Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pogoda w Chorwacji

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
espeso
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 524
Dołączył(a): 30.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) espeso » 02.08.2004 10:38

Matko moja!!
nie straszcie, w zeszłym roku śpiworki leżały nietknięte, nawet mieliśmy ich nie brać ale skoro tak...powiedz mi jedno pływaliście czy nie i jaka ta woda?
az sie boję-jechac tam i nie plumkać się w morskiej toni... :cry:
szczeniak
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 30.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) szczeniak » 06.08.2004 10:09

Pogoda na Isri od 19.07 do 2.08 była wyśmienita, 30-35 stopni, woda cieplutka, teraz znajomi siedzą w Puli i też im grzeje słoneczko, powyżej 35 stopni. Zero deszczu :D Żyć nie umierać. Opalenizna na murzynka gwarantowana 8)
espeso
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 524
Dołączył(a): 30.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) espeso » 06.08.2004 18:50

ja juz nie wiem, ogladam te prognozy i skóra cierpnie bo okolo 23 do 26 stopni a woda...a deszcz.. a tu potem czytam ze słonko i ciepełko...no ibądz tu człowieku mądry, pakuje jednak te śpiworki najwyzej sie z nami przejada i tyle a jak by co to nie zamarzniemy :P
krystek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1287
Dołączył(a): 15.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystek » 06.08.2004 20:03

espeso napisał(a):ja juz nie wiem, ogladam te prognozy i skóra cierpnie bo okolo 23 do 26 stopni a woda...a deszcz.. a tu potem czytam ze słonko i ciepełko...no ibądz tu człowieku mądry, pakuje jednak te śpiworki najwyzej sie z nami przejada i tyle a jak by co to nie zamarzniemy :P

Jeszcze dwa tygodnie temu też miałem ten problem będąc bacznym obserwatorem prognoz pogodowych dla rejonu Zadaru . Także nie były to prognozy optymistyczne . Na szczęście , rzeczywistość była o wiele bardziej "chorwacka" : przez tydzień ani kropli deszczu , w godzinach południowych 32 st. ( mierzone w cieniu ), a kąpać się można było z samego rańca ( testowałem osobiście , a zapewniam , że do miłośników zimnych kąpieli nie należę , choćby ze względu na różne przypadłości reumatyczne).
Midas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 717
Dołączył(a): 23.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Midas » 13.08.2004 08:11

Na szczęście w większości wypadków tak jest.
Choć dziś rano ta TVN Meteo podawali owszem 32 w splicie woda 25 ,ale deszcz.
Ja choć już w CRO byłem w tym roku6 raz ,jeszcze kropla na mnie nie spadła,a wszystkie dni były tzw,"plażowe".
sly29
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 852
Dołączył(a): 01.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) sly29 » 13.08.2004 08:29

no i jak tu wierzyć w prognozy pogody :)
ja w trakcie moich wyjazdów do chorwacji miałem jedno popołudnie z deszczem i burzą przez 2 godziny i to wszystko ale było to we wrześniu :)

a z tego co widze na kamerkach to w splicie zapowiada sie kolejny ciepły i słoneczny dzień :)
http://www.webcam.hak.hr/

pozdrawiam
sławek
Ostatnio edytowano 13.09.2004 20:06 przez sly29, łącznie edytowano 2 razy
trzebik
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 18.08.2004
Corwacja pod koniec wrzesnia i początek pazdziernika??

Nieprzeczytany postnapisał(a) trzebik » 18.08.2004 14:03

Witam
Czy to dobry pomysł ?? Gdzie mogę znależc wykaz temperatur powietrza i wody w tym okresie ?? Raczej po górach nie będziemy chodzić.

Pozdrawiam
Row
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Row » 05.09.2004 20:51

Podaję stronę z programem (należy go ściągnąć), dzięki któremu możemy sprawdzać, śledzić pogodę np. w Chorwacji www.program-pogoda.prv.pl
Wszystkie dane o pogodzie są aktualizowane automatyczne
trzebik
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 18.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) trzebik » 06.09.2004 10:21

Row napisał(a):Podaję stronę z programem (należy go ściągnąć), dzięki któremu możemy sprawdzać, śledzić pogodę np. w Chorwacji www.program-pogoda.prv.pl
Wszystkie dane o pogodzie są aktualizowane automatyczne


Bardzo dziękuje.Sprawdze napewno :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107691
Dołączył(a): 10.09.2004
Pogoda w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 13.09.2004 19:53

(miesiąc pobytu lipiec)

W 2003 r. z upału i duchoty nocnej po 12 dniach w Zivogosce (Dalmacja) uciekałem na otwarte morze do Primostenu - tu było czuć bryzę morską i dało się spać w nocy pod namiotem.

W 2004 r. po 5 dniach na wyspie Krk uciekałem do początku Dalmacji tj. okolice Zadaru.
Przez 5 dni na Krku (Njivice) - dwa dni na plaży, wieczory w dresie, w nocy 12 stopni (łysy brat spał w czapce), woda w morzu łamała po kościach jak w Bałtyku.
200 km dalej w okolicach Zadaru 11 dni w Zatonie - słońce grzało, był lekki wiaterek, woda w morzu ciepła, wieczory pod namiotem w kąpielówkach.
Diego M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 28.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Diego M » 25.09.2004 09:11

Niestety w Cro trochę się ochłodziło ,temperatura dzisiaj z godz.8 :hut:
Porec-14
Zadar-14
Split-15
Dubrownik-19


pzdr :papa: :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Pogoda i klimat


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pogoda w Chorwacji - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone