Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pisak - kto był i pamięta?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pablo150
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 06.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo150 » 27.10.2017 22:37

oldGIZMO napisał(a):Po pierwszym pobycie Pisak mnie "pociągnął" na kolejne sześć :) .... bo ja tam autentycznie wypoczywam ....

Jak człowiek jest płytki to i płytka woda potrafi "pociągnąć " na dno!!!
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 28.10.2017 16:29

pablo150 napisał(a):
oldGIZMO napisał(a):Po pierwszym pobycie Pisak mnie "pociągnął" na kolejne sześć :) .... bo ja tam autentycznie wypoczywam ....

Jak człowiek jest płytki to i płytka woda potrafi "pociągnąć " na dno!!!

Przemówiło doświadczenie płycizny głębią ....
pablo150
Croentuzjasta
Posty: 140
Dołączył(a): 06.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablo150 » 28.10.2017 21:17

oldGIZMO napisał(a):
pablo150 napisał(a):
oldGIZMO napisał(a):Po pierwszym pobycie Pisak mnie "pociągnął" na kolejne sześć :) .... bo ja tam autentycznie wypoczywam ....

Jak człowiek jest płytki to i płytka woda potrafi "pociągnąć " na dno!!!

Przemówiło doświadczenie płycizny głębią ....


Na szczęście wybieram miejscowości gdzie mało jest tego typu Polaków, gdzie gówno im ładnie pachnie.
oldGIZMO
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 08.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) oldGIZMO » 29.10.2017 16:22

PV 21
Załączniki:
100_3577.jpg
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 29.10.2017 16:32

Dzięki
Mikus
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 28.01.2018
Re: Pisak -opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikus » 28.01.2018 19:45

Witam. Chcę zarezerwować apartament w Pisaku. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda wjazd i wyjazd z tej miejscowości? Spotkałem gdzieś wpis, że jest tam wąsko. Chętnie skontaktuje się z osobą, która była w Pisaku.
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010
Re: Pisak -opinie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 29.01.2018 21:52

Mikus napisał(a):Witam. Chcę zarezerwować apartament w Pisaku. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda wjazd i wyjazd z tej miejscowości? Spotkałem gdzieś wpis, że jest tam wąsko. Chętnie skontaktuje się z osobą, która była w Pisaku.



to nasz wyjazd :D
iwc1
Croentuzjasta
Posty: 159
Dołączył(a): 18.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwc1 » 29.01.2018 23:18

Dobry wieczór.
Rewelacja , przerabiałem to z 10 razy przez dwa tygodnie w 2010 r. ale było warto i na szczęście nic nikomu się nie stało , ale jako człowiek z nizin - pierwszy zjazd był no taki sobie ... ale z parkowaniem nie miałem kłopotu bo w "ORA" miałem do dyspozycji zadaszone miejsce parkingowe. W sumie bardzo miło wspominam Pisak mimo braku atrakcji i brakowało mi trochę wieczornych wyjść na drinka tak między ludzi, ale rekompensowałem to sobie widokiem z tarasu w towarzystwie przyjaciół no i drinka . Dla wielu zjazd i wyjazd może być trochę stresujący bo to chyba było c.1200 m ale w sumie kierowcy jechali w miarę ostrożnie ,ale małe obcierki można było zarobić. Przede wszystkim trzeba jechać ostrożnie i są tam takie pseudo wymijanki no i trzeba uważać na pieszych bo oni za bardzo chodnika nie mają. Ale mimo tego zjazdu i wyjazdu Pisak ma dużo uroku no i kwestia czy jedzie się na zwiedzanie Cro czy tak bardziej stacjonarnie. Knajpki są ,zakupy można zrobić ale wiadomo że ceny są inne niż w sieciówkach ale zawsze będzie jakieś ale..
Pozdrawiam Serdecznie i życzę udanych wakacji.
Roman
andy13
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 22.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) andy13 » 07.02.2018 23:23

Zjeżdżając do Pisaka trzeba tylko mieć się na baczność i nie jechać kawalkadą, jeśli jedziesz 1 autem zawsze miejsce na mijankę 10 metrów niżej znajdziesz, po doświadczeniach sprzed roku i jazdy na 4 (możesz tłumaczyć w nieskończoność ale jak jadą za tobą 1200 km to nie odpuszczą by się na ostatnim kilometrze zgubić..) przed rokiem miałem obawy - pozostały ślady na forum ) wyprobowane, wszystkie auta bez ryski wróciły.
kludi31
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 15.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kludi31 » 18.03.2018 00:04

Wita,
ja nie byłam i nie mogę wypowiedzieć się. Dzisiaj zrobiłam rezerwację, myślę ze to dobry wybór.
sossna
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 05.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) sossna » 03.04.2018 20:19

My też wracamy do Pisaka w tym roku :D Już się doczekać nie mogę :) Planujemy wypad do Szybenika, w drodze powrotnej może uda się zaliczyć Primosten. Chcemy też wybrać się na Brac - i tu pytanie do bywalców: płynęliście może? Z Omis, czy z Makarskiej? Jakieś polecane rejsy/statki, czy iść na żywioł, bo bez różnicy? ;)
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 03.04.2018 21:08

sossna napisał(a):My też wracamy do Pisaka w tym roku :D Już się doczekać nie mogę :) Planujemy wypad do Szybenika, w drodze powrotnej może uda się zaliczyć Primosten. Chcemy też wybrać się na Brac - i tu pytanie do bywalców: płynęliście może? Z Omis, czy z Makarskiej? Jakieś polecane rejsy/statki, czy iść na żywioł, bo bez różnicy? ;)

Z tym wypadem do Szybenika to piszesz serio czy żartujesz?
sossna
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 05.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) sossna » 03.04.2018 22:24

Serio, a czemu?
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 03.04.2018 22:59

Z Pisiak będziesz jechać tam 2 razy dłużej niż zwiedzać...Szybenik ładny jest ale żeby tyle km gonić tam specjalnie? Bliżej są dużo ciekawsze miejsca. Szybenik spokojnie spacerkiem zwiedzisz w 2 godzinki...
sossna
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 05.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) sossna » 03.04.2018 23:15

amatus1 napisał(a):Z Pisiak będziesz jechać tam 2 razy dłużej niż zwiedzać...Szybenik ładny jest ale żeby tyle km gonić tam specjalnie? Bliżej są dużo ciekawsze miejsca. Szybenik spokojnie spacerkiem zwiedzisz w 2 godzinki...



Naczytałam się i nasłuchałam, że Szybenik piękny, że warto, jest co zobaczyć (samo wejście do Twierdzy św. Michała trochę pewnie nam zajmie) - w Splicie byliśmy, w Trogirze również, do Dubrownika tym razem jeszcze się nie wybierzemy. A polecasz może coś konkretnego? Silnie przywiązana do tego planu nie jestem, szukam na razie, jakie atrakcje włączyć ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pisak - kto był i pamięta? - strona 58
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone