Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pine beach Pakostane -chaty z trzciny czy kamp Kozarica

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kichol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 331
Dołączył(a): 13.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kichol » 27.06.2012 10:20

Zuzior napisał(a):Jest nas czwórka. Ja, mąż i 2 gady 3 i 6 lat.
Ile wyjdzie postawienie namiotu na 2 tygodnie?


Koszty to od 45 do 60 EUR za dobę za 4 osoby w sezonie (z namiotem i autem przy namiocie, prądem i wodą).
Więc 2 tygodnie np. po 50 EUR to 700 EUR

Szukaj dużych kempingów 3 lub 4 gwiazdkowych.
Najwięcej takich jest na Istrii, im bardziej na południe tym mniej takich miejsc.
http://pl.camping.info/kempingi
na tej mapie mozesz sobie wyszukac.
Zuzior
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 25.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zuzior » 27.06.2012 12:30

Hej po dłuższej debacie w domu chaty z trzciny odpadły :cry:
Szkoda. Nie zdam wiec relacji.
Ale rezerwuje przyczepe na kempingu kozarica w pakostane :D
Czy ktoś był w takowej?
Mam brać garnki, naczynia czy wszystko jest na miejscu?
Drugi tydzień na kempingu strasko w Mobile.
Co sądzicie o moich planach?
Liczę na dobre rady znawców. Siedzieć dwa tygodnie w przyczepie czy zaliczyć dwa kempingi? Dodam ze strasko wolny jest tylko 11.08-18.08 a kozarica od 04.08. :roll:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 27.06.2012 12:32

Zuzior napisał(a):Mam brać garnki, naczynia czy wszystko jest na miejscu?


Wystarczy mejla posłać i już.

:wink:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 27.06.2012 13:30

Na Kozaricy będziesz miała plaże przy campie dobitą.
My i tak jeździmy z apartamentu ze 2km pod pinie tam, gdzie lokalesi się wczasują.
Niestety turystów coraz więcej, ależ można coś fajnego znaleźć.
Musi być ten camp, nie może apartman?
Zuzior
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 25.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zuzior » 27.06.2012 13:37

Jestem blada twarz wiec cały dzień na plazy nie wytrzymam. W tym czasie upichce coś do zarelka. Na sama myśl pakowania torby i wyprawy na plaże mną trzęsie. A tu mam możliwość skoczenia w każdej chwili do siebie :wink:
alula
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 21.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) alula » 27.06.2012 21:42

zależy co kto lubi, czy wolicie kemping czy jednak stabilny dach nad głową. Pakostane jest małe, z apartamentu możesz mieć 5-10 min na plażę, możesz chodzić na plażę campingu Kozarica, jest zacieniona.
My uwielbiamy namiot i Kozaricę bardzo miło wspominamy, ale w tym roku jedziemy na Istrię, żeby córka mogła skorzystać z basenu :)
Co do Pine beach to mąż kiedyś tam popłynął, mówił, że plaża piaszczysta, super jak na Chorwację, domki malutkie i bardzo skromne, jakieś łóżko i szafka, może na jedną noc to ok, ale nie wyobrażał sobie tam spędzić więcej nocy, ludzie chodzili z opaskami na rękach - jak to w all inclusive, w środku duża i oblegana stołówka. Ogólnie ocenił to miejsce na snobistyczne ;)
aio
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 31.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) aio » 28.06.2012 18:24

W czasie pobytu w Pakostane byłam kilka razy na plaży w Pine Beach. Nie pamiętam dokładni, ale całodniowe wejście kosztuje chyba 20 albo 30 kun od odoby dorosłej, moje dzieci wchodziły za darmo. W tej cenie można skorzystać z leżaków. Z tego co czytam nie zdecydowałaś się na zamieszkanie w chatkach, ale możesz się któregoś dnia tam przejść i zobaczyć wszystko z bliska :-) zwłaszcza, że z kempingu Kozarica będziesz miała kilka kroków.

Dobrz, że poszlismy do Pine beach juz pod koniec naszego pobytu w Chorwacji, bo po wizycie tam nie chciało mi się już leżeć na publicznej plaży. Nie pomyslcie o mnie źle, ale tam po prostu było mi wygodzniej, a przede wszystkim było dużo mniej osób niż na miejskiej plaży.

Piasek delikatny jak mąka, bardzo długa płycizna, mozna się rozłożyć z leżaczkiem w cieniu lub słońcu - co kto lubi :) . Bar na plaży: kawa, piwko, coś do zjedzenia - wszystko na miejscu. I przede wszystkim dużo wolnego miejsca wokół mnie na plaży. :D

Gośćmi w przeważającej części są zorganizowane grupy niemieckiej młodzieży.


Jedynym minusem było to, że jak leżałam sobie na leżaczku lub chodziłam po piasku delikatnym jak mąka, to nie czułam się jak w Chorwacji :roll: a przecież właśnie w Chorwacji chciałam być :!:
Zuzior
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 25.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zuzior » 28.06.2012 21:43

Nareszcie jakieś konkrety na temat pine beach :lol:
Mnie to się strasznie spodobało. Ze wzg na dzieci chyba wyladujemy w zaton resort ale może przed powrotem do polski na dwa dzionki do chatek?
Nabralam po twoim poście ochoty by tam zajzec :wink:
aio
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 31.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) aio » 29.06.2012 12:48

Zuzior napisał(a):Nareszcie jakieś konkrety na temat pine beach :lol:
Mnie to się strasznie spodobało. Ze wzg na dzieci chyba wyladujemy w zaton resort ale może przed powrotem do polski na dwa dzionki do chatek?
Nabralam po twoim poście ochoty by tam zajzec :wink:



Jeśli podasz mail to w wolej chwili podeślę Ci kilka zdjęć z Pine Beach, zobaczysz jak to mniej więcej wygląda :)

Dla jasności, nie spaliśmy w domkach, tylko w apartamencie bliżej centrum, a w Pine Beach byliśmy kilka razy plażować się.

Właściwie, to jedynie te domki do mnie jakoś nie przemawiały, nie wim sama co o nich myśleć, mam mieszane uczucia.

W sumie to nawet w czasie pobytu w Zaton możecie jeden dzień przeznaczyć na wycieczkę do Pakostane i zobaczyć Pine Beach i wtedy coś zdecydujecie.


pozdrawiam :)
ewa.ko
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 21.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.ko » 26.07.2012 06:34

Zuzior napisał(a):Nareszcie jakieś konkrety na temat pine beach :lol:
Mnie to się strasznie spodobało. Ze wzg na dzieci chyba wyladujemy w zaton resort ale może przed powrotem do polski na dwa dzionki do chatek?
Nabralam po twoim poście ochoty by tam zajzec :wink:


Będziemy tam 25.08 na tydzień. Opowiem jak przyjadę.
Zuzior
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 25.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zuzior » 26.07.2012 07:24

Czekam zatem na relację i wrażenia.
Ja jadę do Zaton Resort w tym roku. To mój pierwszy raz w Cro.
Zakocham się jak wszyscy i za rok pewnie powtórka- wtedy może Pine Beach :wink:
GregoryAtakuja
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 82
Dołączył(a): 27.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) GregoryAtakuja » 27.07.2012 14:01

Przy okazji. Jadac na poludnie zajechalismy do Pine Beach i tamtejsza betonowa plaza to porazka. Czy na kempingu Kozarica rowniez sa betony?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.07.2012 14:07

Kozarica częściowo betonowa, częściowo kamienista.
aio
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 31.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) aio » 28.07.2012 14:16

GregoryAtakuja napisał(a):Przy okazji. Jadac na poludnie zajechalismy do Pine Beach i tamtejsza betonowa plaza to porazka. Czy na kempingu Kozarica rowniez sa betony?


w Pine Beach nie widziałam betonowej plaży. Na początku po wejściu do ośrodka są płaskie skały, a później w zatoczce jest piasek.
Zuzior
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 25.06.2012
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zuzior » 01.09.2012 10:25

ewa.ko napisał(a):
Zuzior napisał(a):Nareszcie jakieś konkrety na temat pine beach :lol:
Mnie to się strasznie spodobało. Ze wzg na dzieci chyba wyladujemy w zaton resort ale może przed powrotem do polski na dwa dzionki do chatek?
Nabralam po twoim poście ochoty by tam zajzec :wink:


Będziemy tam 25.08 na tydzień. Opowiem jak przyjadę.



Jak pobyt w szałasach :) Z niecierpliwością czekam na szczegóły...... :roll:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Pine beach Pakostane -chaty z trzciny czy kamp Kozarica - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone