Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Prośba o namiary na sprawdzoną kwaterę w Slatine

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bodzio
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2007
Prośba o namiary na sprawdzoną kwaterę w Slatine

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bodzio » 03.02.2008 20:31

chcemy wybrać się w tym roku w pierwszej połowie sierpnia na wyspę Ciovo. Interesuja nas miejscowości: Slatine, Okrug Donji, Okrug Gornji. Jedziemy w dwie rodzinki: 2+2 i 3 osoby. Czy możecie polecić jakies sprawdzone i niedrogie kwaterki? Czy to dobry wybór? :lol:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 03.02.2008 20:51

wlodek61
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 05.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) wlodek61 » 05.02.2008 12:58

Mogę polecić (chyba najtańszy) apartament"SAMADAN" w Slatine.Niestety przeze mnie nie sprawdzony.Jadę tam w drugiej połowie lipca,to potem będę mógł coś powiedzieć. :D Gdybyś był zainteresowany to chętnie podam więcej info.
piotr_plock
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 29.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr_plock » 05.02.2008 13:52

na allegro jeden gość o loginie Jadran wystawia kilka kwater w Slatine;
kwatery ma te same od kilku lat, a komentarze jak na razie same pozytywne;
ja u niego zaklepałem - ale nie mogę powiedzieć, że polecam, bo jadę pierwszy raz, chyba jednak warto się zastanowić nad jego ofertą;
no i ceny wydają się być ok - ja za 4-6 osobowy apartament z klimą, w drugiej połowie lipca zapłacę 60E;

no i o "swojej" willi znalazłem tez tutaj na forum kilka wypowiedzi - jak najbardziej pozytywnych

pozdrawiam
polomarko
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 10.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) polomarko » 09.02.2008 20:44

Bodzio napisał(a):chcemy wybrać się w tym roku w pierwszej połowie sierpnia na wyspę Ciovo. Interesuja nas miejscowości: Slatine, Okrug Donji, Okrug Gornji. Jedziemy w dwie rodzinki: 2+2 i 3 osoby. Czy możecie polecić jakies sprawdzone i niedrogie kwaterki? Czy to dobry wybór? :lol:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


witam BODZIO
już trochę minęło czasu jak zadałeś to pytanie na forum, ale jeżeli interesuje ciebie wyspa Ciovo i Slatine to polecić apartament Laco
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
bardzo dobre warunki jak i gospodarze, po sąsiedzku można kupić za pół ceny świeże ryby i muszle które gospodarze mogą wam przygotować.
byliśmy u nich dwa razy, w tym roku jedziemy co prawda do breli ale na pewno ich odwiedzimy.
pozdrawiam polomarko :wink:
Bodzio
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bodzio » 10.02.2008 15:51

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Dzieki ale dla nas trochę mało miejsca na tyle osób.
Facet z Allegro niestety nie odpowiada ma maile

Cały czas szukam czegos fajnego i dla mojej kieszeni :D
polomarko
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 10.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) polomarko » 11.02.2008 22:32

witaj BODZIO
miejsca jest spoko w ubiegłym roku byliśmy w 7 osób ciasno nie było
jeżeli się zdecydujesz to mam jego prywatny kontakt.
pozdrawiam

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Prośba o namiary na sprawdzoną kwaterę w Slatine
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone