Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Primosten - szybki nieplanowany wyjazd.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kostian
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 10.07.2015
Primosten - szybki nieplanowany wyjazd.

Nieprzeczytany postnapisał(a) kostian » 10.07.2015 15:34

Witam !
Jest to nasz pierwszy wyjazd do Chorwacji i jak to w życiu bywa nie planowany :)
Szukam namiaru na wolne miejsca dla 4 osobowej rodziny od 14.07.2015 na 8 dni.
Przestudiowałem to forum i mam nadzieję, że znajdę coś na kwaterę.
Wybrałem Primosten - czy to dobra decyzja na pierwszy wyjazd ?
Jedziemy samochodem i chcielibyśmy przy okazji zwiedzić ten malowniczy kraj.
Może ktoś ma namiary na domek lub mieszkanie w tej okolicy?
dabek12
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 14.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) dabek12 » 10.07.2015 21:54

witam
właśnie wróciłam z tych okolic jeśli was lub inne osoby interesuje to polecam mała miejscowość BILO
posiadam namiary na fajny apartament z prywatną plażą ,właściciele mówią bardzo dobrze po polsku i są bardzo sympatyczni zainteresowanych proszę o kontakt na pw
pozdrawiam
scholl1972
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 09.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) scholl1972 » 10.07.2015 22:03

Witam Dabek12.
Możesz przesłać telefon lub adres tego miejsca w Chorwacji i zdjęcia z tego miejsca? Wybieram się tam w ciemno na początku sierpnia. 4 osoby. Z góry dzięki. Pozdrawiam Sławek
blindman
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 22.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) blindman » 10.07.2015 22:38

Z prywatną plażą? Przecież w Chorwacji nie ma prywatnych plaż
mgdziakomi
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 30.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) mgdziakomi » 27.07.2015 22:16

Witam, chciałabym z mężem i 3 letnim synkiem spędzić 8 dni we wrześniu w okolicach Primostenu proszę o namiar na ten apartament w Bilo. Pozdrawiam!
tomaszzak85
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 18.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomaszzak85 » 28.07.2015 21:14

Ja tez poproszę na emaila namiary na apartament jeśli można i fotki...pozdrawiam
issima3
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 03.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) issima3 » 13.08.2015 11:51

Również poproszę o namiary na ten apartament. Pozdrawiam :papa:
czlowiek_bigos
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 01.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) czlowiek_bigos » 13.08.2015 12:02

Są w Chorwacji prywatne plaże.
Mieszkaliśmy kiedyś w Podstranie w apartamencie (żaden hotel) i plaża na przeciwko budynku była tylko dla wynajmujących apartamenty u tego właściciela. Obok był hotel, też z prywatną plażą, a po drugiej stronie prywatna plaża sąsiedniego apartamentowca. Ludzie plażą przechodzili, ale nikt się nie rozkładał. Na plaży luz, leżaki za darmo, rewelacja.
Gdyby nie to, że miejscowość mało atrakcyjna, a same apartamenty jeszcze gorsze to byłoby super.
miro777
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 20.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) miro777 » 13.08.2015 22:06

dabek12 napisał(a):witam
właśnie wróciłam z tych okolic jeśli was lub inne osoby interesuje to polecam mała miejscowość BILO
posiadam namiary na fajny apartament z prywatną plażą ,właściciele mówią bardzo dobrze po polsku i są bardzo sympatyczni zainteresowanych proszę o kontakt na pw
pozdrawiam


Można prosić o namiar na ten apartament? Planuje wyjazd 01/02.09 jeszcze nie wiem dokładnie gdzie, ale na pewno gdzieś pomiędzy Pakostane a Rogoznicą. Szukam apartamentu dla dwóch osób...
iza123
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 22.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) iza123 » 22.08.2015 15:05

rowniez prosze o namiary na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
mamaMia
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) mamaMia » 18.07.2016 15:22

kostian napisał(a):Witam !
Jest to nasz pierwszy wyjazd do Chorwacji i jak to w życiu bywa nie planowany :)
Szukam namiaru na wolne miejsca dla 4 osobowej rodziny od 14.07.2015 na 8 dni.
Przestudiowałem to forum i mam nadzieję, że znajdę coś na kwaterę.
Wybrałem Primosten - czy to dobra decyzja na pierwszy wyjazd ?
Jedziemy samochodem i chcielibyśmy przy okazji zwiedzić ten malowniczy kraj.
Może ktoś ma namiary na domek lub mieszkanie w tej okolicy?

Witam Serdecznie
Będę bardzo wdzięczna za namiar na apartament 2+ 2 maluchów(2,4)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Primosten - szybki nieplanowany wyjazd.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone