Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

RAJD SARDYNII i KORSYKI 2016

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
maranka
Globtroter
Posty: 33
Dołączył(a): 27.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) maranka » 10.03.2017 23:54

Świetna relacja i zdjęcia, szczególnie Korsyka piękna. Niestety chyba narazie zostanę przy oglądaniu jej na zdjęciach. Twoje podsumowanie zniechecilo mnie do odwiedzenia tej wyspy na jakichś ładnych parę lat. Klimat miejsca i wspomnienia z urlopu to w dużej mierze ludzie, których się spotkało.
Sirmione to jedno z miast nad Gardą, które koniecznie trzeba zobaczyć. Najlepiej nie w weekend i przy dobrej lub bardzo dobrej pogodzie :D
Podziwiam Was za ilość miejsc, które udało Wam się zobaczyć w tak krótkim czasie!
Mikeee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2377
Dołączył(a): 06.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikeee » 21.03.2017 01:53

kmichal napisał(a):
Mikeee napisał(a):Takie podejście ludzi, którzy żyją z turystów jest co najmniej dziwne .


... ja mam niestety podobne doświadczenie z południowej Francji ... :roll: ... stopniowo jednak o tym zapominam ... :oczko_usmiech: ...

ja o tym już też zapominam - inne wspaniałe wrażenia zamazują te wspomnienia :wink:

maranka napisał(a):Świetna relacja i zdjęcia...

dziękuję :)
maranka napisał(a):Twoje podsumowanie zniechecilo mnie do odwiedzenia tej wyspy na jakichś ładnych parę lat. Klimat miejsca i wspomnienia z urlopu to w dużej mierze ludzie, których się spotkało.

też tak uważam, bardzo cenię sobie kontakt z miejscowymi. Jednak nie sądziłem, że to co napiszę odniesie aż taki skutek. Naprawdę polecam odwiedzić Korsykę - ma wiele do zaoferowania. Zapewniam, że te incydenty nie wpłynęły na pozytywny odbiór wyspy.
maranka napisał(a):
Podziwiam Was za ilość miejsc, które udało Wam się zobaczyć w tak krótkim czasie!

tytuł relacji nie wziął się znikąd 8)

pozdrawiam,
Michał
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
RAJD SARDYNII i KORSYKI 2016 - strona 41
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone