Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PAKOSTANE apartamenty

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 24.01.2015 13:34

Apartamenty ul. Brune Bušića , Pakoštane , mam pytanie , czy moze byl ktos juz w tych apartamentach ? zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link to ten dom z lewej strony w tyle
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 23.02.2015 20:42

kto wie ile kosztuje fish piknik z pakostane?
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 23.02.2015 20:47

Około 250 kun.
mazuro1
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): 21.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mazuro1 » 23.02.2015 20:59

Byłem z rodziną i znajomymi chyba dwa domy dalej od pokazywanego przez Ciebie.W zeszłym roku.Ulica spokojna,tylko trzeba trochę "obejść"żeby dojść do plaży.Zależy gdzie macie zamiar plażować.Ogólnie nie najgorzej,wszędzie blisko.Praktycznie przy takim dużym parkingu i targu ale to nie stanowiło problemu.Baliśmy się chałasu i dużego ruchu ale w dzien i tak prawie cały czas na plaży więc nie było problemu.
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 24.02.2015 12:47

dzieki , a nie mozna przez parking ? mysle , ze bedziemy chodzic na plaze na prawo od portu , patrzac na morze
giba0909
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2617
Dołączył(a): 13.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) giba0909 » 24.02.2015 12:52

No to wyjdziecie na mocno zatłoczoną plaże przy kampie
kobrat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 558
Dołączył(a): 21.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobrat » 24.02.2015 15:58

giba0909 napisał(a):No to wyjdziecie na mocno zatłoczoną plaże przy kampie
mysle , ze koniec czerwca - poczatek lipca nie bedzie tlumow, czy sie myle ??? :roll:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 24.02.2015 21:43

Im dalej w lewo lub prawo tym spokojniej.
giba0909
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2617
Dołączył(a): 13.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) giba0909 » 25.02.2015 16:31

kobrat napisał(a):
giba0909 napisał(a):No to wyjdziecie na mocno zatłoczoną plaże przy kampie
mysle , ze koniec czerwca - poczatek lipca nie bedzie tlumow, czy sie myle ??? :roll:

Nie powinno być źle. Ja tam tragicznie popadłem na początku sierpnia. :wink:
traffic
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 25.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) traffic » 25.02.2015 22:36

elvik napisał(a):ja znalazłam za 40 Euro extra moim zdaniem kwaterę: salon, z dwiema sypialniami i kuchnią/aneksem kuchennym + łazienka oczywiście, no i wifi ;) na zdjęciach wygląda spoko, tyle, ze to początek czerwca, w lipcu pewnie min 10 E musisz dołożyć do tej ceny, jak nie więcej...

Jeśli można tez poprosiłbym o namiar.
Grendel72
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 22.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grendel72 » 27.02.2015 22:55

Kilka godzi spędzonych na chorwackich stronach (polskie też), wysłane z 30 maili, odpowiedzi tylko 8 i wszystko zajęte w pierwszych dwóch tygodniach sierpnia. Przejrzałem opisy Pakostane na Forum z linków do opisów miejscowości, relacje Janusza Bajcera i maslinki, z tym że tam poza oczywiście bardzo przydatnymi i ciekawymi opisami miasteczka oraz okolic nie trafiłem na konkretne namiary kwater - Janusz był "w ciemno" i jak zrozumiałem nie miał ze sobą na pokładzie trójki dzieci :) Zdaję sobie sprawę, że to co w necie to tylko część tego co na prawdę ma do zaoferowania z kwater każde miasteczko w Cro. Ale przerabialiśmy raz wypad "w ciemno" do Breli i już żadnych takich przeżywać nie chcę :? Czy może zatem znajdzie się ktoś miły do podzielenia się namiarami na apartamany w Pakostane ? W dodatku znajomi też się zapalili do wspólnego wyjazdu (oni po raz pierwszy do Chorwacji) i oczywiście na nas zrzucili szukanie bo przecież "my już wiemy co i jak" :( Z góry dziękuję za choćby drobne podpowiedzi, w rewanżu mogę zaoferować fajne miejscówki w Orebic i Rovinj.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 28.02.2015 11:11

Pakostane o tej porze śpi.

Zaglądałeś na te strony?

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Grendel72
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 22.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grendel72 » 01.03.2015 00:56

Witaj Fux, dzięki za podpowiedź, tak zaglądałem. Pisałem do nich od kilku dni, nie tylko wczoraj nocką :lol: ale dziś coś się w końcu ruszyło :)
Być może uda się w przyzwoitej cenie zarezerwować któryś z dwóch lub trzech na dzień dzisiejszy. Ciśnienie lekko większe przez tych naszych znajomych, tyle fajnego o Cro im opowiadaliśmy a teraz nawet kwatery nie mogę znaleźć :?
Czytałem na forum, że z Ciebie to prawie honorowy obywatel Pakostane tyle razy tam byłeś 8) Miałbym zatem kilka pytań po tym jak ustalę szczegóły z gospodarzami i zanim podejmę ostateczną decycję, można pytać na PW?
robert2906
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 18.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) robert2906 » 21.03.2015 15:46

Grendel72 napisał(a): mogę zaoferować fajne miejscówki w Orebic i Rovinj.


Jeśli można prosić, to będę bardzo wdzięczny. :D

Dokładnie do obydwu tych miejscowości ( po 1 tygodniu ) planujemy się wybrać w trzy rodziny i sprawdzone apartamenty są jak skarb :D .
mój e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
KarolinaMarysia
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 27.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) KarolinaMarysia » 27.03.2015 10:39

Witam serdecznie wszytskich cromaniaków :)

W sierpniu na początku wybieramy sie we dwie rodziny do Pakostane bądź Primostenu - w zalezności gdzi euda się znaleźć nocleg. Będzie nas w sumie 6 osób + niemowlę i poszukuję sparwdzonych kwater, bo niesttey z takim małym dzieckiem boję się jechać w ciemno :/. Moze byc jeden duży apartament bądź dwa mniejsze, nie mamy dużych wymagań, byle w jednym objekcie. Zależy nam na bliskości plaży - to wiadomo żeby z maluchem było łatwo no i w zasadzie tyle :) Będę bardzo wdzięczna za wszelkie namiary marysiakw@interia.pl

pozdrawiam
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
PAKOSTANE apartamenty - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone