Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Piasek wszędzie, drogo wszędzie, co to będzie, co to będzie?

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 29.07.2009 12:53

Bardzo przyjemnie sie czytało.
Dawno temu czyli jakąś dekadę jak jeżdziłam pod namiot nad Bałtyk z koleżankami z liceum to przez 3 tygodnie potrafiło świecić słonce i być upalnie. Potem tez kilka razy juz na studiach tez nam pogoda nad Bałtykiem dopisała.
Dopiero ostatnio mam pecha do Bałtyku (chyba wiąże sie z tym ze ze względu na moja drugą połowkę nie ma co wybeirać terminu urlopu tylko jest narzucony bez jakiej kolwiek mozliwosci zmiany). I tak 3 lata temu byłam ostatni raz i wtedy to juz było przegięcie na 12 dni 12 dni nam lało i było 13 stopni - wterdy na południu Polski były rekodrowe upały 40 stopniowe ;) Wtedy powiedziałam dość Bałtykowi. Póki co mi nie przeszło ;) i przez najbliższe kilka lat nie przejdzie ;) obraziłam sie na niego i tyle.
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 29.07.2009 14:02

Odpoczywaj Maslinko w pełnym słońcu! :D

Dzięki za wycieczkę! Za zachody słońca, piaseczek, urocze bajanie legendami, trochę historii...

Ale w sumie, to.... Hmmm ryby mi się zachciało. Hmmm... tylko czemu sandacza??? :lol: :lol: :lol:

Aaaa jestem babą, to i musiałam wypatrzeć. Mam takie same czerwone sandałki :lol: Zdzieram już drugą parę od 2007 roku. Ale przeszły ze mną, oj przeszły kaaaaawał świata :D :D :D Idealne na bliskie i dalekie dreptanie :D

I jeszcze to:
gospodarz napisał(a):No i powiedzcie, są gdzieś piękniejsze piaszczyste plaże?


Przepraszam, ale muszę swoje. Nasze są prześliczne, ale jeszcze ładniejsze - według mnie - są w Algarve; na portugalskim wybrzeżu południowym w okolicach Lagos :oops:
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 29.07.2009 14:21

Szczęśliwej podróży maslinko i wspaniałego urlopu, do zobaczenia może gdzieś na trasie a potem w Twojej relacji....już nie mogę się doczekać :)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 29.07.2009 15:23

Helen, dzięki :D

CinnamonGirl, cieszę się, że Ci się podobało. Ja jakoś zwykle miałam pogodę nad Bałtykiem, więc wróciłam tam chętnie, z sentymentem :)

Shtrigo, dziękuję, mam zamiar odpocząć, pozwiedzać co nieco i "naładować akumulatory" na cały kolejny rok. Pod tym względem nie ma jak Cro :D
Też mam ochotę na rybkę, ale marzy mi się lubin na żaru :D Może już jutro :D

Co do sandałów, to mam je dopiero od kilku miesięcy, ale już też sporo przeszły i, jak dotąd, jestem z nich bardzo zadowolona :)

Yskyerko, Tobie też życzę szerokiej drogi i wspaniałego odpoczynku :)
e-lka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 243
Dołączył(a): 07.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) e-lka » 29.07.2009 19:44

maslinka napisał(a):Ja jakoś zwykle miałam pogodę nad Bałtykiem, więc wróciłam tam chętnie, z sentymentem :)


Niektórzy to szczęściarze :wink:

Tylko dzięki Twojej relacji Maslinko i pięknym fotkom wierzę, że tam też świeci słoneczko i bywa upalnie :wink:

"Upalnie" ? Czy to nie za "duże" słowo? :D
Rafał K
Cromaniak
Posty: 2318
Dołączył(a): 07.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał K » 30.07.2009 13:17

No i pieknie - będą dwie relacje Maslinki w tym roku:lol:

Tytan pracy z Ciebie - zuch dziewczyna, maładiec :mrgreen:

Życzę Ci miłego wypoczynku i do... hmm..., no własnie... - niech będzie, że do zobaczenia w następnej relacji.

:papa:
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 30.07.2009 14:39

I spełniło się: maslinka zamienia właśnie Bałtyk na Jadran :wink: :)
Maslinkooooo ! - pozdrav

Ważne, żeby umieć odkrywać i czerpać zadowolenie z każdego miejsca, w jakim się znajdziemy.
I spełniać swoje marzenia tak, żeby potem dłuuugo siłę czerpać z ich spełnienia :)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 31.07.2009 08:56

No to do zobaczenia po powrocie.
Miłego wypoczynku.
AnetaA
Cromaniak
Posty: 881
Dołączył(a): 10.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnetaA » 02.08.2009 19:20

Ja właśnie wróciłam znad Bałtyku i już przeczytałam Twoje wspomnienia.Jeśli chodzi o pierwszy tydzień pobytu to pogoda taka sobie, ale nie przeszkadzało mi to, bo córka przeleżała 5 dni z prawie czterdziestostopniową gorączką,a później to już prawie tylko plaża i słoneczko.Byłaś m. in. w moich okolicach,więc gdyby terminy sie zgrały to na pewno byłaby kawka,pozdrawiam
jan_s1
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5432
Dołączył(a): 08.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jan_s1 » 13.05.2010 18:48

W jednym z ostatnich tematów

maslinka napisał(a): Możecie o tym przeczytać tutaj :D


Jako że Bałtyk jest moim ulubionym polskim morzem :wink: , zaraz "tutaj" zajrzałem. Nie wiem do dzisiaj, jak udało mi się przeoczyć Twoją relację, ale lepiej późno, niż wcale.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 13.05.2010 21:18

jan_s1 napisał(a):Nie wiem do dzisiaj, jak udało mi się przeoczyć Twoją relację, ale lepiej późno, niż wcale.

Zdarza się, wybaczam :wink:
Cieszę się, że zajrzałeś :)

:papa:
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 02.04.2012 11:12

Mam nadzieję że i mnie wybaczone zostanie....W końcu dopiero od kilku tygodni na cropelkę zaglądam ...

Miło było poczytać o tak bliskich sercu miejscach.....Już tęsknię za Bałtykiem , a do planowanego wyjazdu jeszcze ponad miesiąc..... :lol:
Paweł BB
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 95
Dołączył(a): 15.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paweł BB » 20.04.2012 00:36

Pozdrawiam :D
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 20.04.2012 14:14

Iwona, Paweł - jakie starocie odgrzebujecie :)
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 20.04.2012 21:18

Maslinko , ja po prostu "świeża" jestem na tym forum i "pochłaniam" wszelkie relacje , które dotyczą interesujących mnie miejsc.

Poza tym , mimo tej "świeżości" mam tutaj już swoich pisarskich idoli i wygląda na to że załapałaś się do ich grona.

Nie jestem w stanie przeczytać wszystkich relacji ,więc od kilku tygodni robię to wybiórczo. Ciekawy tytuł , relacja z miejsca w którym byliśmy lub chcielibyśmy być ,lub autor - idol.
W przypadku tej relacji , wszystkie kryteria zostały zachowane .

Pozdrawiam cieplutko.....
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Piasek wszędzie, drogo wszędzie, co to będzie, co to będzie? - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone