Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Prosze o malutką pomoc

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
irmina1
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 12.07.2006
Prosze o malutką pomoc

Nieprzeczytany postnapisał(a) irmina1 » 12.07.2006 10:32

Witam
Jestem pierwszy raz na forum :D , i pierwszy raz jade do Chorwacji :) .
Mam pytanko: Będziemy mieszkać w miejscowości Starigrad-Paklenica, czy może ktoś wie, istnieje dobre połączenie ( autobus, pociąg, itp.) do Dubrownika? Jak na Chorwacji wygląda komunikacja nocna? Jedziemy we czwórke, własnym transportem ale podejrzewam, że nie będzie ochotnika do prowadzenia :lol: . Z forum wiem, że nie jest to idealne miejsce no ale cóż najpierw zarezerwowałam, a dopiero później odkryłam stronke :(
Z góry dzięki za info
Pozdrawiam Cromaniaków
j23
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1004
Dołączył(a): 22.05.2006
malutka pomoc

Nieprzeczytany postnapisał(a) j23 » 12.07.2006 21:38

kiedy jedziecie, ja jade 5.08 do starigradu-paklenicy j-23
stabla
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 07.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) stabla » 12.07.2006 22:21

Witam

Właśnie wróciliśmy z Cro. Jechaliśmy w ciemno w okolice Senj.
Znaleźliśmy kwatery w miejscowości Św. Juraj, po negocjacjach ustaliliśmy cenę 30 euro za dobę dla 4 osób na 10 dni.
Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie nieustannie wiejący, silny wiatr.
Wytrzymaliśmy 3 dni, po których spakowaliśmy się i pojechaliśmy w okolice Zadaru, a dokładnie do Zatonu.Zapłacilismy za 3 noclegi po 30 euro, i nie było żadnego problemu z rezygnacją. Gospodyni nawet nie była zdziwiona że wyjeżdżamy. Straciliśmy 3 dni, ale pozostałe 7 wynagrodziły nam to w 100 procentach.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107708
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.07.2006 22:59

irmina1 napisał(a):Witam
Jestem pierwszy raz na forum :D , i pierwszy raz jade do Chorwacji :) .
Mam pytanko: Będziemy mieszkać w miejscowości Starigrad-Paklenica, czy może ktoś wie, istnieje dobre połączenie ( autobus, pociąg, itp.) do Dubrownika? Jak na Chorwacji wygląda komunikacja nocna? Jedziemy we czwórke, własnym transportem ale podejrzewam, że nie będzie ochotnika do prowadzenia :lol: . Z forum wiem, że nie jest to idealne miejsce no ale cóż najpierw zarezerwowałam, a dopiero później odkryłam stronke :(
Z góry dzięki za info
Pozdrawiam Cromaniaków

Wycieczki ze Starigrad-Paklenica do Dubrownika nie polecam ani swoim transportem, a tym bardziej inna komunikacją ze względu na odległość.
W okolicy miejsca pobytu jest wiele ciekawych miejsc do zwiedzenia.
Dwa wąwozy w górach Velebit, Zadar, wyspa Pag, Nin .....
http://www.hotel-vicko.hr/aktivni_odmor.php
irmina1
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 12.07.2006
Re: malutka pomoc

Nieprzeczytany postnapisał(a) irmina1 » 12.07.2006 23:38

j23 napisał(a):kiedy jedziecie, ja jade 5.08 do starigradu-paklenicy j-23

we wrześniu
dzięki za odzew :lol:

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Prosze o malutką pomoc
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone