Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica czy Primosten

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Lothrain
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 21.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lothrain » 23.02.2012 13:03

Uff, czyli jednak można tam znaleźć coś normalnego. Dzięki. Masz jakieś namiary na sympatyczną kwaterę w okolicy tej plaży?
Ostatnio edytowano 29.02.2012 12:49 przez Lothrain, łącznie edytowano 3 razy
peter_pieper
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 29.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) peter_pieper » 23.02.2012 13:15

Lothrain napisał(a):Uff, czyli jednak można tam znaleźć coś normalnego. Dzięki. Masz jakieś namiary na sympatyczną kwaterę w okolicy?


Plaza jest bardzo fajna i miejsce spokojne..zostaw e-mail to ci wysle cos wiecej wieczorem wlacznie z apartamentem..placilem za dobe E30 z klima i cala reszta osobna sypialnia see view etc..osobiscie wszystkim polecam..
Pzdr
Marek73
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 234
Dołączył(a): 28.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek73 » 23.02.2012 14:42

Tutaj możesz pooglądać plaże w Rogoznicy:

http://www.visit-rogoznica.com/en/dalmatia-destination/Rogoznica/Beaches.aspx

A ta plaża koło Mariny to taka trochę mało apetyczna w porównaniu do innych. Ale to kwestia gustu.
peter_pieper
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 29.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) peter_pieper » 23.02.2012 14:56

Marek73 napisał(a):Tutaj możesz pooglądać plaże w Rogoznicy:

http://www.visit-rogoznica.com/en/dalmatia-destination/Rogoznica/Beaches.aspx

A ta plaża koło Mariny to taka trochę mało apetyczna w porównaniu do innych. Ale to kwestia gustu.


Jesli mowisz o Miline to fakt ..lecz czesc za marina jest calkiem przyjemna :D generalnie kazdy znajdzie cos dla siebie;w zaleznosci od miejscowki tu bedzie dalej tam blizej

Pzdr
Lothrain
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 21.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lothrain » 23.02.2012 14:57

Oglądałem tę stronę. Ta plaża koło mariny to właśnie Milina?
A... peter_pieper w międzyczasie już mi odpowiedział jak widzę :)

W sumie nie nastawiam się stricte na Rogoznice, chciałbym się zatrzymać gdzieś między Sibenikiem a Trogirem, ale chcę znaleźć kawałek sensownej plaży dla dzieciaka i żeby ludzi jak mrówków nie było. Choć w sierpniu będzie z tym i tak problem...
onka37
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) onka37 » 24.02.2012 13:59

a jakieś propozycje kwater w tych miejscowościach, blisko morza?
Lothrain
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 21.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lothrain » 29.02.2012 12:48

peter_pieper napisał(a):Plaza jest bardzo fajna i miejsce spokojne..zostaw e-mail to ci wysle cos wiecej wieczorem wlacznie z apartamentem..placilem za dobe E30 z klima i cala reszta osobna sypialnia see view etc..osobiscie wszystkim polecam..
Pzdr


Tak sobie pomyślałem, że się przypomnę w kwestii tej kwatery...
Ostatnio edytowano 29.02.2012 22:06 przez Lothrain, łącznie edytowano 1 raz
onka37
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) onka37 » 29.02.2012 12:51

jako że to mój wątek też proszę o namiar na kwaterę adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
peter_pieper
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 29.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) peter_pieper » 29.02.2012 19:04

Hej..przeslalem wam na skrzyneczki potrzebne namiary...Jak chcecie wiecej info to juz via e-mail.
Pzdr :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.02.2012 19:18

Primo,Primo tylko Primosten :P :P :P :P :P :P
Lothrain
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 21.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lothrain » 29.02.2012 22:16

Nad Primostenem myślałem długo i namiętnie i największy problem miałem ze znalezieniem sensownej kwatery dla 4 osób z autem. Po prostu nic a nic nie wpadło w oko...
aniaslask
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 01.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniaslask » 01.03.2012 13:42

Witajcie
Ja też poszukuję 2 apartamentów dla dwóch rodzin 2+2 albo jednego dużego dla 8 osób w okolicach Primosten, blisko plaży (dla dzieciaków) na 10-12 dni w drugiej połowie sierpnia. Możecie mi coś polecić?
Pozdrawiam :)
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 01.03.2012 13:46

tyska
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyska » 01.03.2012 14:01

My też byliśmy w zeszłym roku w Rogoznicy, również sądze że jest tam spokojniej niż w Primosten.
Byliśmy w trzy pary w sumie z pięcioma maluchami od roku do lat trzech i każdy był zadowolony. Mieliśmy jeden duży apartament z trzema sypialniami i pokojem gościnnym.
Dla najmłodszych mini pontoniki i mogły sie pluskać pod parasolem, jeśli nie miały ochty wchodzić do morza. A w godzinach popołudniowych korzystaliśmy z basenu w Marina Frapa 8)
Do Primosten jechaliśmy dwa razy korzystać z wodnych atrakcji, parasailing, skutery i opony :D Też mi się tam bardzo podobało !
Ale bądź co bądź wg mnie w Rogoznicy mniej tłoczno.
aniaslask
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 01.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) aniaslask » 01.03.2012 14:06

Witaj "tyska"
No właśnie - ja też zastanawiam się, czy Rogożnica nie będzie lepsza od Primosten. A możesz zdradzić, gdzie i w jakich warunkach mieszkaliście? Masz może jakieś namiary?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Rogoznica czy Primosten - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone