Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Pierwszy drugi raz :)

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ufon73
Odkrywca
Pierwszy drugi raz :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufon73 » 21.02.2016 19:32

Witajcie :) rok temu pomagaliscie mi w doborze wyjazdu z dziewczyna i padlo na Baśke- rewelacja :)
Przeprowadzilismy sie do uk, wiec chce jechac z rodziną z Polski. Mama, tata, brat 16lat :D
Najpewniej pojedziemy samochodem (wlasne/może wypożyczymy).
Bylismy razem na wyspie thassos, wiec tym razem cchce im pokazac piekno chorwacji...
Baśka voda byłaby super, ale nie do konca chce jechac drugi raz w to samo miejsce...
Generalnie głownym kryterium jest woda, musi być dobra do amatorskiego nukrowania :lol:
Myślę nad Brelą, ale moze coś doradzicie. Makarska odpada, troche za duzo ludzi. Ale totalnego zadupia też nie chcemy..
jedziemy na poczatku lipca z krakowa. Czy cena 50E za apartament jest realna czy nastawiac sie raczej na duzo wiecej?

pozdrawiam :)
pablos77
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 21.02.2016 19:40

:lol: :hut: Jak znajdziesz taka daj znać? Jesteś teraz w UK i szkoda Ci na Cro? Jeśli chodzi o Brela to nastaw się na dużo więcej :papa:
ufon73
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufon73 » 21.02.2016 19:43

Nie do konca orientuje sie w cenach bo są bardzo różne :)

W uk jestem od 3 miesiecy.Nie żałowałbym gdybym nie musial co chwile latac do PL z powodu aparatu na zębach :D
pablos77
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 21.02.2016 19:45

A to rozumiem drogi biznes coś o tym wiem :twisted:
ufon73
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufon73 » 21.02.2016 19:47

:hut: Powoli będziemy coś szukać,ale totalnie nie wiem gdzie
gosiaczek11
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosiaczek11 » 22.02.2016 19:54

Ja również jadę 1.07.-10.07 z okolic Krakowa i jeszcze nie wiem gdzie. Co polecacie na pierwszy raz?

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019