Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Na kempingu w maju?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
EkJk
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 08.01.2022
Na kempingu w maju?

Nieprzeczytany postnapisał(a) EkJk » 31.03.2023 20:27

Witajcie, czy wyjazd na kemping do domku w połowie maja to dobry pomysł dla pary emerytów? Jedziemy od 15 maja na kemping Bi Village na Istrii, to nasz pierwszy raz wyjazd na kemping na tydzień a potem zobaczymy, będzie ciepło w domku? Cena rewelacyjna, a może ktoś też się wybiera w tym czasie, dodajcie nam otuchy. Pozdrawiam Cromaniaków - Ewa
marecky81
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 571
Dołączył(a): 24.03.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) marecky81 » 31.03.2023 20:31

Dlaczego nie, bawcie się dobrze :) W 2 połowie maja na pewno nie zmarzniecie.
EkJk
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 08.01.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) EkJk » 31.03.2023 20:36

Dzięki, na taką odpowiedź czekałam, bo w Chorwacji byłam dawno temu w 2004 roku
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10881
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 02.04.2023 21:01

Byłem nie raz na majówkę w Cro. Zależy od pogody na jaką traficie oraz od człowieka. Z moim zmarzluchem czasem musiałem dogrzewać klimatyzacją. To były apartmany.
EkJk
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 08.01.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) EkJk » 24.04.2023 11:54

To jedziemy, wszystko załatwione, 14 maja z Warszawy przez Wiedeń, do domku superior na Bi Village, jak będzie z pogodą zobaczymy jesteśmy przygotowani na wszystko hehe, a jak chcecie to wam coś tam napiszę jak już się zagospodarujemy, życzcie nam powodzenia papa
EkJk
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 08.01.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) EkJk » 01.06.2023 19:30

Cześć, już po wakacjach w Chorwacji, spełniły się czarne scenariusze - pierwszy tydzień lało i musieliśmy się dogrzewać w nocy w naszym domku hehe. Potem wreszcie pogoda się poprawiła i było super, fajny to był wypad po tylu latach, lecz moje serce dalej tęskni za południem Chorwacji i kto wie, może kiedyś znowu się tam wybierzemy, ale na pewno nie w połowie maja, trzymajcie się i wspaniałych wakacji Wam życzę cromaniacy
komaciek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 351
Dołączył(a): 27.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) komaciek » 02.06.2023 22:49

EkJk napisał(a):Cześć, już po wakacjach w Chorwacji, spełniły się czarne scenariusze - pierwszy tydzień lało i musieliśmy się dogrzewać w nocy w naszym domku hehe. Potem wreszcie pogoda się poprawiła i było super, fajny to był wypad po tylu latach, lecz moje serce dalej tęskni za południem Chorwacji i kto wie, może kiedyś znowu się tam wybierzemy, ale na pewno nie w połowie maja, trzymajcie się i wspaniałych wakacji Wam życzę cromaniacy


Dlatego jadąc w maju wyczekuję do końca na prognozy pogody. W zeszłym roku było przeciętnie - majówka pogodowo w miarę udana. W tym roku śledząc prognozy - z majówki w Cro zrezygnowałem. I to była dobra decyzja, po potem śledząc radary pogodowe - więcej słońca było w Polsce niż Chorwacji. Zresztą taka sytuacja jest również teraz od co najmniej tygodnia.
koks88
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 11.05.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) koks88 » 05.06.2023 07:17

My byliśmy w długi weekend majowy w tym roku - Istria. Jeden dzień padało 7 dni świeciło słońce. Wróciliśmy opaleni a ja nawet lekko spalony. Chorwacja to spory kraj i pogoda może być skrajnie różna w różnych lokalizacjach. Potwierdzam że w nocy dogrzewanie było potrzebne a temperatura morza podobna do polskiego Bałtyku w lecie czyli niezachęcająca do kąpieli jak dla nas.

Powrót do Pogoda i klimat


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Na kempingu w maju?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone