Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Primosten - szybki nieplanowany wyjazd.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kostian
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) kostian » 10.07.2015 14:34

Witam !
Jest to nasz pierwszy wyjazd do Chorwacji i jak to w życiu bywa nie planowany :)
Szukam namiaru na wolne miejsca dla 4 osobowej rodziny od 14.07.2015 na 8 dni.
Przestudiowałem to forum i mam nadzieję, że znajdę coś na kwaterę.
Wybrałem Primosten - czy to dobra decyzja na pierwszy wyjazd ?
Jedziemy samochodem i chcielibyśmy przy okazji zwiedzić ten malowniczy kraj.
Może ktoś ma namiary na domek lub mieszkanie w tej okolicy?
dabek12
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) dabek12 » 10.07.2015 20:54

witam
właśnie wróciłam z tych okolic jeśli was lub inne osoby interesuje to polecam mała miejscowość BILO
posiadam namiary na fajny apartament z prywatną plażą ,właściciele mówią bardzo dobrze po polsku i są bardzo sympatyczni zainteresowanych proszę o kontakt na pw
pozdrawiam
scholl1972
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) scholl1972 » 10.07.2015 21:03

Witam Dabek12.
Możesz przesłać telefon lub adres tego miejsca w Chorwacji i zdjęcia z tego miejsca? Wybieram się tam w ciemno na początku sierpnia. 4 osoby. Z góry dzięki. Pozdrawiam Sławek
blindman
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) blindman » 10.07.2015 21:38

Z prywatną plażą? Przecież w Chorwacji nie ma prywatnych plaż
mgdziakomi
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) mgdziakomi » 27.07.2015 21:16

Witam, chciałabym z mężem i 3 letnim synkiem spędzić 8 dni we wrześniu w okolicach Primostenu proszę o namiar na ten apartament w Bilo. Pozdrawiam!
tomaszzak85
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomaszzak85 » 28.07.2015 20:14

Ja tez poproszę na emaila namiary na apartament jeśli można i fotki...pozdrawiam
issima3
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) issima3 » 13.08.2015 10:51

Również poproszę o namiary na ten apartament. Pozdrawiam :papa:
czlowiek_bigos
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) czlowiek_bigos » 13.08.2015 11:02

Są w Chorwacji prywatne plaże.
Mieszkaliśmy kiedyś w Podstranie w apartamencie (żaden hotel) i plaża na przeciwko budynku była tylko dla wynajmujących apartamenty u tego właściciela. Obok był hotel, też z prywatną plażą, a po drugiej stronie prywatna plaża sąsiedniego apartamentowca. Ludzie plażą przechodzili, ale nikt się nie rozkładał. Na plaży luz, leżaki za darmo, rewelacja.
Gdyby nie to, że miejscowość mało atrakcyjna, a same apartamenty jeszcze gorsze to byłoby super.
miro777
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) miro777 » 13.08.2015 21:06

dabek12 napisał(a):witam
właśnie wróciłam z tych okolic jeśli was lub inne osoby interesuje to polecam mała miejscowość BILO
posiadam namiary na fajny apartament z prywatną plażą ,właściciele mówią bardzo dobrze po polsku i są bardzo sympatyczni zainteresowanych proszę o kontakt na pw
pozdrawiam

Można prosić o namiar na ten apartament? Planuje wyjazd 01/02.09 jeszcze nie wiem dokładnie gdzie, ale na pewno gdzieś pomiędzy Pakostane a Rogoznicą. Szukam apartamentu dla dwóch osób...
iza123
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) iza123 » 22.08.2015 14:05

rowniez prosze o namiary na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
mamaMia
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) mamaMia » 18.07.2016 14:22

kostian napisał(a):Witam !
Jest to nasz pierwszy wyjazd do Chorwacji i jak to w życiu bywa nie planowany :)
Szukam namiaru na wolne miejsca dla 4 osobowej rodziny od 14.07.2015 na 8 dni.
Przestudiowałem to forum i mam nadzieję, że znajdę coś na kwaterę.
Wybrałem Primosten - czy to dobra decyzja na pierwszy wyjazd ?
Jedziemy samochodem i chcielibyśmy przy okazji zwiedzić ten malowniczy kraj.
Może ktoś ma namiary na domek lub mieszkanie w tej okolicy?

Witam Serdecznie
Będę bardzo wdzięczna za namiar na apartament 2+ 2 maluchów(2,4)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019