Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Parkowanie auta w Makarskiej

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mica
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 15.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) mica » 02.07.2019 13:54

grodek napisał(a):Mi się udało zaparkować za darmochę przy hali sportowej przed Lidlem. Na parkingu Lidla widnieją tabliczki że dla klientów sklepu wolno parkować przez 1,5h , to tak informacyjnie. Na Ul. Stjepana Ivičevića , wyżej Lidla jest fajny parking na nowo wybudowanym Kauflandzie. Nieco niżej na stacji kontroli pojazdów są również miejsca na darmowy postój.

PicsArt_05-29-11.50.08.jpg




W pierwszej połowie czerwca parkowaliśmy kilka razy właśnie przy hali sportowej koło Lidla.
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 02.07.2019 22:17

Endrju napisał(a):
KrakenQ napisał(a):A jak z tym parkingiem co kolega wyżej pisał za 7kn/1h przy ulicy gdzie stoi kościół św.Marka:
https://www.google.pl/maps/@43.2918339, ... !1e1?hl=pl


Jeśli chodzi o ten (bo Twój link nie działa):
https://www.google.pl/maps/@43.2918971, ... 6656?hl=pl

Parkowałem tam podczas zeszłorocznej majówki. Wjechałem na teren i zostawiłem auto, parkingowego nie uświadczyłem. Gdy wróciłem, to nie specjalnie chciałem się oddalać bez zapłaty, więc zacząłem szukać. Okazało się, że w rogu na tym terenie jest mały baraczek z lustrzanymi szybami i siedziało tam trzech gości, którzy byli odpowiedzialni za pobór opłat :)

Dziś parkowałem parking kosztował 14 kun za godzinę. Bliżej centrum sa parkingi za 15 kun...
czyzyk64
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 03.10.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) czyzyk64 » 10.12.2019 11:15

grodek napisał(a):Mi się udało zaparkować za darmochę przy hali sportowej przed Lidlem. Na parkingu Lidla widnieją tabliczki że dla klientów sklepu wolno parkować przez 1,5h , to tak informacyjnie. Na Ul. Stjepana Ivičevića , wyżej Lidla jest fajny parking na nowo wybudowanym Kauflandzie. Nieco niżej na stacji kontroli pojazdów są również miejsca na darmowy postój.



Witaj. Jak parkowałeś był juz tam ten znak?
Zastanawiam sie czy dalej można tam sobie zostawić auto na cały dzien. Pozdrawiam.
Załączniki:
makarska.jpg
Mor
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 04.08.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mor » 04.08.2020 16:57

Witam dziś znalazłem niewielki parking za darmo ale trzeba jakiś kilometr do plaży zejść na przeciwko piekarni przy głównej drodze
Vukovarska ul., 21300, Makarska, Chorwacja
Załączniki:
Screenshot_2020-08-04-16-56-33-494_com.google.android.apps.maps.jpg
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Parkowanie auta w Makarskiej - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone