Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Primosten polecam :)

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kaś
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 25.10.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaś » 16.11.2016 20:38

Poproszę o namiary na Rogoźnicę. mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Szuwarek 13
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 16.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Szuwarek 13 » 18.11.2016 11:56

Szukam ładnego i niedrogiego apartamentu w Primostenie lub Tucepi dla 2 dorosłych i 2 dzieci w miesiącu sierpniu.
Cena max 80 Euro.

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
aaaaaaaaaaa
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 12.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) aaaaaaaaaaa » 12.12.2016 18:59

witam,
szukam kwatery w primosten na lipiec 2017 (7-17), 2+1 (dziecko 6 lat), bez szału, standard (jakiś aneks kuchenny, prysznic), ale musi być czysto, świeżo i cicho, tak do 40 E byłoby super, to nasz pierwszy raz w cro wiec nie chcemy sie rozczarować 8) z góry dzięki, proszę na pw, pozdro
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 13.12.2016 18:59

aaaaaaaaaaa napisał(a):witam,
szukam kwatery w primosten na lipiec 2017 (7-17), 2+1 (dziecko 6 lat), bez szału, standard (jakiś aneks kuchenny, prysznic), ale musi być czysto, świeżo i cicho, tak do 40 E byłoby super, to nasz pierwszy raz w cro wiec nie chcemy sie rozczarować 8) z góry dzięki, proszę na pw, pozdro


40 Euro (a najlepiej, jak rozumiem, mniej) w Primosten w sezonie? Powodzenia.
aaaaaaaaaaa
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 12.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) aaaaaaaaaaa » 14.12.2016 13:58

maargoolcia napisał(a):
ghost41 napisał(a):można dostać namiary na apartament ?

Podaje tel do właścicielki 00385917918633. Nie znalazłam jej strony internetowej. Po Po drodze we wcześniejszych miejsciwosciach mijalismy osoby, które proponowaly apartamenty, np z 55 Pan zszedł do 40 bez klimy i 45 z klima...



witam,
mam do pani kilka pytan odnosnie noclegu, tam gdzie podała pani numer do włascicielki. Czy mogę prosić o maila na mój adres? to bysmy sobie popisaly :D z góry dzieki adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Ostatnio edytowano 14.12.2016 14:01 przez aaaaaaaaaaa, łącznie edytowano 1 raz
aaaaaaaaaaa
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 12.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) aaaaaaaaaaa » 14.12.2016 14:00

sneer napisał(a):
aaaaaaaaaaa napisał(a):witam,
szukam kwatery w primosten na lipiec 2017 (7-17), 2+1 (dziecko 6 lat), bez szału, standard (jakiś aneks kuchenny, prysznic), ale musi być czysto, świeżo i cicho, tak do 40 E byłoby super, to nasz pierwszy raz w cro wiec nie chcemy sie rozczarować 8) z góry dzięki, proszę na pw, pozdro


40 Euro (a najlepiej, jak rozumiem, mniej) w Primosten w sezonie? Powodzenia.



Tak, już wiem ze to nierealne :oops:
NatiS
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) NatiS » 17.12.2016 17:42

Witam, szukam namiarów na noclegi w Primosten w miare przyzwoitej cenie. Planujemy pobyt w okresie ok 7.08 i tak na 10 dni 4 osoby dorosłe i dwójka małych dzieci. co polecacie? Info na mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Mariusz-f
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 12.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz-f » 18.12.2016 12:52

Witam szukamy apartamentów lub domu dla 10 osób. Minimum 4 sypialnie i dwie łazienki.
wiadomość na adres:
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
barkley10
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 17.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) barkley10 » 03.01.2017 17:51

Witam,

W tym roku chyba się zdecyduję na wyjazd do Primosten.

Mam pytanko odnośnie noclegu powyżej Jadranki. Czy jest jakieś łatwe przejście przez Jadrankę na plaże, czy trzeba przejść kawałek jadranką w stronę miasta i dopiero można dostać się na plaże?

Przeglądałem forum, ale nie znalazłem nigdzie odpowiedzi.

Pozdrav.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.01.2017 17:56

barkley10 napisał(a):Witam,

W tym roku chyba się zdecyduję na wyjazd do Primosten.

Mam pytanko odnośnie noclegu powyżej Jadranki. Czy jest jakieś łatwe przejście przez Jadrankę na plaże, czy trzeba przejść kawałek jadranką w stronę miasta i dopiero można dostać się na plaże?

Przeglądałem forum, ale nie znalazłem nigdzie odpowiedzi.

Pozdrav.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

A w jakim konkretnie miejscu :?:
barkley10
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 17.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) barkley10 » 03.01.2017 18:15

Janusz Bajcer napisał(a):
barkley10 napisał(a):Witam,

W tym roku chyba się zdecyduję na wyjazd do Primosten.

Mam pytanko odnośnie noclegu powyżej Jadranki. Czy jest jakieś łatwe przejście przez Jadrankę na plaże, czy trzeba przejść kawałek jadranką w stronę miasta i dopiero można dostać się na plaże?

Przeglądałem forum, ale nie znalazłem nigdzie odpowiedzi.

Pozdrav.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

A w jakim konkretnie miejscu :?:


Nie mam jeszcze dokładnych planów, wszystko zależy od ofert, ale generalnie myślałem o północnej części w pobliży ulicy Ujevica.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.01.2017 18:26

Plan pokazuje jak dojść do plaży, w zależności od lokalizacji kwatery.
Po Primošten chodzi też ludzik :wink:
barkley10
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 17.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) barkley10 » 03.01.2017 18:48

Janusz Bajcer napisał(a):Plan pokazuje jak dojść do plaży, w zależności od lokalizacji kwatery.
Po Primošten chodzi też ludzik :wink:


Takich rad to ja nie potrzebuje. To już lepiej w ogóle nie pisać.

Poza tym ludzik powyżej Jadranki nie chodzi, a zdjęcia są z przed paru lat, także jeżeli ktoś może z nocujących kiedyś w tych okolicach coś napisać, to będę wdzięczny.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.01.2017 18:52

Nie wiesz dokładnie gdzie będziesz miał kwaterę - a pytasz jak dojść do plaży ...
:papa:
DorotaF
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 26.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) DorotaF » 02.02.2017 18:27

W końcu zdecydowaliśmy się, że pojedziemy do Primosten. Szukam namiary na jakiś fajny apartament. Możecie coś polecic??? bedę wdzięczna za pomoc. Moj @: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Primosten polecam :) - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone