Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pięknie i tanio - Camp Tomas Primosten 2014

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
fiechu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 901
Dołączył(a): 15.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) fiechu » 18.07.2014 00:21

Czas wracać do wody.
DSC_1889 (Kopiowanie).JPG

DSC_1895 (Kopiowanie).JPG

DSC_1904 (Kopiowanie).JPG

DSC_1908 (Kopiowanie).JPG
fiechu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 901
Dołączył(a): 15.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) fiechu » 18.07.2014 00:22

A na koniec dnia..................
Załączniki:
DSC_1994 (Kopiowanie).JPG
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 18.07.2014 12:07

Witajcie :papa: . Wspaniala relacja , gratulacje z okazji rocznicy slubu. My bylismy w Rogoznicy w drugiej polowie czerwca , dziekuje za przypomnienie mojego pobytu wasz camping widzielismy jadac na wodospady Krka , stwierdzilismy ze to fajne miejsce :D . Dobrze zobaczyc te same miejsca innymi oczami :D . Zycze nastepnych wspanialych wakacji. Pozdrawiam :papa: :papa: .
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 18.07.2014 12:44

I jak tu nie kochać Chorwacji :hearts: Za te piękne widoki i za Ożujsko :mrgreen:
Mała_Mi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 25.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mała_Mi » 18.07.2014 15:02

Czytam, oglądam wasze zdjęcia, i już nie mogę się doczekać, kiedy z narzeczonym też już wreszcie będziemy w Cro. Widać, że wyglądacie na bardzo zadowolonych, a i pogoda chyba figli nie robiła :hut:

Mam takie jedno pytanie, bo w jednym z poprzednich postów pisalaś, że rano po pieczywku, przyjeżdza pan z rybką. Czy to coś w stylu kramu obwożnego? I jak w ogóle z możliwościa grilowania na kampie (zwłaszcza w kontekście rybek :mrgreen: )?
fiechu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 901
Dołączył(a): 15.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) fiechu » 18.07.2014 15:12

Mała_Mi napisał(a):Czytam, oglądam wasze zdjęcia, i już nie mogę się doczekać, kiedy z narzeczonym też już wreszcie będziemy w Cro. Widać, że wyglądacie na bardzo zadowolonych, a i pogoda chyba figli nie robiła :hut:

Mam takie jedno pytanie, bo w jednym z poprzednich postów pisalaś, że rano po pieczywku, przyjeżdza pan z rybką. Czy to coś w stylu kramu obwożnego? I jak w ogóle z możliwościa grilowania na kampie (zwłaszcza w kontekście rybek :mrgreen: )?


Wiec tak:
- odnośnie kramiku obwoźnego - to przyjeżdża pan małym busikiem i zanim wysiądzie krzyczy RIBA FISH RIBA- ma parę gatunków wiec coś można wybrać
- co do grilowania to dwie opcje - albo grill ogólnodostępny kolo lazienek - jest też chrust do rozpalania - albo własny grill - większość grilli jakie były na campie to elektryczne ale sąsiedzi mieli grill na węgiel i nikt nie robił problemów
- co do czyszczenia ryb to czyścimy nad brzegiem morza
Mała_Mi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 25.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mała_Mi » 18.07.2014 15:41

Bardzo dziękuje! Informacja się na pewno przyda :)

No iczekam na ciąg dalszy relacji :D
fiechu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 901
Dołączył(a): 15.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) fiechu » 18.07.2014 19:24

Ostatni dzień.
I nadszedł ten dzień, którego nikt chyba nie lubi.
Ostatni dzień.
Żal ale niestety trzeba się zacząć pakować - więc najlepiej jeszcze do wody wskoczyć.
DSC_2009 (Kopiowanie).JPG

DSC_2015 (Kopiowanie).JPG

DSC_2017 (Kopiowanie).JPG

DSC_2022 (Kopiowanie).JPG

Większość zapakowana został tylko pawilon i krzesełka - czekają na ostatni obiadek w Cro.
DSC_2179 (Kopiowanie).JPG

My wyjeżdżamy inni przyjeżdżają - właściciel oczywiście pomaga z ustawieniem przyczepy.
DSC_2181 (Kopiowanie).JPG

Zapakowaliśmy wszystko czas wracać do domku ale najpierw .........Zadar.
alula
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 21.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) alula » 11.08.2014 21:22

superowa relacja, właśnie zastanawiamy się nad tym campingiem. Mam pytanie czy jest kawałek łagodnego wejścia do wody, takie dla 4-letniego dziecka? I czy słychać samochody z ulicy?
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 12.08.2014 17:29

Darku ,gdzieś się podział? będą fotki i relacja z Zadaru?
szczaw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 208
Dołączył(a): 26.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) szczaw » 12.08.2014 22:02

relacja BOMBA -szkoda że swojej połówki..... nie mogę namówić na kamping i ciągle apartmany ,no też troszkę rozumiem trójka dzieci ,,,,,,ale może kiedyś się uda ,może z nimi -super i aby jak najwięcej w waszym żywiole takich uroczystości
papryczka79
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 23.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) papryczka79 » 12.08.2014 22:39

Cudna relacja! Taka ciepła i sympatyczna. No i Wy!
Spędziliśmy w Primosten dwa ostatnie dni naszego 15 dniowego zeszłorocznego pobytu. Zjechaliśmy wcześniej Chorwację z góry na dół (plus Hvar). Na dwa dni przed powrotem przejechaliśmy z Kotoru do Primosten żeby mieć bliżej do domku w dzień ostateczny. Byliśmy już tak zmęczeni podróżą w upale, że po przybyciu późnym wieczorem do miasteczka zatrzymaliśmy się w pierwszym lepszym miejscu campingowym. Niestety był to Wasz niezrealizowany punkt A. Bardzo nie chcieliśmy tam zostać, ale ostatecznie to nasze ostatnie miejsce więc już trudno. Wcześniej zwiedziliśmy 6 kempingów. Z jednego gwiazdkowego uciekliśmymy, drugi gwizadkowy był właśnie ten w Promosten. Tamte kempingi w takich samych cenach ślicznych jak w Tomasie.
Cała podróż naszej dwójki zamknęła się w około 5 tysiącach. 16 noclegów (pierwszy w drodze nad Balatonem). Podejrzewam, że gdybyśmy spędzili ten czas w jednym miejscu i w obrębie jednego rewiru wyszłoby dużo taniej. Trzeba dodać trasę z góry (pierwszy przystanek Kastel Stary między Trigirem a Splitem) do Dubrovnika (300km razy dwa), do Kotoru kolejne około 200km w obie i na Hvarze 160 km w obie i pewnie jakieś ze 100km po samej wyspie. Ta objazdówka nas kosztowała, ale też nie tak strasznie, bo jakoś około 1300/1400zł (disel). Najdroższy nocleg był w Kotorze, bo na kwaterze-40 euro (kiepsko z polami w okolicy Kotoru), jak sobie pomyślałam, że w tej cenie mielibyśmy trzy noclegi pod namiotem to szlag mnie trafiał. Poza tym jakże się źle spało w łóżku bez szumu fal w uszach. Bleee!:) Dobrze wiedzieć, że można i taniej. To bardzo budująca myśl. Bardzo!
Pozdrawiam Was wszystkich ciepło:)
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4914
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 13.08.2014 08:01

fiechu napisał(a):I jeszcze ostatni lawendowy wdech na dobre spanie

Jeśli czasem robicie sobie sałatkę zwaną "grecką", to do takiej miski na 4 osoby dodaj 2 rozdrobnione kwiatostany świeżej lawendy.
kit
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 163
Dołączył(a): 06.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kit » 13.08.2014 12:09

Fajna relacja :!: Super zdjęcia :!:
:papa:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10883
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 13.08.2014 12:30

przyjemna relacja, bardzo mnie zachęcił ten camp, może tam zajrzę w tym roku
pakowną i zapewne wygodną macie bryczkę
fiechu napisał(a):My wyjeżdżamy inni przyjeżdżają - właściciel oczywiście pomaga z ustawieniem przyczepy.

nieźle zaopatrzona ekipa rodaków :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Pięknie i tanio - Camp Tomas Primosten 2014 - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone