Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

RAJD SARDYNII i KORSYKI 2016

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 58951
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 04.03.2017 15:22

Pokrzyżowała Wam pogoda samą końcówkę, ale przecież całość wypadła wspaniale.

Pozdrawiam,
Wojtek
janusz.w.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1672
Dołączył(a): 21.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz.w. » 04.03.2017 15:23

Świetny rajd i świetna oprawa fotograficzna :!: :D

pozdr
W.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14750
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 04.03.2017 15:36

mysza73 napisał(a):A czy Wy wszyscy możecie zakończyć sezon narciarski, żeby wiosna mogła się zrobić na dobre :?: :roll: :evil:


:wink:

Przecież ten weekend masz bardzo wiosenny :D

Nie wiem jak inni, ale ja jeszcze nie chcę kończyć narciarskiego sezonu 8) Szlag mnie tylko trafia, że taka piękna pogoda, a ja zamiast na nartach, w słoneczku, siedzę w domu z "jelitówką" :cry:
Mikeee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2377
Dołączył(a): 06.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikeee » 04.03.2017 18:29

kmichal napisał(a):
Mikeee napisał(a):Sirmione

... wielka szkoda Monte Baldo, ale i tak pogodę mieliście ok ... 8) ...

Monte Baldo nie odpuszczę i przy najbliższej okazji zaplanuję.
Te widoki z góry w Waszych relacjach zapadły mi w pamięć... 8)
mysza73 napisał(a):mam nadzieję, że do mnie nijakie mandaty nie przyjdą :wink:

Za to popędzanie na początku relacji nie wykluczam, że niedługo zapuka do Ciebie austriacki świstak z mandatem w ząbkach :oczko_usmiech:
mysza73 napisał(a):
Mikeee napisał(a):Trochę mi się ta relacja rozciągnęła w czasie, ale wreszcie dobrnęliśmy do końca. Idealny timing, bo za tydzień znów wyjeżdżam do Włoch :) .

Za tydzień 8O ... do Włoch 8O ... skandal 8O ,
będę czekać zatem na relację :oczko_usmiech:

maslinka napisał(a):Mysza, ale to będzie "biała" relacja :mrgreen: Mam rację, Michał? :D Ja się bardzo cieszę, szszszsz... :mrgreen:

no właśnie mysza - jadę do Włoch po "TO BIAŁE", którego nie lubisz :roll: . Będę robił szszszsz i wypatrywał baranów :mrgreen: . Relacji raczej nie będzie, co najwyżej 1-2 wrzuty w Carvingiem po Alpach. Oczywiście jak będzie taka pogoda jak u Maslinki 8)
maslinka napisał(a):Mikeee, dzięki za piękną relację. Zachęciłeś mnie do odwiedzenia tych dwóch wspaniałych wysp, szczególnie Korsyki 8)

bardzo się cieszę i naprawdę polecam :)
marze_na napisał(a):
Mikeee napisał(a):Czekamy kilkadziesiąt minut. W końcu deszcz ustaje, wychodzę na ulicę, ale dosłownie za 2 minuty deszcz powraca ze zdwojoną siłą. Sprawdzamy pogodę – ma lać do jutra .

Zakończenie jak na słoneczną Italię przystało :oczko_usmiech: .

:lool: :lool: :lool:

marze_na napisał(a):Tylko raz pojechałam na narty w Dolomity i to był najlepszy ze wszystkich naszych narciarskich wyjazdów 8)

ja najmilej wspominam szusowanie w Val d'Aosta wśród najwyższych szczytów alpejskich, 3 doliny we Francji, no i kultowa Madonna/Folgarida Merrileva w Val di Sole.
btw - a jak tam Twoje kolanko?
maslinka napisał(a):Mam nadzieję, że będzie jeszcze jakieś podsumowanie (?) :D

marze_na napisał(a):Michał, czekam jeszcze na obiecane podsumowanie.

obecny weekend jest mniej imprezowy, więc podsumowanie dzisiaj, najpóźniej jutro
Franz napisał(a):Pokrzyżowała Wam pogoda samą końcówkę, ale przecież całość wypadła wspaniale.

dokładnie tak! Mogę być i tak wdzięczny Pani Pogodzie, że obchodziła się z nami bardzo łaskawie przez prawie cały pobyt.
Może dlatego, że przytuliłem i ucałowałem Matkę Naturę w Portovenere? :mrgreen:
janusz.w. napisał(a):Świetny rajd i świetna oprawa fotograficzna :!: :D

dzięki Janusz. Fajnie, że byłeś :)
maslinka napisał(a):
mysza73 napisał(a):A czy Wy wszyscy możecie zakończyć sezon narciarski, żeby wiosna mogła się zrobić na dobre :?: :roll: :evil:

Przecież ten weekend masz bardzo wiosenny :D
Nie wiem jak inni, ale ja jeszcze nie chcę kończyć narciarskiego sezonu 8) Szlag mnie tylko trafia, że taka piękna pogoda, a ja zamiast na nartach, w słoneczku, siedzę w domu z "jelitówką" :cry:

Mysza, poniżej dowód z dnia dzisiejszego, że ja z wczesną wiosną już zaczynam się bardzo zaprzyjaźniać :wink:

IMG_2354.JPG


IMG_2358.JPG


...ale sezonu narciarskiego jeszcze nie chcę kończyć :oczko_usmiech: .
Maslinka - życzę szybkiego powrotu do zdrowia i na stoki w celu szszsz :)



pozdrawiam,
M
bernidi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 23.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) bernidi » 04.03.2017 19:27

marze_na napisał(a):
Mikeee napisał(a): Sprawdzamy pogodę – ma lać do jutra .

Zakończenie jak na słoneczną Italię przystało :oczko_usmiech: .

Mistrzyni szydery... :lool: :wink:
marze_na napisał(a):Michał, czekam jeszcze na obiecane podsumowanie.

Ja też czekam zapewne jak i wszyscy.

Michale - i jeszcze jakąś fotkę ze swoją rajdówką byś zapodał... :)

Pozdrawiam Wojtek
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13040
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 04.03.2017 20:12

Mikeee napisał(a):
mysza73 napisał(a):mam nadzieję, że do mnie nijakie mandaty nie przyjdą :wink:

Za to popędzanie na początku relacji nie wykluczam, że niedługo zapuka do Ciebie austriacki świstak z mandatem w ząbkach :oczko_usmiech:

Już wystarczy, że mnie polizia municipale z Positano ściga :roll:

Mikeee napisał(a):
mysza73 napisał(a):
Mikeee napisał(a):Trochę mi się ta relacja rozciągnęła w czasie, ale wreszcie dobrnęliśmy do końca. Idealny timing, bo za tydzień znów wyjeżdżam do Włoch :) .

Za tydzień 8O ... do Włoch 8O ... skandal 8O ,
będę czekać zatem na relację :oczko_usmiech:

maslinka napisał(a):Mysza, ale to będzie "biała" relacja :mrgreen: Mam rację, Michał? :D Ja się bardzo cieszę, szszszsz... :mrgreen:

no właśnie mysza - jadę do Włoch po "TO BIAŁE", którego nie lubisz :roll: .
No cóż, jedni lubią kamienie, inni białe, a jeszcze inni po kościołach latają :wink: .
Słoneczka i udanego szszszsz życzę :oczko_usmiech:
Mikeee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2377
Dołączył(a): 06.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikeee » 06.03.2017 09:32

bernidi napisał(a):Michale - i jeszcze jakąś fotkę ze swoją rajdówką byś zapodał... :)

niestety nie zrobiłem mu foty podczas rajdu, a już się go pozbyłem :?
mysza73 napisał(a):Już wystarczy, że mnie polizia municipale z Positano ściga :roll:

oooo! A cóż tam nawiwijaliście na tym wybrzeżu amalfitańskim? To już trochę czasu minęło?
mysza73 napisał(a):Słoneczka i udanego szszszsz życzę :oczko_usmiech:

dziękuję bardzo :)

pozdrawiam,
M
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13040
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 06.03.2017 10:09

Mikeee napisał(a):
mysza73 napisał(a):Już wystarczy, że mnie polizia municipale z Positano ściga :roll:

oooo! A cóż tam nawiwijaliście na tym wybrzeżu amalfitańskim? To już trochę czasu minęło?
Twierdzą, że źle zaparkowaliśmy :evil: :evil: :evil: :evil:
Mikeee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2377
Dołączył(a): 06.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikeee » 06.03.2017 10:36

mysza73 napisał(a):
Mikeee napisał(a):
mysza73 napisał(a):Już wystarczy, że mnie polizia municipale z Positano ściga :roll:

oooo! A cóż tam nawiwijaliście na tym wybrzeżu amalfitańskim? To już trochę czasu minęło?
Twierdzą, że źle zaparkowaliśmy :evil: :evil: :evil: :evil:

wypożyczalnia Was atakuje, czy przekazali Wasze dane do MuniciPał ?
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13040
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 06.03.2017 10:39

Mikeee napisał(a):
mysza73 napisał(a):
Mikeee napisał(a):
mysza73 napisał(a):Już wystarczy, że mnie polizia municipale z Positano ściga :roll:

oooo! A cóż tam nawiwijaliście na tym wybrzeżu amalfitańskim? To już trochę czasu minęło?
Twierdzą, że źle zaparkowaliśmy :evil: :evil: :evil: :evil:

wypożyczalnia Was atakuje, czy przekazali Wasze dane do MuniciPał ?

Wypożyczalnia przekazała dane i polizia nas ściga :evil:
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9086
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 06.03.2017 11:24

Dzięki, za tak atrakcyjny i emocjonujący rajd :D . Trzeba się było mocno trzymać w fotelu, żeby wszędzie z Tobą dojechać :wink: :papa:

A tak na marginesie, które miejsce zajęliśmy :idea: :wink: :papa:
Mikeee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2377
Dołączył(a): 06.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikeee » 06.03.2017 12:44

elka21 napisał(a):Dzięki, za tak atrakcyjny i emocjonujący rajd :D . Trzeba się było mocno trzymać w fotelu, żeby wszędzie z Tobą dojechać :wink: :papa:

A tak na marginesie, które miejsce zajęliśmy :idea: :wink: :papa:

i ja dziękuję, mam nadzieję, że nie było nieprzyjemnych zawrotów głowy :)
W drużynach jesteśmy mocni, więc oczywiście okupujemy najwyższy stopień na pudle :smo:

pozdrawiam,
Michał
maxredaktor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1304
Dołączył(a): 13.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) maxredaktor » 06.03.2017 13:01

Mikeee, dzięki za świetną relację. A Korsyka jest - tak jak się spodziewałem - po prostu przepiękna.

Mikeee napisał(a):OS11 - Calvi

W obrębie Cytadeli znajdują się pozostałości domu rodzinnego Krzysztofa Kolumba [...]. No ale przecież widziałem już kilkanaście dni temu domniemany dom rodzinny Kolumba tyle, że w... Genui


To jeszcze kolejna spekulacja dotycząca miejsca, gdzie miał się urodzić Kolumb.

Portugalski historyk Manuel Rosa twierdzi, że Kolumb był synem Władysława Warneńczyka i urodził się na Maderze :)

Mały fragment z artykułu z "Gazety Wyborczej":
Rosa na badaniu żywota i sekretów Kolumba strawił 20 lat życia i napisał trzy książki. W najnowszej, wydanej przed miesiącem w Hiszpanii "Kolumb, historia nieopowiedziana" przekonuje, że analiza średniowiecznych kronik i dokumentów przekonała go, że sławny żeglarz nie był, jak się mniema, Hiszpanem, Genueńczykiem, Grekiem, Francuzem, Szkotem ani Żydem, lecz Polakiem, synem polskiego króla.
Rosa jest wyznawcą portugalskiej legendy twierdzącej, że Władysław III wcale nie zginął w bitwie z Turkami pod Warną w 1444 r., lecz przeżył, a potem potajemnie ukrył się na atlantyckiej wyspie Maderze, gdzie znano go jako Henryka z Niemiec.
Ostatnio edytowano 10.03.2017 13:16 przez maxredaktor, łącznie edytowano 1 raz
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13771
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 06.03.2017 13:11

Michał

Jak zwykle fantastyczna relacja, piekne zdjęcia

Szkoda Monte Baldo i Sirmione w deszczu..... nam udało wykapać się na cypelku :)
Mikeee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2377
Dołączył(a): 06.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikeee » 06.03.2017 13:18

maxredaktor napisał(a):Mikeee, dzięki za świetną relację.

a ja dziękuję za obecność :)

maxredaktor napisał(a):
Mikeee napisał(a):OS11 - Calvi

W obrębie Cytadeli znajdują się pozostałości domu rodzinnego Krzysztofa Kolumba [...]. No ale przecież widziałem już kilkanaście dni temu domniemany dom rodzinny Kolumba tyle, że w... Genui


To jeszcze kolejna spekulacja dotycząca miejsca, gdzie miał się urodzić Kolumb.

Portugalski historyk Manuel Rosa twierdzi, że Kolumb był synem Władysława Warneńczyka i urodził się na Maderze :)

Mały fragment z artykułu z "Gazety Wyborczej":
Rosa na badaniu żywota i sekretów Kolumba strawił 20 lat życia i napisał trzy książki. W najnowszej, wydanej przed miesiącem w Hiszpanii "Kolumb, historia nieopowiedziana" przekonuje, że analiza średniowiecznych kronik i dokumentów przekonała go, że sławny żeglarz nie był, jak się mniema, Hiszpanem, Genueńczykiem, Grekiem, Francuzem, Szkotem ani Żydem, lecz Polakiem, synem polskiego króla.
Rosa jest wyznawcą portugalskiej legendy twierdzącej, że Władysław III wcale nie zginął w bitwie z Turkami pod Warną w 1444 r., lecz przeżył, a potem potajemnie ukrył się na atlantyckiej wyspie Maderze, gdzie znano go jako Henryka z Niemiec.

słyszałem tą tezę w jakimś programie. Uznałem jednak, że jest mało prawdopodobna, skoro od samego narratora bił ewidentny sceptycyzm :D .
Chociaż któż tak naprawdę wie, jaka jest prawda :wink:
tony montana napisał(a):Michał

Jak zwykle fantastyczna relacja, piekne zdjęcia

Szkoda Monte Baldo i Sirmione w deszczu..... nam udało wykapać się na cypelku :)

dzięki Tony :) Monte Baldo i Sirmione, jak i całe wschodnie wybrzeże Gardy na pewno do poprawy przy najbliższej okazji.

pozdrawiam,
Michał
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
RAJD SARDYNII i KORSYKI 2016 - strona 39
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone