Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Proszę o pomoc!!!!!

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
MariuszB
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 07.08.2005
Proszę o pomoc!!!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) MariuszB » 07.08.2005 14:35

Wybieram się w polowie sierpnia do Chorwacji, konkretnie chciałem dotrzeć do miejscowości Novi Vinodolski. Czy ktoś mógłby podać jakieś namiary na noclegi, albo zaproponować inną miejscowość w pobliżu. Dodam tylko ,że jestem laikiem w tej kwestii, bo jadę prywatnie pierwszy raz. Interesuje mnie nocleg na 4 osoby ( 2- Dorosłe i 2- dzieci). Za wszelką pomoc z góry dziękuję.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005
bylam w tamtym roku...

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 07.08.2005 19:34

Hej,
my bylismy w tamtym roku od 11wrzesnia w Novi vinodolski:)ale mieszkalismy w hotelu:)
nie powiem ci jak tam jest z kwaterami bo nie wiem:(
powiem tak ze pogoda ok..choc my bylismy we wrzesniu wiec zdarzyly sie 3dni burz i deszczu:(
Miasteczko ma swoj urok i swoj klimat.
okolica fajna..choc mnie denerwowalo to ze plaze sa malutkie,a pod hotelem gdzie sie opalalismy byl beton:(wiekszosc skalek:)promenadą nad morzem mozna spacerowac wieczorami, jest kilka sklepow ,maly rynek , kosciolek,kilka barow ,restauracji,lodziarni:)
jest mala wysepka niedaleko ladu gdzie mozna doplynac rowerkiem(znajduje sie tam maly kosciolek)
miejsce dobre wypadowo do pobliskich miast;)na wyspe krk, cirkvienica,do jez.plitwickich,opatia,rijeka.
My w tym roku juz jedziemy na poludnie na riwiere makarska;)
zaliczylismy juz istrie,zat kvaner a teraz czeka nas dalmacja;)
Polecam to miasteczko , a co wazne nie jest ono oddalone od granicy wiec
szybszy dojazd-to tez duzy+;)
tu masz moje foty tego miasteczka i z naszych wycieczek:)milego ogladania:)
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Pozdrawiam
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005
jeszcze jedno...

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 07.08.2005 19:36

dodam ze kwater jest sporo do wynajecia -jak spacerowalismy to bylo duzo kartek z wolnymi pokojami..a po drugie przy hotelu jest dla dzieci plac zabaw i basen:)wszyscy moga z niego korzystac:)

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone