Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rogoznica czy Primosten

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
onka37
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) onka37 » 01.03.2012 18:10

Idziol napisał(a):
onka37 napisał(a):na obrzeżach Makarskiej i Podgory


W linku z Picasy, który podałem wyżej widać te skałkowe plaże z daleka

O dziękuję myśle że wezmę tę lokalizację pod uwagę, żeby tak jeszcze blisko kwatery.....
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 01.03.2012 18:23

onka37 napisał(a):
Idziol napisał(a):
onka37 napisał(a):na obrzeżach Makarskiej i Podgory


W linku z Picasy, który podałem wyżej widać te skałkowe plaże z daleka

O dziękuję myśle że wezmę tę lokalizację pod uwagę, żeby tak jeszcze blisko kwatery.....


Braliśmy pod uwagę kwaterę przy samych skałach na półwyspie lecz warunki nam nie odpowiadały. Byliśmy w środku sezonu w ciemno więc był mały wybór ale jest tam sporo ładnych kwater. Dziś wpadł mi w oko ten apartament 10m od plaży a do tych skałek jakieś 250m.
http://www.apartmani-jerko.hr/
My mieszkaliśmy tu: (2 grupy)
http://tnij.org/primo123
Ostatnio edytowano 01.03.2012 18:28 przez Idziol, łącznie edytowano 2 razy
onka37
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 06.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) onka37 » 01.03.2012 18:27

Idziol napisał(a):
onka37 napisał(a):
Idziol napisał(a):
onka37 napisał(a):na obrzeżach Makarskiej i Podgory


W linku z Picasy, który podałem wyżej widać te skałkowe plaże z daleka

O dziękuję myśle że wezmę tę lokalizację pod uwagę, żeby tak jeszcze blisko kwatery.....


Braliśmy pod uwagę kwaterę przy samych skałach na półwyspie lecz warunki nam nie odpowiadały. Byliśmy w środku sezonu w ciemno więc był mały wybór ale jest tam sporo ładnych kwater. Dziś wpadł mi w oko ten apartament 10m od plaży a do tych skałek jakieś 250m.
http://www.apartmani-jerko.hr/
widziałem ale potrzebuję apartament 2 osobowy
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 01.03.2012 18:29

onka37 napisał(a):
Idziol napisał(a):
onka37 napisał(a):
Idziol napisał(a):
onka37 napisał(a):na obrzeżach Makarskiej i Podgory


W linku z Picasy, który podałem wyżej widać te skałkowe plaże z daleka

O dziękuję myśle że wezmę tę lokalizację pod uwagę, żeby tak jeszcze blisko kwatery.....


Braliśmy pod uwagę kwaterę przy samych skałach na półwyspie lecz warunki nam nie odpowiadały. Byliśmy w środku sezonu w ciemno więc był mały wybór ale jest tam sporo ładnych kwater. Dziś wpadł mi w oko ten apartament 10m od plaży a do tych skałek jakieś 250m.
http://www.apartmani-jerko.hr/
widziałem ale potrzebuję apartament 2 osobowy

http://tnij.org/primo123
W tym apartamencie górnym były również 2 os. poszukam kontaktu to wrzuce
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 01.03.2012 18:48

A jak wygląda życie nocne w Rogoznicy żeby piwka można było się napić i czy jest wypożyczalnia rowerów? Czy Rogoznica to dobry wybór ? Trzy razy na wybrzeżu makarskim czas na coś innego :lol: :lol: :lol: .
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 01.03.2012 18:51

agnes128 napisał(a):A jak wygląda życie nocne w Rogoznicy żeby piwka można było się napić i czy jest wypożyczalnia rowerów? Czy Rogoznica to dobry wybór ? Trzy razy na wybrzeżu makarskim czas na coś innego :lol: :lol: :lol: .


Nie wiem jak w Rogoznicy, ale w Primosten jest fajna domowa winiarnia gdzie leją winko w szklanki siedzi się na powietrzu dużo ludzi fajna atmosfera do późnych godzin..bylismy tam co dzien :)
tyska
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyska » 01.03.2012 18:52

onka37 napisał(a):
tyska napisał(a):http://www.direct-croatia.com/apartments/rogoznica/apartments-bilonic/1532

Tu mieszkaliśmy w apartamencie na 1 piętrze. Zdjęcia na stronie "dobrze zrobione" w rzeczywistości trochę gorzej. Ale ciężko nam było wyszukać apartamentu z trzema sypialniami (pozatym dwa lata wcześniej na KRK mieliśmy apartament dla dwóch par i był idealny super warunki i może dlatego tak oceniam)
Na plus super duży taras a pod nim pyszne winogrona mogliśmy się się częstować w miarę rozsądku.
No i właściciel.... jest bardzo sympatyczny :) Pożyczał nam rowery i zrobił nam wycieczkę swoją małą łódeczką w sumie dwa kursy za darmo ! Mogliśmy poskakać do wody, popływać i zobaczyć ciche zakątki.
Dlatego całość zaliczam na plus.

a jak z plażą bo z tego co widzę to przed domem chyba nieciekawa



Plaża przed domem zaczynała się trochę na lewo to plaża Miline po drodze i przy drodze w stronę Mariny dość wąsko i tak przy samym chodniku.... raz byliśmy w pierwszy dzień a potem nie korzystaliśmy z niej tylko szliśmy trochę dalej na Zecevarska ta Nam bardziej przypadła do gustu, łatwy dostęp dla rodziców z wózkami, było gdzie rozstawić wszystkie dziecięce gadżety było ok ! Drzewa, mały bar z lodami i napojami i prysznic.
Jak już wcześniej ktoś napisał na tej stronie dostępne są wszystkie plaże i zdjęcia http://www.visit-rogoznica.com/pl/dalma ... Plaze.aspx
tyska
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyska » 01.03.2012 19:10

agnes128 napisał(a):A jak wygląda życie nocne w Rogoznicy żeby piwka można było się napić i czy jest wypożyczalnia rowerów? Czy Rogoznica to dobry wybór ? Trzy razy na wybrzeżu makarskim czas na coś innego :lol: :lol: :lol: .


Nie widziałam wypożyczalni rowerów... Nam pożyczał właściciel :)
Jeśli chodzi o nocne życie to nie jest to jakaś rozrywkowa miejscówka tętniąca życiem do późnych godzin nocnych. Mimo to jest gdzie napić sie dobrego drinka, piwka czy winka i miło spędzić wieczór na "mieście" ;)
Jest też dyskoteka w Marina Frapa, tańce i coś w stylu mini koncertów nad basenem ale będąc tam w połowie lipca było dość mało ludzi w Marinie.
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 01.03.2012 21:45

Dzięki za odpowiedz :) :) :) .
Kevlar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2125
Dołączył(a): 30.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kevlar » 02.03.2012 03:48

agnes128 napisał(a):A jak wygląda życie nocne w Rogoznicy żeby piwka można było się napić i czy jest wypożyczalnia rowerów? Czy Rogoznica to dobry wybór ? Trzy razy na wybrzeżu makarskim czas na coś innego :lol: :lol: :lol: .

Mnóstwo knajpek zarówno na wysepce jak i lądzie. Wypożyczalnia rowerów jest (przynajmniej była) w biurze Informacji Turystycznej przy głównym skrzyżowaniu przed mostem. Moim zdaniem Rogoźnica to dobry wybór dla tych co szukają bardziej spokojnego miejsca ale nie całkowitego "zadupia".
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.03.2012 10:07

Obrazek
jeszcze tylko 120 ddw
macvw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 11.03.2012
Bilo-Primostein

Nieprzeczytany postnapisał(a) macvw » 31.03.2012 18:32

JackDaniels;) napisał(a):Primo,Primo tylko Primosten :P :P :P :P :P :P


My ze znajomymi jedziemy w tym roku po raz trzeci!!! do Bilo, 4km. od Primostein. A Primostein prawie codziennie wieczorem, przepiekne miasteczko! Pozdr.
turli
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 19.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) turli » 08.07.2012 14:47

Witam,

Poszukuję w tygodniu 4-11 sierpnia noclegu w Primosten lub Rogoznicy.
Do Chorwacji lecimy (2 dorosłe osoby plus trzyletnie dziecko) samolotem więc odpada kwaterunek w małych mieścinkach do których nie dojedziemy komunikacją miejską.

W Primosten znalazłem nocleg (45 euro) przy ul. Splitska 12. Na google maps widzę, że to jest jadranka. Jak myślicie będzie tam głośno?

W Rogoznicy niestety nic nie znjalazłem...mam namiary na jeden nacleg ale wolny dopiero od 8 sierpnia więc trzy noce wcześniejsze musielibyśmy gdzieś indziej przenocować.

Ogólnie skłaniamy się, aby spędzić tydzień w Rogoznicy ale chyba nic tam nie znajdziemy, jedyne wyjście to jazda w ciemno.

Jeśli macie jakieś namiary to proszę o podesłanie na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

A co myślicie o tym noclegu w Primosten (Splitska 12)?
gakako
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 27.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) gakako » 09.07.2012 09:54

turli napisał(a):Witam,

Poszukuję w tygodniu 4-11 sierpnia noclegu w Primosten lub Rogoznicy.
Do Chorwacji lecimy (2 dorosłe osoby plus trzyletnie dziecko) samolotem więc odpada kwaterunek w małych mieścinkach do których nie dojedziemy komunikacją miejską.

W Primosten znalazłem nocleg (45 euro) przy ul. Splitska 12. Na google maps widzę, że to jest jadranka. Jak myślicie będzie tam głośno?

W Rogoznicy niestety nic nie znjalazłem...mam namiary na jeden nacleg ale wolny dopiero od 8 sierpnia więc trzy noce wcześniejsze musielibyśmy gdzieś indziej przenocować.

Ogólnie skłaniamy się, aby spędzić tydzień w Rogoznicy ale chyba nic tam nie znajdziemy, jedyne wyjście to jazda w ciemno.

Jeśli macie jakieś namiary to proszę o podesłanie na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

A co myślicie o tym noclegu w Primosten (Splitska 12)?


Skoro Jadranka to może być głośno i chyba nie ryzykowałabym.
Ja w sierpniu ubr (w ciemno) byłam w Rogoznicy. Udało nam się znaleźć apartament przy plaży....
Poszukaj jeszcze... Ja przy Jadrance nie chciałabym...
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 09.07.2012 10:16

turli napisał(a):Witam,

Poszukuję w tygodniu 4-11 sierpnia noclegu w Primosten lub Rogoznicy.
Do Chorwacji lecimy (2 dorosłe osoby plus trzyletnie dziecko) samolotem więc odpada kwaterunek w małych mieścinkach do których nie dojedziemy komunikacją miejską.

W Primosten znalazłem nocleg (45 euro) przy ul. Splitska 12. Na google maps widzę, że to jest jadranka. Jak myślicie będzie tam głośno?

W Rogoznicy niestety nic nie znjalazłem...mam namiary na jeden nacleg ale wolny dopiero od 8 sierpnia więc trzy noce wcześniejsze musielibyśmy gdzieś indziej przenocować.

Ogólnie skłaniamy się, aby spędzić tydzień w Rogoznicy ale chyba nic tam nie znajdziemy, jedyne wyjście to jazda w ciemno.

Jeśli macie jakieś namiary to proszę o podesłanie na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

A co myślicie o tym noclegu w Primosten (Splitska 12)?


W zeszłym roku, od 13.08 byliśmy grupą 10 osobową w ciemno i bez problemy znaleźliśmy kwaterę :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Rogoznica czy Primosten - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone