Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pisak - kto był i pamięta?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 17.06.2018 15:24

O o...my w tym roku pierwszy raz planujemy przejazd przez Słowację i Węgry gdyż chcemy spędzić 2 noce w Budapeszcie. Zawsze było Cz-Aus-Slo-Cro i raz przez Niemcy...nie jedziecie przez Czechy na odcinku Cieszyn-Czadca?Rozumiem, że lecicie do końca s1 przez Żywiec? w tym roku spędziłem w Twoim Zawierciu ciekawe ferie:), okolice macie fajną do tego kilka stoków niedużych ale przyjemnych i dobry hotel w mieście:)[/quote]
Jeździmy na Żywiec - Zwardoń - Czadca - Żylina - Bratysława - Gyor - Szekesfehervar - Letenye.
Cieszę się, że Jura się podobała :) Zapraszam na moje filmy na YT. Sporo ostatnio nagrywam okolicy :)
https://www.youtube.com/channel/UC4REjB ... bKksM2rjFA
a wracając do tematu do Pisaka wyruszamy 22 czerwca :)[/quote]
Jura jest piękna i warta kilku dni a jak ktoś lubi zamki to szał ciał... ( Bobolice, Ogrodzieniec, Mirów, Morsko, Smoleń, Rabsztyn, Pieskowa Skała, Ojców...jest tego).
Co trasy to chyba podobnie lecimy z wyjątkiem odbicia na Budapeszt.
sossna
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 05.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) sossna » 17.06.2018 17:08

To Wy, widzę, wcześniej wszyscy tam będziecie. Czekam na Twoje zdjęcia i filmiki, Agawa :) My w Pisaku będziemy 12 lipca, tym razem jedziemy przez Węgry (początek trasy w Trójmieście, więc trochę do przejechania mamy ;) ).
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 22.06.2018 11:03

… a do kogo czy też pod jaką nazwą dom, w którego apartamentach będziecie …. być może adres … adres podajcie bez obawy, że Was odwiedzę...
Ja w tym roku jadę, a w zasadzie ( czy też w kwasie ) "zostałem porwany" do Lovrećica/y na półwyspie Istria ….
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 22.06.2018 17:21

oldGIZMO napisał(a):… a do kogo czy też pod jaką nazwą dom, w którego apartamentach będziecie …. być może adres … adres podajcie bez obawy, że Was odwiedzę...
Ja w tym roku jadę, a w zasadzie ( czy też w kwasie ) "zostałem porwany" do Lovrećica/y na półwyspie Istria ….


oczywiście Zapadna 50 ;) Robiłeś nam zdjęcia apartmana w zeszłym roku :)
Jest tak pięknie że wracamy znowu :)
sossna
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 05.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) sossna » 22.06.2018 23:01

Agawa. napisał(a):
oldGIZMO napisał(a):… a do kogo czy też pod jaką nazwą dom, w którego apartamentach będziecie …. być może adres … adres podajcie bez obawy, że Was odwiedzę...
Ja w tym roku jadę, a w zasadzie ( czy też w kwasie ) "zostałem porwany" do Lovrećica/y na półwyspie Istria ….


oczywiście Zapadna 50 ;) Robiłeś nam zdjęcia apartmana w zeszłym roku :)
Jest tak pięknie że wracamy znowu :)



My - Zapadna 1 :)
ankaz
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 17.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ankaz » 24.06.2018 17:59

Kto był i wie.....jak w Pisaku z możliwością biegania? z reguły potrzebuję rano przebiec szybką dyszkę może być więcej...nie pogardzę. Czy tam jest taka możliwość bo cos słabo to widzę.
Dyziomarzyciel5555
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 23.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dyziomarzyciel5555 » 25.06.2018 10:08

Witam
Szukam noclegu 2+2 ( dzieci 8 i 10 lat)Ktoś może ma namiary na cos fajnego i taiego w pisaku? Najlepiej z widoczkiem choć to nie jest konieczne. Będę bardzo wdzieczna.
Dyziomarzyciel5555
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 23.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dyziomarzyciel5555 » 25.06.2018 10:09

Dodam ze wyjazd za 5 dni :) 30,6 do 07,07
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 28.06.2018 07:16

ankaz napisał(a):Kto był i wie.....jak w Pisaku z możliwością biegania? z reguły potrzebuję rano przebiec szybką dyszkę może być więcej...nie pogardzę. Czy tam jest taka możliwość bo cos słabo to widzę.

Z tym w Pisaku to nie będzie problemu …. w kierunku Jadranki i np. do Omisia wczesnym rankiem po świeżą rybkę ... :D
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 28.06.2018 07:19

Agawa. napisał(a):
oldGIZMO napisał(a):… a do kogo czy też pod jaką nazwą dom, w którego apartamentach będziecie …. być może adres … adres podajcie bez obawy, że Was odwiedzę...
Ja w tym roku jadę, a w zasadzie ( czy też w kwasie ) "zostałem porwany" do Lovrećica/y na półwyspie Istria ….


oczywiście Zapadna 50 ;) Robiłeś nam zdjęcia apartmana w zeszłym roku :)
Jest tak pięknie że wracamy znowu :)



… pamiętam, ale pomyślałem, że może jakaś drobna zmiana … ale fakt; widok z balkonu macie imponujący … pozdrów Pisak ode mnie … :papa:
sossna
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 05.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) sossna » 28.06.2018 20:24

Agawa, jak tam w Pisaku? :) Faktycznie pogoda taka kiepska, jak piszą stacjonujący w Omiš?
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 28.06.2018 21:31

sossna napisał(a):Agawa, jak tam w Pisaku? :) Faktycznie pogoda taka kiepska, jak piszą stacjonujący w Omiš?

Była kiepska przez dwa dni. Dziś już wróciła do normy ;)
pablo150
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 06.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo150 » 28.06.2018 22:43

Pisak jest tak piękny, że pogoda nie ma znaczenia!!!
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 29.06.2018 01:13

Agawa. napisał(a):
sossna napisał(a):Agawa, jak tam w Pisaku? :) Faktycznie pogoda taka kiepska, jak piszą stacjonujący w Omiš?

Była kiepska przez dwa dni. Dziś już wróciła do normy ;)

Agnieszka zagrzej mi miejsce :D
pozdrawiam :papa:
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 29.06.2018 07:17

Agawa. napisał(a):
sossna napisał(a):Agawa, jak tam w Pisaku? :) Faktycznie pogoda taka kiepska, jak piszą stacjonujący w Omiš?

Była kiepska przez dwa dni. Dziś już wróciła do normy ;)

ło masz , to Wy już tam zadokowani ……
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pisak - kto był i pamięta? - strona 60
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone