Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PAKOSTANE apartamenty

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tuptus
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 29.02.2012
PAKOSTANE apartamenty

Nieprzeczytany postnapisał(a) tuptus » 29.02.2012 17:32

cześć
to mój debiut na forum, wiec proszę o wyrozumiałość - jeżeli się powtarzam, to sorki :lol:
od miesiąca szukamy miejscówki w Chorwacji i w końcu zdecydowaliśmy się na Pakostane
niestety wszystkie możliwe stronki w internecie przeszukaliśmy i jakoś ciężko jest nam coś wykombinować w terminie naszego urlopu
przerzuciłam też trochę informacji z tego forum i też wysłałam do ludków zapytania - czekam na odpowiedzi
wiem, że nie za bardzo chcą ludziska podawać tu konkretne namiary na apartamenty, ale może ktoś się zlituje i chociaż na priva prześle - adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
z góry dziękuję
tuptus
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 29.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tuptus » 01.03.2012 09:19

wielkie dzięki za linki
już looknęłam i trochę popisałam
mam nadzieję, że uda nam się coś znaleść
dzięki
fota
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 586
Dołączył(a): 04.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) fota » 17.03.2012 13:06

Przeczytaj pocztę ;)
Piraraq
Croentuzjasta
Posty: 130
Dołączył(a): 10.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piraraq » 10.07.2012 06:40

Witam ...


Wybieram się do Pakostane około 18 sierpnia na 7-10dni
2 dorosłych osób i 1 roczne dziecko.
Zastanawiam się czy w tym okresie znajdę apartament w atrakcyjnym miejscu tzn. widok na morze, blisko plaża w granicach 60E?
Ostatnio byłem w Chorwacji 3 lata temu w Tucepi koniec sierpnia początek września bez problemu znalazłem takowy za 35E.

Pozdrawiam
fota
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 586
Dołączył(a): 04.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) fota » 10.07.2012 06:42

Myślę, że bez problemu.
dobranocka
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) dobranocka » 04.04.2013 09:17

Witam

Po poczytaniu gdzie warto jechać z dzieciakami na wakacje w Cro, zdecydowaliśmy się na Pakostan. Bardzo proszę o namiary na apartamenty 5-cio osobowe w tej miejscowości. Dzięki serdeczne za pomoc. Mój e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
grzesiek32
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 28.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek32 » 05.04.2013 14:04

Dołączam się do prośby, 2 rodziny w sumie 7 osób, pozdro adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
iwasia
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 16.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) iwasia » 17.04.2013 20:46

Ja też szukam apartamentu dla 2 rodzin w Pakostane. 4 osoby dorosłe + 2 dzieci. Bardzo proszę jeżeli toś ma sprawdzone namiary na coś fajnego proszę o odpowiedź: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
elvik
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 10.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) elvik » 12.05.2013 15:42

Witajcie,
poszukuję kwatery w Pakostane na pierwszy tydzień czerwca. jadę z mężem i dzieciakami (2). Czy możecie coś polecić, podesłać namiar? ponieważ to początek sezonu zakładam, ze cena nie przekroczy 50E.

Tak patrzę na prognozy pogody i zastanawiam się czy w tym okresie będzie można wejść już do wody?????

pzdr
elvik
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
grzesiek32
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 28.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek32 » 14.05.2013 13:19

Dołączę się.
Po jakich cenach można znaleźć apartament w ciemno w Pakostane w okresie 1.07-12.07 ?. w sumie jedziemy w 2 rodziny 2+1 i 2+2 , tak więc albo 2 apart. lub 1 duży, najlepiej w miarę blisko wody i z klimą ale już niekoniecznie.
elvik
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 10.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) elvik » 14.05.2013 16:57

ja znalazłam za 40 Euro extra moim zdaniem kwaterę: salon, z dwiema sypialniami i kuchnią/aneksem kuchennym + łazienka oczywiście, no i wifi ;) na zdjęciach wygląda spoko, tyle, ze to początek czerwca, w lipcu pewnie min 10 E musisz dołożyć do tej ceny, jak nie więcej...
MESSI
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 20.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) MESSI » 15.05.2013 08:20

elvik jesli możesz to podaj namiar na tą kwaterę.
elvik
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 10.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) elvik » 15.05.2013 08:37

nie wiem czy można takie info podawać na forum (tak, tak, regulamin się kłania 8) ), wiec może napisz do mnie na maila (podałam powyżej) a ja Ci podam namiar.
mar112
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 19.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mar112 » 21.05.2013 20:18

Poproszę o namiar na kwatere w Pakostan
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
PAKOSTANE apartamenty
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone