Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Parkowanie Podgora

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
radzik128
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 09.01.2014
Parkowanie Podgora

Nieprzeczytany postnapisał(a) radzik128 » 14.05.2021 08:15

Witam jak wygląda parkowanie auta w Podgórze.Mam możliwość wynajęcia apartamentu w Górnej Podgórze i musiał bym dojeżdżać na plażę autem.Jak wygląda sytuacja z parkingami i ewentualne koszty parkowania Pozdrawiam
damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3424
Dołączył(a): 02.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 14.05.2021 08:24

radzik128 napisał(a):Witam jak wygląda parkowanie auta w Podgórze.Mam możliwość wynajęcia apartamentu w Górnej Podgórze i musiał bym dojeżdżać na plażę autem.Jak wygląda sytuacja z parkingami i ewentualne koszty parkowania Pozdrawiam


Ja mieszkam w Podgórzu, to dzielnica Krakowa. Nie słyszałem o chorwackiej Podgórze.
A w temacie - postudiuj Google Maps z żółtym ludzikiem, może coś będzie widać.
wwwmarco
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 261
Dołączył(a): 17.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) wwwmarco » 14.05.2021 09:16

radzik128 napisał(a):Witam jak wygląda parkowanie auta w Podgórze.Mam możliwość wynajęcia apartamentu w Górnej Podgórze i musiał bym dojeżdżać na plażę autem.Jak wygląda sytuacja z parkingami i ewentualne koszty parkowania Pozdrawiam


W zeszłym roku sporo spacerowałem po po tej miejscowości i jest duży parking przy marinie, zawsze było sporo miejsc wolnych. Cen nie pamiętam, ale na pewno da radę tam parkować bez większych problemów.

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone