Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Primosten polecam :)

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ghost41
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 01.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ghost41 » 20.07.2016 18:41

można dostać namiary na apartament ?
Ostatnio edytowano 20.07.2016 18:45 przez ghost41, łącznie edytowano 1 raz
ghost41
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 01.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ghost41 » 20.07.2016 18:44

maargoolcia napisał(a):Witam, właśnie jesteśmy w Primosten - piękne miasto. Przyjechaliśmy w sobotę z zamiarem zostania na campingu, ale z powodu pogody trzeba było znaleźć kwaterę. Ciężko było, ale w końcu pani sama nas zaczepia czy nie szukamy czegoś i tak jesteśmy w apartamencie 2+1 nas dwoje i 2 letni synek, z klima i wszystkimi potrzebnymi rzeczami. Może nie mamy wygórowanych wymagań, ale jest naprawdę wporzadku. Cenę uważam na super 35 euro za dobę po negocjacji. W biurach mieli sporo wolnych apartamentów, ceny od 40 w górę. Do plaży ok 300 metrów z gorki, nie ma tragedii synek na nóżkach daje rade. Przykładowe ceny pizza od 60 kun, kawałek dużej pizzy 10, tuńczyk z frytkami 90, cenami 60, gałka lodów 8, parking godzina 10, chleb od 8 kun. Na maila mogę przesłać namiary na apartament gdyby ktoś był zainteresowany.


mozna prosic o namiary na apartament ? 30 lipca jedziemy z zamiarem zatrzymania sie własnie w Primostenie i ceny przez internet 70-80 euro troche przerazaja
maargoolcia
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 09.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) maargoolcia » 21.07.2016 17:29

ghost41 napisał(a):można dostać namiary na apartament ?

Podaje tel do właścicielki 00385917918633. Nie znalazłam jej strony internetowej. Po Po drodze we wcześniejszych miejsciwosciach mijalismy osoby, które proponowaly apartamenty, np z 55 Pan zszedł do 40 bez klimy i 45 z klima...
ghost41
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 01.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ghost41 » 21.07.2016 20:48

maargoolcia napisał(a):
ghost41 napisał(a):można dostać namiary na apartament ?

Podaje tel do właścicielki 00385917918633. Nie znalazłam jej strony internetowej. Po Po drodze we wcześniejszych miejsciwosciach mijalismy osoby, które proponowaly apartamenty, np z 55 Pan zszedł do 40 bez klimy i 45 z klima...

Maila można dostać bo myślę że tak się prędzej dogadamy. Do kiedy zostajecie na miejscu, może by się udało po was wziąć apartament.
maargoolcia
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 09.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) maargoolcia » 24.07.2016 15:10

ghost41 napisał(a):
maargoolcia napisał(a):
ghost41 napisał(a):można dostać namiary na apartament ?

Podaje tel do właścicielki 00385917918633. Nie znalazłam jej strony internetowej. Po Po drodze we wcześniejszych miejsciwosciach mijalismy osoby, które proponowaly apartamenty, np z 55 Pan zszedł do 40 bez klimy i 45 z klima...

Maila można dostać bo myślę że tak się prędzej dogadamy. Do kiedy zostajecie na miejscu, może by się udało po was wziąć apartament.



My już wyjechaliśmy z Primosten. Podam jeszcze maila do właścicielki adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Po nas chyba ktoś się miał meldowac bo Pani szybko przyszła sprzątać. Mam nadzieję że uda się znaleźć apartament :-)
ghost41
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 01.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ghost41 » 24.07.2016 15:16

Wielkie dzieki
Zacheusz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 247
Dołączył(a): 05.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zacheusz » 30.07.2016 12:54

maargoolcia napisał(a):Witam, właśnie jesteśmy w Primosten - piękne miasto. Przyjechaliśmy w sobotę z zamiarem zostania na campingu, ale z powodu pogody trzeba było znaleźć kwaterę. Ciężko było, ale w końcu pani sama nas zaczepia czy nie szukamy czegoś i tak jesteśmy w apartamencie 2+1 nas dwoje i 2 letni synek, z klima i wszystkimi potrzebnymi rzeczami. Może nie mamy wygórowanych wymagań, ale jest naprawdę wporzadku. Cenę uważam na super 35 euro za dobę po negocjacji. W biurach mieli sporo wolnych apartamentów, ceny od 40 w górę. Do plaży ok 300 metrów z gorki, nie ma tragedii synek na nóżkach daje rade. Przykładowe ceny pizza od 60 kun, kawałek dużej pizzy 10, tuńczyk z frytkami 90, cenami 60, gałka lodów 8, parking godzina 10, chleb od 8 kun. Na maila mogę przesłać namiary na apartament gdyby ktoś był zainteresowany.


O jak już jesteś to zdaj relacje nt. cen w tej miejscowości, parkingów, szczególnie darmowych. Itp.
Wybieram się 19.08.
maargoolcia
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 09.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) maargoolcia » 31.07.2016 12:54

Zacheusz napisał(a):
maargoolcia napisał(a):Witam, właśnie jesteśmy w Primosten - piękne miasto. Przyjechaliśmy w sobotę z zamiarem zostania na campingu, ale z powodu pogody trzeba było znaleźć kwaterę. Ciężko było, ale w końcu pani sama nas zaczepia czy nie szukamy czegoś i tak jesteśmy w apartamencie 2+1 nas dwoje i 2 letni synek, z klima i wszystkimi potrzebnymi rzeczami. Może nie mamy wygórowanych wymagań, ale jest naprawdę wporzadku. Cenę uważam na super 35 euro za dobę po negocjacji. W biurach mieli sporo wolnych apartamentów, ceny od 40 w górę. Do plaży ok 300 metrów z gorki, nie ma tragedii synek na nóżkach daje rade. Przykładowe ceny pizza od 60 kun, kawałek dużej pizzy 10, tuńczyk z frytkami 90, cenami 60, gałka lodów 8, parking godzina 10, chleb od 8 kun. Na maila mogę przesłać namiary na apartament gdyby ktoś był zainteresowany.


O jak już jesteś to zdaj relacje nt. cen w tej miejscowości, parkingów, szczególnie darmowych. Itp.
Wybieram się 19.08.


Darmowy parking był pod wiaduktem wyjeżdżając z Primosten w stronę Splitu, no i w pobliżu opuszczonego hotelu, ale to już trochę dalej. Więcej darmowych parkingów nie zauważyłam. Przykładowe ceny tak jak w poście wyzej:-)
ArtB
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArtB » 02.08.2016 09:24

Witam,
Moi Drodzy, wybieramy się 2 rodzinami (4 osoby dorosłe i 4 dzieci) do Primosten niestety nie mam jeszcze rezerwacji.
Czy jest ktoś kto może nam jakoś pomóc, lub coś polecić?
Pobyt planujemy w dniach od 13.08 do 23.08.
Z góry dziękuję i Pozdrawiam.
ghost41
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 01.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ghost41 » 03.08.2016 08:16

Bez problemu jedzie w ciemno ! Jestem właśnie w Primošten i kwater jest sporo, chyba że liczycie na cenę 50 euro za 4 osoby to od razu zmieńcie plany i destynację. Tutaj dwójki tyle stoją i to trochę spacerem od centrum.

Czy ktoś wie gdzie jest restauracja o nazwie "Primosten" ????? Nigdzie takiej tu nie spotkałem...
termos
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 13.12.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) termos » 03.08.2016 13:31

Stołującym się we własnym zakresie, grubsze zakupy polecam robić w Tommy Market, 15 minut pieszo od centrum w strone Splitu. W Konzumach i innych sklepach w centrum najtańsze 0,5 litra puszkowego piwa 10 kun, chleb 8-10 kun.
ghost41
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 01.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ghost41 » 03.08.2016 18:55

Gdzie w Primosten można zjeść plejskavice lub inne mięso bez frytek ???? Zna ktoś jakąś restauracje tradycyjna ?
duoiso
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 08.08.2016
Re: Noclegi w Primosten

Nieprzeczytany postnapisał(a) duoiso » 09.08.2016 20:31

Witam jest może toś w okolicach primosten ?Jak kształtują się ceny w tym roku ?

Dzieki za info Pozdrawiam :D
malyna2013
Globtroter
Posty: 48
Dołączył(a): 02.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) malyna2013 » 10.08.2016 15:13

ja też jesteś ciekawa jak wyglądaja ceny apartamentów, jadę z meżem i 3 dzici w terminie 18 sierpień. Moze ktos jest obecnie w Primosten
bialylukasz
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 16.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) bialylukasz » 16.08.2016 12:29

karolla2311 napisał(a):Witam :)

W tym roku wybieram się z mężem i 6-cio miesięcznym synkiem na wczasy. Wybór padł na Primosten. Proszę o polecenie fajnego pokoju/apartamentu. Z uwagi na maluszka zależy nam na tym, aby było to w miarę blisko plaży. Do centrum możemy dojść spacerkiem.

Czy w Primosten znajdę jakieś hotele/apartamenty z wyżywieniem oprócz hotelu Zora?



Witam,
czy znaleźliście coś ciekawego w Primosten? Wybieram się z żoną i 7 miesięcznym synem w terminie 09.09.2016-16.09.2016 i szukam czegoś ciekawego.
Jak ktoś coś może polecić to poproszę ;)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Primosten polecam :) - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone