą być większe jak powyżej t.j. Primosten albo Rogoznica to serdeczna prośba o przesłanie na - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl i z góry Dziekuję.
Roman
mamatomka
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 12.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mamatomka » 13.01.2013 00:44

Witam. Poszukuję apartamentu dla 6 osób w tym 2 dzieci w Rogoznicy lub w Primosten w przystępnej cenie. Szczególnie zależy mi na łagodnym zejściu do morza no i widoku z tarasu :))) To moja "dziewicza" wizyta w Chorwacji więc zwracam się o pomoc do Doświadczonych. Z góry dziękuję i czekam na odpowiedź na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dżejan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 24.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 16.01.2013 07:56

Czy w Primosten zostały jeszcze jakieś plaże skałkowe gdzie się można z rodzinką zamelinować na osobności i poskakać trochę z jakichś głazów?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.01.2013 10:01

Dżejan napisał(a):Czy w Primosten zostały jeszcze jakieś plaże skałkowe gdzie się można z rodzinką zamelinować na osobności i poskakać trochę z jakichś głazów?

Naturalnie, że tak...żadnych z tym problemów...
Dżejan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 24.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dżejan » 17.01.2013 11:32

Alessandro a byłeś w Primosten po tym jak wyrównali i wyżwirkowali plaże?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.01.2013 11:43

Dżejan napisał(a):Alessandro a byłeś w Primosten po tym jak wyrównali i wyżwirkowali plaże?

Byłem...jeżeli oczekujesz skałek to będziesz musiał się sporo przejść...na plażach pełno ludzi ale to w Primostenie normalne...
krispinus
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 17.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) krispinus » 25.01.2013 10:01

alessandro1977 napisał(a):
Dżejan napisał(a):Czy w Primosten zostały jeszcze jakieś plaże skałkowe gdzie się można z rodzinką zamelinować na osobności i poskakać trochę z jakichś głazów?

Naturalnie, że tak...żadnych z tym problemów...


Jeśli można to ponowię zapytanie z pewnym poszerzeniem.

Chcielibyśmy w tym roku zobaczyć Split, Trogir, NP Krka, może Szybenik.
Ale nacisk kładziemy jednak na dobrą, wygodną lokalizację apartamentu.
Widok na morze bezapelacyjnie. Oczywiście z balkonem, tarasem.
Bliskość fajnej plaży ze skałkami jak najbardziej.
Czy w całym pasie od Szibenika po Trogir ( z pewnym naciskiem jednak na Rogoznicę ew. Primosten) znajdę coś podobnego?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Oczywiście nie potrzebuję podania na tacy konkretnego adresu- choć jeżeli ktoś ma coś sprawdzonego to bardzo poproszę.
Proszę chociaż o wskazówki dot miejscowości, jej dzielnicy, okolicy konkretnej plaży itp.

Brela i Villa Vanja zawiesiła nam poprzeczkę tak wysoko, że mamy ogromny problem z tegorocznym wyborem.

Nieraz korzystałem z Waszych rad i podpowiedzi i liczę na pomoc i tym razem.

Pozdrawiam.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.01.2013 10:24

Jeżeli chodzi o Rogoźnicę to szukaj kwater w części Rogoźnicy od strony Razanja, w Stupin Celine lub Lozice...jeżeli chodzi o Primosten, to trzeba szukać w części dalekiej od centrum, z tym, że nad głową masz ruchliwą magistralę...
Jeżeli mogę jeszcze coś polecić to poszukaj też w Sevidzie albo w Razanj...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Rogoznica czy Primosten - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone