Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Polska-chorwacja-wŁochy. ????????

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 01.12.2010 00:37

korek67 napisał(a):Dzięki za cenne informacje.
Ale studiuję Forum cały czas i szukam. Jednakże mam parę pytań:
Czy jest możliwe aby cały rejs z Zadaru do Ancony (ok. 6h) spędzić nie koniecznie w kajutach?.
Czy po stronie Włoskiej w okolicach Ancony nad morzem można znaleźć nocleg w ciemno i o ile jest drożej (procentowo)
Pozdrawiam.


Korek, please...zajrzyj do linku jaki Ci podałem i pomyśl.
Tam jest opcja wyszukiwania hosteli w całej Europie i w każdym większym mieście danego kraju.
Wpisz sobie Anconę czy inną wiochę z pobliża i zobacz.
Noclegami się nie przejmuj, jedyniew sierpniu wszyscy Włosi mają urlopy, więc ruch może być większy.
Pozdr.
korek67
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 17.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) korek67 » 01.12.2010 01:31

korek67 napisał(a):
Skorzystałem z linka od kolegi ,,Fatamorgana'' i te hostele wyglądają cenowo całkiem całkiem, a pobyt w Rzymie mniej niż 3 dni mija się z celem.
.


Jak widzisz ruszyłem głową i poszukałem, a nawet przy tym myślałem.('8O')
BE COOL!

A że zadaje pytania, to jako nowicjusz na forum oczekuję przydatnych informacji od tych co chcę je podać. Co jak i za ile.
Na podstawie tych info można bardziej się przygotować do wyjazdu na HR i może do I.

Pozdrawiam
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 01.12.2010 10:55

Tak, wiem, ale mnie chodzi o to:
Czy po stronie Włoskiej w okolicach Ancony nad morzem można znaleźć nocleg w ciemno i o ile jest drożej (procentowo)?


Kwestia o ile drożej jest tak trudna do opisania, że musiałaby być dostępna chyba tabela porównawcza z połowy tamtejszego wybrzeża...
Dlatego, żeby było prościej- porównuje się ceny z dostepnych źródeł.
Ale przecież i tak podstawową zasadą jest to, że standard i jakość oraz położenie mają wpływ na cenę.
Hotel w centrum miasta niemal zawsze będzie droższy niż hostel dwie dzielnice dalej. :wink:
Ostatnio edytowano 02.12.2010 00:52 przez Fatamorgana, łącznie edytowano 1 raz
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 01.12.2010 14:23

Mysmy mieli podobnie z tym ze najpierw intensywnie we Wloszech kilka dni pozniej rekreacja w Chorwacji kilka dni. Bez promu, tylko szosa. Cro zdecydowanie nam bardziej pasuje do wypoczynku :)
korek67
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 17.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) korek67 » 02.12.2010 16:19

Inny punkt myślenia, ale bardzo sensowny. Najpierw tydzień intensywnego zwiedzanie dla ducha, a potem relaks przez tydzień dla ciała.
No i potem powrót do realu wypoczęty?. Oczywiście w układzie Italia-zwiedzanie, Chorwacja-relax.
Dzięki za tę sugestię wartą przemyślenia.
Z tego co czytam na forum wynika, że wielu z Was już taką podróż zaliczyło, czyli można. Tylko czy moglibyście doradzić jakich kosztów (plus/minus) mogę się spodziewać? w układzie 2+2+auto, standardowe normalne wymagania.
Pozdrawiam.
jerzy26
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 270
Dołączył(a): 23.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jerzy26 » 02.12.2010 18:25

W 2010, prom Zadar - Ancona - lipiec - weekend - to ceny:
samochód do 5m dł i 1,8m wys 69 Eur;
osoba dorosła pokład - 52 Eur/os ( 88,5 Eur - siedzenie rozkładane - numerowane/osoba)
i chyba dzieci do trzech lat bezpłatnie - ale jeżeli nie zajmuje oddzielnego miejsca ?
dzieci 3 do 12 lat - 50% ale proszę sprawdzić.
z pozdrowieniami jery26

:papa:
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Polska-chorwacja-wŁochy. ???????? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone