Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pogoda w maju :) / PILNE

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
aga76
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 24.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga76 » 24.01.2006 20:24

Witam jestem pierwszy raz na forum. Wyjeżdzam w na poczatku maja na wycieczkę po Chorwacji, szukając informacji na temat pogody w Chorwacji w tym czasie , trafiłam na to forum.
mayorbien
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 258
Dołączył(a): 18.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mayorbien » 24.01.2006 21:19

aga76 napisał(a):Witam jestem pierwszy raz na forum. Wyjeżdzam w na poczatku maja na wycieczkę po Chorwacji, szukając informacji na temat pogody w Chorwacji w tym czasie , trafiłam na to forum.


Jeżeli potrzebujesz jakiś informacji to pisz :-)
morka
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 28.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) morka » 25.01.2006 00:34

Witam!
Od paru lat długi majowy weekend spędzam w Cro, z racji zawodu (rejsy na jachtach) pogoda bywa różna, ale należy się liczyć z różnymi niespodziankami: np. jugo wiejące kilka dni. Woda jest jeszcze zimna (jak dla mnie - ja właże dopiero do morza gdy ma minimum 22-24 stopnie, a w maju jesze trochę poniżej 20 Celsjuszów). Jak nie ma jugo to wtdy kupa słońca, nawet jak przychodzi bora :)
Generalnie pogoda bardziej urlopowa od połowy maja.
Pozdrawiam wszystkich
Piotrek Lewandowski
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.01.2006 00:46

morka napisał(a):Witam!
Od paru lat długi majowy weekend spędzam w Cro, z racji zawodu (rejsy na jachtach) pogoda bywa różna, ale należy się liczyć z różnymi niespodziankami: np. jugo wiejące kilka dni. Woda jest jeszcze zimna (jak dla mnie - ja właże dopiero do morza gdy ma minimum 22-24 stopnie, a w maju jesze trochę poniżej 20 Celsjuszów). Jak nie ma jugo to wtdy kupa słońca, nawet jak przychodzi bora :)
Generalnie pogoda bardziej urlopowa od połowy maja.
Pozdrawiam wszystkich
Piotrek Lewandowski

I tu macie wszyscy ciekawscy odpowiedź "wilka morskiego" :lol:
W maju w Chorwacji to raczej przyjemne zwiedzanie, niż przyjemne kąpanie.
Również wszystkich pozdrawiam
aga76
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 24.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga76 » 25.01.2006 11:45

Udajac się w maju do Chorwacji mam zamiar tylko zwiedzać, nawet nie liczę na żadne kąpiele morskie. Ale nawet przy zwiedzaniu troszkę słoneczka zawsze się przyda. Swoją pierwszą przygodę z Chorwacją zaczynę od zwiedzania z biurem podróży.
evik
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 16.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) evik » 25.01.2006 12:17

Kąpiele obowiązkowe choćby bylo 20 stop .Nie taki rzeczy przeżyliśmy nad naszym Bałtykim Nie można przepuścić takiej okazji tym bardzej,że nie wiadomo,;;czy Bozia da;;jeszcze kiedyś pojechać.POZDRO.
aga76
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 24.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga76 » 25.01.2006 12:35

evik napisał(a):Kąpiele obowiązkowe choćby bylo 20 stop .Nie taki rzeczy przeżyliśmy nad naszym Bałtykim Nie można przepuścić takiej okazji tym bardzej,że nie wiadomo,;;czy Bozia da;;jeszcze kiedyś pojechać.POZDRO.


evik wiem, że wyjeżdzasz w kwietniu, jedziesz z biurem podrózy?
evik
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 16.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) evik » 25.01.2006 13:46

Jedziemy z TUI do Gradaca ,mam nadzieję na udany wypoczynek podobnie jak w zeszłm roku na Korczuli ,ale wówczas była połowa czerwca i upał.
Poprzednia strona

Powrót do Pogoda i klimat


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pogoda w maju :) / PILNE - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone