Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

prom do Włoch

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
meeg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1225
Dołączył(a): 17.06.2002
prom do Włoch

Nieprzeczytany postnapisał(a) meeg » 08.07.2002 08:41

Czy orientuje się ktoś, czy ze Splitu odplywa jakiś prom w okolice włoskiego Gargano (nie wiem czy dobrze napisłam nazwę)? :?

Pozdrawiam
meeg
mac1
Croentuzjasta
Posty: 181
Dołączył(a): 29.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) mac1 » 11.07.2002 09:34

meeg napisał(a):Czy orientuje się ktoś, czy ze Splitu odplywa jakiś prom w okolice włoskiego Gargano (nie wiem czy dobrze napisłam nazwę)? :?

Pozdrawiam
meeg


Na tym półwyspie nie ma portu. Masz do wyboru Anconę i Pescara oraz Bari z Czarnogóry. Pzdr. Maciek.
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 11.07.2002 10:13

Do Bari mozna tez płynąć z Dubrovnika a nawet z Rijeki. prom Rijeka-Zadar-Split-Dubrovnik-Bari.
PZDR :)
meeg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1225
Dołączył(a): 17.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) meeg » 12.07.2002 08:43

Dzięki

Pozdrawiam
meeg

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone