Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

RAJD SARDYNII i KORSYKI 2016

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maranka
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) maranka » 10.03.2017 23:54

Świetna relacja i zdjęcia, szczególnie Korsyka piękna. Niestety chyba narazie zostanę przy oglądaniu jej na zdjęciach. Twoje podsumowanie zniechecilo mnie do odwiedzenia tej wyspy na jakichś ładnych parę lat. Klimat miejsca i wspomnienia z urlopu to w dużej mierze ludzie, których się spotkało.
Sirmione to jedno z miast nad Gardą, które koniecznie trzeba zobaczyć. Najlepiej nie w weekend i przy dobrej lub bardzo dobrej pogodzie :D
Podziwiam Was za ilość miejsc, które udało Wam się zobaczyć w tak krótkim czasie!
Mikeee
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikeee » 21.03.2017 01:53

kmichal napisał(a):
Mikeee napisał(a):Takie podejście ludzi, którzy żyją z turystów jest co najmniej dziwne .

... ja mam niestety podobne doświadczenie z południowej Francji ... :roll: ... stopniowo jednak o tym zapominam ... :oczko_usmiech: ...

ja o tym już też zapominam - inne wspaniałe wrażenia zamazują te wspomnienia :wink:

maranka napisał(a):Świetna relacja i zdjęcia...

dziękuję :)
maranka napisał(a):Twoje podsumowanie zniechecilo mnie do odwiedzenia tej wyspy na jakichś ładnych parę lat. Klimat miejsca i wspomnienia z urlopu to w dużej mierze ludzie, których się spotkało.

też tak uważam, bardzo cenię sobie kontakt z miejscowymi. Jednak nie sądziłem, że to co napiszę odniesie aż taki skutek. Naprawdę polecam odwiedzić Korsykę - ma wiele do zaoferowania. Zapewniam, że te incydenty nie wpłynęły na pozytywny odbiór wyspy.
maranka napisał(a):
Podziwiam Was za ilość miejsc, które udało Wam się zobaczyć w tak krótkim czasie!

tytuł relacji nie wziął się znikąd 8)

pozdrawiam,
Michał
Poprzednia strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

RAJD SARDYNII i KORSYKI 2016 - strona 41
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019