Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pytanie o Apartament Biuk w Vodicach - ktos cos wie?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
br1989
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 18.04.2013
Pytanie o Apartament Biuk w Vodicach - ktos cos wie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) br1989 » 29.07.2013 12:19

witam

Prosil bym o opinie o tym apartamencie jesli to mozliwe. Z gory serdecznie dziekuje za kazda informacje.
m-ak
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 07.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) m-ak » 31.07.2013 19:06

Mieszkalismy w nim w sierpniu 2012.
Duży, czysty, dobrze wyposażony. Klimatyzacja dostepna tylko kilka godzin dziennie ale to zupełnie wystarczało. W oknach sa porzadne rolety. Kilka minut od plaży, niestety glosnej i zatloczonej. My z dziecmi jezdzilismy 1 km do Srimy i bylo ok. Do centrum spacer 20-30 minut, nie bylo to problemem.
W poblizu jest duża dyskoteka ok. 1 km od Biuka. Czasem w nocy, przy otwartym oknie było słychac muzykę. Dla nas i naszych dzieci to też nie było problemem.
Na tej samej ulicy lokalny wytworca sprzedaje rakije, kilka krokow dalej piekarnia, sklep...
pozdrawiam
br1989
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 18.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) br1989 » 05.08.2013 19:14

m-ak napisał(a):Mieszkalismy w nim w sierpniu 2012.
Duży, czysty, dobrze wyposażony. Klimatyzacja dostepna tylko kilka godzin dziennie ale to zupełnie wystarczało. W oknach sa porzadne rolety. Kilka minut od plaży, niestety glosnej i zatloczonej. My z dziecmi jezdzilismy 1 km do Srimy i bylo ok. Do centrum spacer 20-30 minut, nie bylo to problemem.
W poblizu jest duża dyskoteka ok. 1 km od Biuka. Czasem w nocy, przy otwartym oknie było słychac muzykę. Dla nas i naszych dzieci to też nie było problemem.
Na tej samej ulicy lokalny wytworca sprzedaje rakije, kilka krokow dalej piekarnia, sklep...
pozdrawiam



wielkie dzieki za odpowiedz.
wyslalem Ci Prywatna Wiadomosc w wolnej chwili prosze odczytaj.

pozdrawiam
m-ak
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 07.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) m-ak » 05.08.2013 21:10

wysłałam odp.
gwiazdka
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 08.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gwiazdka » 25.01.2014 13:20

Witam.Czy polecacie te apartamenty? Czytałam rożne opinie.Byłam u Biuka ale w Podgorze.Teraz chcialabym zmienic miasto.
shilla
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 01.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) shilla » 01.03.2014 18:22

m-ak napisał(a):Mieszkalismy w nim w sierpniu 2012.
Duży, czysty, dobrze wyposażony. Klimatyzacja dostepna tylko kilka godzin dziennie ale to zupełnie wystarczało. W oknach sa porzadne rolety. Kilka minut od plaży, niestety glosnej i zatloczonej. My z dziecmi jezdzilismy 1 km do Srimy i bylo ok. Do centrum spacer 20-30 minut, nie bylo to problemem.
W poblizu jest duża dyskoteka ok. 1 km od Biuka. Czasem w nocy, przy otwartym oknie było słychac muzykę. Dla nas i naszych dzieci to też nie było problemem.
Na tej samej ulicy lokalny wytworca sprzedaje rakije, kilka krokow dalej piekarnia, sklep...
pozdrawiam



W takim razie polecasz te kwatery.Ja byłam u nich ale w Podgorze i byłam zadowolona. Czy właściciel robi jakieś problemy? Nie mogę znaleźć tej ulicy na mapie... Jesli chodzi o jezdzenie do Srimy to jak tam jest z parkowaniem? A czy w Vodicach sa jeszcze jakies inne plaze do ktorych mozna dojsc od Biuka?
Bardzo dziekuje za odpowiedz

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Pytanie o Apartament Biuk w Vodicach - ktos cos wie?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone