Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

przejazd autem do cro. na lpg

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tomekruk999
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 07.04.2006
przejazd autem do cro. na lpg

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomekruk999 » 07.04.2006 21:15

Proszę o dokładne informacje na temat stacji lpg w drodze do chorwacji ,
Interesyują mnie dwie trasy przez Czechy (przez Znojmo) oraz trasa przez Niemcy autostradami zaczynając od naszego Zgorzelca do Monachium , Austra , Słowenia, Chorwacja. Czy zatankuje samochód gazem na tych trasach przy głównych drogach, czy dojade od stacji do stacji na gazie. Moje autko na zbiorniku gazu przejeżdża 330 km.
Z góry dzuiękuję za wiadomości.
Adam,K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1890
Dołączył(a): 25.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam,K » 07.04.2006 22:15

Zanim cała reszta forumowiczów nie zacznie na Tobie wieszać psów to radzę poczytać wcześniejsze posty!!!!!!!!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.04.2006 13:42

Adam,K napisał(a):Zanim cała reszta forumowiczów nie zacznie na Tobie wieszać psów to radzę poczytać wcześniejsze posty!!!!!!!!
:twisted: No właśnie :evil:
beniu11
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 193
Dołączył(a): 06.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) beniu11 » 09.04.2006 14:32

Trebor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 13.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 09.04.2006 17:28

szaki17 napisał(a):
Adam,K napisał(a):Zanim cała reszta forumowiczów nie zacznie na Tobie wieszać psów to radzę poczytać wcześniejsze posty!!!!!!!!
:twisted: No właśnie :evil:


Dołączam się. :twisted:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 09.04.2006 18:12

Trebor napisał(a):
szaki17 napisał(a):
Adam,K napisał(a):Zanim cała reszta forumowiczów nie zacznie na Tobie wieszać psów to radzę poczytać wcześniejsze posty!!!!!!!!
:twisted: No właśnie :evil:


Dołączam się. :twisted:

I ja
I ja
I ja

Daleko jeszcze,

No, a daleko jeszcze,

FUX
Adam,K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1890
Dołączył(a): 25.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam,K » 10.04.2006 22:11

FUX napisał(a):
Trebor napisał(a):
szaki17 napisał(a):
Adam,K napisał(a):Zanim cała reszta forumowiczów nie zacznie na Tobie wieszać psów to radzę poczytać wcześniejsze posty!!!!!!!!
:twisted: No właśnie :evil:


Dołączam się. :twisted:

I ja
I ja
I ja

Daleko jeszcze,

No, a daleko jeszcze,

FUX

A jak daleko ?
zygmunt
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 01.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) zygmunt » 22.04.2006 22:29

HAHA.Dobre pytanie.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 23.04.2006 16:20

bez problemu

najpierw poczytaj

pozniej sie dopytaj

nastepnie przygotuj trase i mapki

w te wakacje na prawie 5000km na benzynie zrobilismy okolo 300km i to tylko z lenistwa oraz pospiechu

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone