Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przerwana Norwegia i Bieszczady na deser ;)

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 18.07.2017 17:01

malina1959 napisał(a): Czas kończyć wspomnienia ;)

szkoda, że już koniec :(
malina1959 napisał(a): Poprosiłam męża, zrób mi zdjęcie, tylko nic mi nie obetnij, nie obciął........
Obrazek

Ciekawa jestem jak On to zrobił :?: :wink:
malina1959 napisał(a):Nie zamęczam Was już dłużej :wink:

Nie zamęczasz :D
Do zobaczenia :papa:
malina1959
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5741
Dołączył(a): 13.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) malina1959 » 18.07.2017 18:56

dangol napisał(a):Łopienka... Cerkiew bardzo się zmieniła 8) (jej otoczenie również) od czasów, kiedy lata temu na jedną noc rozbiliśmy namiot w jej pobliżu. Wędrowaliśmy wtedy przez Sine Wiry, ale :roll: kompletnie nic z tego nie zapamiętałam, fajnie więc było popatrzeć u Ciebie.

Czas leci...miejsca się zmieniają, uciekają z pamięci :? Myślimy, aaaa niedługo znowu tu zajrzymy, to więcej się zapamięta. A tu czas ucieka, jedziemy gdzie indziej i wspomnienia się zacierają :( Ale poznajemy nowe miejsca i jest dobrze :smo:

dangol napisał(a):Bieszczadzką ciuchcią raz jechałam :) , ale że to było w czasach, kiedy dym buchał z kominów parowozów także na jeszcze wielu szerokotorowych trasach (także tej, którą codziennie dojeżdżałam do liceum), to wrażenia jakieś szczególne nie były. No, może poza widokami 8) , chociaż spora część trasy to jednak przejz lasy.

Wtedy to była norma, teraz jest atrakcja :)
krakusowa napisał(a):szkoda, że już koniec :(

Wiesz....mówią, że trzeba ze sceny zejść...... :smo:
krakusowa napisał(a):Ciekawa jestem jak On to zrobił :?: :wink:

też się zastanawiałam, bo i ja się wyraźnie czułam i on trzeźwy :mrgreen:
krakusowa napisał(a):Nie zamęczasz :D
Do zobaczenia :papa:

Do zobaczenia w innych relacjach :smo:
:papa:
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 18.07.2017 21:28

malina1959 napisał(a):Poprosiłam męża, zrób mi zdjęcie, tylko nic mi nie obetnij, nie obciął........

Niestety ale to Twoja wina. :roll:
Prośba była niekompletna.
Winna zawierać sugestię, aby zdjęcie to robione było na czczo.
:mrgreen:

Świetnie wyszłaś, tak na marginesie. :oczko_usmiech:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18316
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 18.07.2017 22:00

malina1959 napisał(a): Poprosiłam męża, zrób mi zdjęcie, tylko nic mi nie obetnij, nie obciął........
Obrazek

Nie wiem o co Wam chodzi , zdjęcie jest , rozpoznaję zaporę i kawałek jeziora , rozpoznaję dziewczynę , figura miód-malina :)
Agnieszka stwierdziła , że zrobić takie zdjęcie to sztuka . . .
malina1959 napisał(a):Nie zamęczam Was już dłużej :wink:

Nie zamęczasz , relacja mogłaby jeszcze trwać - w Bieszczadach atrakcji , górek i szlaków sporo :D


Pozdrawiam
Piotr
malina1959
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5741
Dołączył(a): 13.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) malina1959 » 18.07.2017 23:03

anakin napisał(a):Niestety ale to Twoja wina. :roll:
Prośba była niekompletna.
Winna zawierać sugestię, aby zdjęcie to robione było na czczo.
:mrgreen:

No oczywiście, moja wina :evil:
:mrgreen:

anakin napisał(a):Świetnie wyszłaś, tak na marginesie. :oczko_usmiech:

dziękuję jak nie wiem co :smo:
piotrf napisał(a):Nie wiem o co Wam chodzi , zdjęcie jest , rozpoznaję zaporę i kawałek jeziora , rozpoznaję dziewczynę , figura miód-malina :)
Agnieszka stwierdziła , że zrobić takie zdjęcie to sztuka . . .

Bez okularów to żadna sztuka :twisted:

piotrf napisał(a):Nie zamęczasz , relacja mogłaby jeszcze trwać - w Bieszczadach atrakcji , górek i szlaków sporo :D


Pozdrawiam
Piotr

Tak, co do Bieszczadów pełna zgoda, ale najlepiej obejrzeć na żywca, a Ty jak rozumiem masz to pod ręką :smo:

Pozdrawiam i do zobaczyska
Gośka :)
bb84
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bb84 » 09.02.2018 19:41

Witam serdecznie

Mam pytanie do Szanownej Autorki o noclegi...
Z tego co zrozumiałem to nie rezerwowaliście nic wcześniej tylko wszystko w ciemno ?
Czy były z tym problemy? Ja planuje Lipiec i właśnie domki a spać w namiocie ni cholery nie chce ... :)
malina1959
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5741
Dołączył(a): 13.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) malina1959 » 14.02.2018 01:01

bb84 napisał(a):Witam serdecznie

Mam pytanie do Szanownej Autorki o noclegi...
Z tego co zrozumiałem to nie rezerwowaliście nic wcześniej tylko wszystko w ciemno ?
Czy były z tym problemy? Ja planuje Lipiec i właśnie domki a spać w namiocie ni cholery nie chce ... :)

Witam.
Przepraszam, ale nie zauważyłam postu :oops:
My byliśmy w czerwcu i z zakwaterowaniem nie było większych problemów, ale trzeba było mieć spis kempingów.
Z tego co się orientuję, lipiec to już sezon, a ruch turystyczny już nieźle hula :)
Dlatego trudno mi coś radzić w tym temacie. Jedyne pocieszenie to takie, że infrastruktura turystyczna w Norwegii
jest nieźle rozwinięta :)

Pozdrawiam,
Gośka :)
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Przerwana Norwegia i Bieszczady na deser ;) - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone