Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Primosten i okolice 2016

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
michal301
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 26.06.2016
Primosten i okolice 2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) michal301 » 27.06.2016 17:52

Witam czy ktoś może znajduje sie w Primosten albo w okolicach i chciałby mi powiedzieć czy bez problemu można jechać w ciemno i czy się coś znajdzie. Wyjeżdżam 06.07
Danqcd
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 03.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Danqcd » 27.06.2016 20:44

Witaj.
Nie jestem wprawdzie w tej chwili w Primosten, ale byłem tam dwa razy, ostatnio w zeszłym roku. Rozmawiałem tam z poznanymi Chorwatami, którzy pomogli mi znaleźć kwaterę - też pojechałem w ciemno. Twierdzą oni, że Primosten to jedna z perełek i najpiękniejszych miejscówek w Chorwacji (uważam, że mają całkowitą rację). Z tego też powodu jest tam cała masa turystów i znalezienie kwatery w środku sezonu graniczy z cudem. Ja coś dla siebie znalazłem, ale jechałem po 15 sierpnia, kiedy już powoli zaczyna się przerzedzać. Nie napisałeś, jakie ryzyko chcesz podjąć ( spanie w samochodzie, migracja do innych miejscowości) ani w jakim składzie się wybierasz (kilku kumpli na piwo czy rodzina z małym dzieckiem) ale ja w tym terminie bym nie zaryzykował. A jak dotąd zawsze jeździłem w ciemno, w tym roku również tak zrobię. Z tym, że będzie to po 22 sierpnia, i w tym moja nadzieja :)
Jeśli się jednak zdecydujesz, to życzę Ci powodzenia i udanego urlopu w tym cudownym miejscu.

Pozdrawiam

Jarek
michal301
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) michal301 » 28.06.2016 07:35

Jadę razem z żoną 18 letnim synem i 7 letnim synem. Jedziemy pierwszy raz i w ciemno. Interesuje nas rejon od Zadaru po Split. Myślisz kolego że coś znajdziemy?. Pozdrawiam Michał
Kobal66
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 384
Dołączył(a): 12.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kobal66 » 28.06.2016 07:36

michal301 napisał(a):Jadę razem z żoną 18 letnim synem i 7 letnim synem. Jedziemy pierwszy raz i w ciemno. Interesuje nas rejon od Zadaru po Split. Myślisz kolego że coś znajdziemy?. Pozdrawiam Michał


Napisz kiedy jedziecie :)

A już znalazłem sorki :) sprawdz kalendarz wyjazdowy 2016 i popytaj ludzi którzy są w okolicy. w tym terminie bywa różnie a Primosten jest oblegane byłem w zeszłym roku we wrześniu i szukanie A4 trwało jakieś 3h....
michal301
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) michal301 » 28.06.2016 07:43

Dobra dzięki wielkie. A jak myślisz czy uda mi się coś znaleźć w tej okolicy albo w Splicie tudzież w Szyberniku. Pozdrawiam :)
Kobal66
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 384
Dołączył(a): 12.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kobal66 » 28.06.2016 07:47

michal301 napisał(a):Dobra dzięki wielkie. A jak myślisz czy uda mi się coś znaleźć w tej okolicy albo w Splicie tudzież w Szyberniku. Pozdrawiam :)


To jest tylko kwestia wytrwałości i skłonności do kompromisów. Coś znajdziecie :), ale wez pod uwagę ze będziecie zmęczeni po podróży i irytacja pojawi się szybciej niż myślisz ja jeżdżę w ciemno ale zawsze jestem w Chorwacji we wrześniu...
Co do Splitu i Šybenika to przemyśl czy chcesz wypoczywać w dużym mieście...
michal301
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) michal301 » 28.06.2016 07:52

Zaufałem w tej kwestii moim sąsiadom którzy zawsze jeżdżą w lipcu do Cro w ciemno. I z roku na rok trafia im się coraz to lepsza kwatera.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 28.06.2016 08:04

Z tymi opowieściami to różnie bywa....

Wg mnie powinieneś coś znaleźć w tym rejonie, kwestia tylko jak długo będziesz szukał i co znajdziesz...
W Primošten będzie raczej ciężko o coś w fajnej lokalizacji i jeszcze lepszej cenie, ale masz w pobliżu Rogoźnicę, Rażanj...
Zastanowiłbym się na Twoim miejscu jeszcze nad Bilo.
Parę kroków do Primošten.

A do Szybenika czy Spiltu jedź na zwiedzanie, chaty tam nie szukaj.
Ostatnio edytowano 28.06.2016 21:17 przez anakin, łącznie edytowano 1 raz
michal301
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) michal301 » 28.06.2016 08:21

anakin napisał(a):Z tymi opowieściami to różnie bywa....

Wg mnie powinieneś coś znaleźć w tym rejonie, kwestia tylko jak długo będziesz szukał i co znajdziesz...
W Primošten będzie raczej ciężko o coś w fajnej lokalizacji i jeszcze lepszej cenie, ale masz w pobliżu Rogoźnicę, Rażanj...
Zastanowił bym się na Twoim miejscu jeszcze nad Bilo.
Parę kroków do Primošten.

A do Szybenika czy Spiltu jedź na zwiedzanie, chaty tam nie szukaj.

Dziękuje bardzo za dobre rady! Pozdrawiam :)

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Primosten i okolice 2016
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone